30 min voor tijd en het huis is een showroom Ze mogen komen kijken! Ik heb nog even alle lampen aan gezet. Getest of het overal lekker ruikt en alle laatste dingen opgeborgen. Jullie tips nemen we mee!
Ja joh, ik werd bijna weer verliefd op het huis. Totdat ik alle spullen zag die in de schuur gepropt zijn (oh ja, we zochten een huis met meer ruimte ) Veel succes! En erna genieten van een strak huis haha.
Nou ze zijn geweest. Een jong stel zonder kinderen. Zijn al een poosje opzoek naar een woning die instapklaar is. Ze leken wel heel entiausiast. Een tweede ronde alleen wilde ze niet lopen want ze hadden al een prima indruk. Dat kan dus twee kanten op hè
Ik heb heel hard moeten lachen om ons 360 graden filmpje. We hadden eigenlijk alle dieren uit huis, op 1 ragdoll na. Die lag meestal toch verstopt en om er dan mee te gaan slepen... Maar je raad het al. Op die foto stond meneer dus, want hij lag dit keer pontificaal op bed en weigerde eraf te gaan. Tja... haha wij konden er wel om lachen. De kopers ook.
Dat is hier eerder regel als uitzondering, anders grijp je gewoon mis. Wij hebben ons huis ook maar 1x bekeken en het huis wat we verkochten is door de koopster ook 1x bekeken. In beide gevallen volgde het bod dezelfde dag nog. Maar beide bezichtigingen waren 's ochtends. Niet gek opkijken als je morgen al een bod hebt hoor
@Luna86 spannend! Hopelijk krijg je morgen een telefoontje van je makelaar dat ze een bod uitgebracht hebben!
We hebben morgen weer een bezichtiging. Misschien dat het zonnetje toch helpt (Wordt flink ramen poetsen, want om 16.00 uur staat de zon vol op de achterpui)
Wij kregen net bericht dat we vrijdag een bezichtiging hebben. Ik denk niet dat de kijkers van gisteren interesse hebben want dan hadden ze wel gebeld naar de makelaar. Nu besloten dat we toch op korte termijn foto’s laten maken en dan kan het zo snel mogelijk funda op.
We hebben een bod! Maar hij is wel veel te laag Morgen en donderdag komen er kijkers voor een tweede bezichtiging. Nou heeft die man van donderdag vandaag de makelaar gebeld met een bod van 225.000. Ons huis staat voor 249.000 te koop. En aangezien ons huis nog onder water staat zullen we alles wat onder de vraagprijs zit zelf moeten betalen. Dan is 24.000 erg veel geld... (we moeten sowieso al zo’n 20.000 bijleggen) De makelaar heeft ons dan ook geadviseerd te melden dat het gat te groot is en dat we niet op dit bod in kunnen gaan. Pffff vind het wel spannend hoor Morgen om 10:00 eerste tweede bezichtiging
O spannend Luna! Ik ben er ook bang voor dat die van gisteren afhaken. Maar dat baseer ik alleen op het feit dat ze niet nog een rondje wilden lopen. Zou ik altijd doen namelijk als ik interesse had. Fijn dat er kijkers komen!
He wat balen zo’n laag bod. Wie weet komen ze nog met een nieuw bod. Wij boden ook ver onder de vraagprijs en zijn er na wat over en weer bieden nu bijna uit. Ik duim!!
Wij begonnen ook met zo'n soort bod, en de makelaar gaf toen direct aan dat zij dit bod niet in overweging namen. Als we serieus waren, konden we een nieuw openingsbod neerleggen vanaf xxx.
@Bioluun er is in ieder geval interesse in jullie huis! Wat jammer dat ze dan een laag bod neer leggen hè. Je zou denken dat als je een huis wilt hebben je sowieso de vraagprijs wilt betalen. Is er ook gezegd waarom hij zo’n laag bod neer heeft gelegd? Die tweede ronde kan idd goed of slecht zijn. Wij hadden contact via de app met deze mensen dus had ergens wel een berichtje verwacht als ze helemaal geen interesse hebben. Zo van bedankt voor jullie tijd maar het is toch niet helemaal wat we zoeken. Ze waren al bij veel woningen geweest, kieskeurig dus. Ik ben wel benieuwd waar ze dan op afgeknapt zijn.
Oh balen zeg! Dat probleem hebben wij ook wanneer er een bod gaat komen. We hebben weinig speling, want dan moeten we zelf bijleggen. En dan is het hele idee van verhuizen om er financieel beter van te worden weg. Hopelijk snel een beter bod!