Ik ook niet! Never.. Oud klasgenoot haar broertjes is bijna leven verbrand.... er was iets mis met de auto waardoor hij wel in brand is gevlogen arme manneke zat er in.. end at voor een pakje sigareten... Nooit dus! zelf als ik moet tanken niet.
Als jij als moeder denkt dat het op dat moment kan..is het goed toch? Of mensen je nou vuil aankijken of niet.
Als Elena net in slaap is gevallen en ik snel de krantenwinkel binnenmoet om de lotto af te geven laat ik haar gewoon liggen.Ik kijk wel eerst of er niet te veel volk is en dan doe ik de auto op slot. Als het niet langer dan 5 min duurt durf ik haar te laten liggen maar ik voel me er alleen niet zo goed bij. ik doe het dus liever niet maar dat is mijn eigen gevoel.Ik heb meer bang dat ze wakker word en dan ik paniek raakt omdat ze helemaal alleen in de auto zit...
Ik tank mijn auto af als ik alleen ben... De shell zit hier om de hoek, Meestal savonds even snel dus als papa thuis is.
ben er ook niet dol op, maar met tanken is het weleens voorgekomen. 2 maxi cosi's uit de auto halen is geen pretje. hou wel mijn oog continu op de auto. Maar aan de andere kant de kans dat er iets fout gaat is natuurlijk wel minimaal als je even 5 min je auto verlaat
Noit, nooit, nooit...ik zou mezelf nooit vergeven wanneer er iets zou gebeuren en ik had het kunnen voorkomen door hem mee te nemen. Groetjes, vonneg
Hier sluit ik me ook bij aan... ik tank altijd als ik onderweg ben naar mijn werk en Louise op het kdv is.
dat zou ik nou ook nooit van mijn leven doen! wil je niet afvallen ofzo hoor... maar dan wacht ik liever tot mn wederhelft weer thuis en dat 1 van ons dan boodschappen doet
Nooit... mijn moeder d´r auto is een paar jaar terug ook spontaan in vlammen opgegaan. Binnen een minuut stond het in de auto vol met rook en binnen 5 min sloegen de vlammen eruit en dat was echt spontaan he, er was niet in gerookt, hij was niet heel oud. Gewoon zomaar... dan maar wat meer gedoe... ikzelf sleep ze altijd mee en plan sommige dingen op momenten dat er iemand anders bij is of ik doe het als de kids thuis zijn
Of stel je voor dat je auto gestolen word.... Brrrr.. (ook al zit ie op lot je weet maar nooit Nope ik sjouw me dus ook een breuk ook als ik het kindje van mijn partner naar school breng.
Ik zou het ook niet kunnen denk ik, al zou ik het willen. Er zijn al redenen genoeg genoemd, dus ik ga er maar niet verder over nadenken...
Ja, precies, je weet maar nooit. Sterker nog, mijn vader was eens in Parijs en daar is zijn auto gewoon opgeblazen/ontploft. Ze hebben er wel iemand aan zien rommelen (waarschijnlijk iemand die iets tegen buitenlanders had, ander kenteken, is wel door de politie onderzocht, maar nooit iets uitgekomen). Gelukkig zat er niemand in de auto en het klinkt als iets uit een film en waarvan je denkt dat het jou nooit zou overkomen, maar je weet dus nooit.
Never nooit niet. Ik sleep mijn beeb overal mee naartoe, dan wordt ie maar even wakker. Ik krijg al kippenvel bij t lezen dat er toch zoveel moeders zijn die hun kids in de auto alleen achterlaten.
heb altijd de mazzel gehad dat er een bekende net de winkel uit kwam, mijn nichje heeft al een paar keer "opgepast" terwijl ik even snel melk ging halen. enne je kunt toch ook bij een automaat tanken ? dan hoef je meestal niet verder als 3 stappen bij de auto vandaan.
Ik doe het ook nooit. Zelfs met tanken ofzo niet. Het is 1 keer voor gekomen dat ik wel moest tanken terwijl Rosalie lag te slapen. Maar ik porbeer dat dus te voorkomen.
Ik doe het wel, maar alleen als ik vanuit de winkel zicht heb op de auto, als ik kan zien dat er niemand bij de kassa is en als ik maar 1 ding nodig heb. En dan nog alleen als ik het *nu* nodig heb. Wat dat betreft zal ik blij zijn als ik ook een autostoeltje heb, dan is het toch een stuk makkelijker om Jelle uit de auto te halen.
Ik probeer het te voorkomen. Mocht het echt moeten, dan alleen wanneer ik zicht heb op de auto. Zo heb ik dus idd een paar keer moeten tanken, en eens iets moeten halen uit de apotheek. Maar toen heb ik de auto op de invalidenparkeerplaats naast het raam gezet (foei ) en kon ik de meiden de hele tijd zien. Niet iedereen kan het altijd voorkomen natuurlijk. Stel dat je alleenstaand bent, je zult toch af en toe moeten tanken.