Geen oploop na 48 uur na cryo terugplaatsing wat denken jullie?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Onzeker85, Feb 25, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Duimpje86

    Duimpje86 Actief lid

    Sep 7, 2018
    356
    497
    63
    Female
    Ik zou echt de predictor gaan halen. De kV testen zijn niet meer wat ze waren. Ik duim voor een plakbeeb!
     
  2. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Ik zou hier ook niet gelukkig van worden. En eenmalig een predictor, daar heb je nu ook niets aan. Dus afwachten en misschien over twee dagen weer testen is inderdaad een goede optie.
    Hopelijk hebben we het mis :(
     
  3. angela22

    angela22 Bekend lid

    Apr 7, 2016
    782
    572
    93
    Hoop voor je dat alles goed blijft zitten Maar dit ziet er inderdaad niet heel hoopvol uit.... dikke knuffel!
     
  4. Onzeker85

    Onzeker85 Actief lid

    Feb 11, 2014
    367
    44
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Dankjewel Siepie. Dat is het inderdaad ook. Elke maand weer die strijd voeren met je lichaam. Hormonen, hoop, vrees en teleurstelling en alles wat er verder nog bij komt kijken. Helaas kunnen we nu verder ook niks doen. Het zou fijn zijn om op twee momenten een bloedtest te doen en dan te weden wat de exacte waardes zijn.. maar onze ha werkt daar niet aan mee. Moet gewoon twee weken wachten en dan eventueel weer bellen. Tja, als het dan nog niet afgestoten is, kunnen we net zo goed op de echo van 18 maart wachten.
    Als ik naar jouw geschiedenis kijk, krijg ik wel de hoop dat het hier ook nog wel een keer zou moeten lukken en goed zou kunnen gaan. Daar probeer ik me nu maar even aan vast te houden.
     
  5. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    Nov 8, 2013
    8,330
    8,332
    113
    Amsterdam
    Kan je dan niet gewoon het ziekenhuis bellen om te vragen of je bloed mag prikken? Ik zou dat ook niet aan de huisarts vragen je loopt toch al in het ziekenhuis.
    Het blijft vreselijk ik heb nu namelijk wisselend de ene dag gelige/bruine afscheiding en dan weer normaal. En door de miskramen zijn deze weken dan echt vreselijk. Ik wilde dat ik 4 weken nu door kon spoelen.
    Jij heel veel succes en idd niet opgeven, maar het is gewoon heel zwaar!
     
  6. Babsssss

    Babsssss Actief lid

    Dec 30, 2018
    111
    66
    28
    Female
    Hii ik ben nieuw op dit forum en ik zit echt met een verschrikkelijk gevoel..

    Ik heb vandaag eindelijk mijn terugplaatsing gehad. waarvoor ik moest wachten omdat in januari het te druk was voor een terugplaatsing.. in december heb ik mijn 1e verste TP gehad en die is niet gelukt en 2 werden er ingevroren. de terugplaasing van vandaagt was een cryo van 5 dagen oud in natuurlijke cycles ik hoef voor de rest ook geen pregnyl of bolletjes te gebruiken..

    Vanmiddag was de terugplaatsing dat ging heel vaag.. eerste instantie stonden er 4 of 5 artsen om me heen waarvan 1 duidelijk in opleiding.. zei heeft geen handelingen uitgevoerd alleen gekeken. eerste instantie hadden ze heel erg veel moeite om mijn baarmoeder te vinden.. nadat ze deze hadden gevonden werd het beeld ''gevriesd'' ''vast gezet'' Toen ik de zuster zag aanlopen met het slangetje werd ik ZO BLIJ! jullie kennen het gevoel... deze werd naar mijn gevoel goed geleegd en liep terug. ze vermelde daarna dat die leeg was en dus zou die geplaatst moeten zijn.

    Onderweg naar huis in de tram ( ik wou deze keer niet met de auto) had ik zo een warm gevoel en fijn.. eenmaal thuis.. ( oke nu wordt het smerig) voelde ik wat .. onderin .. het zelfde gevoel als je een flinke stolsel verliest als je ongesteld ben.. ik snelde naar de wc en haalde er een wc papiertje langs.

    Ik heb nog nooit zo iets gezien als vandaag. Het was een klodder ''kwark''? ''slijm'' niet rekbaar met een creme dot in het midden.. en 2 kleine slietjes bloed.. WTF!

    hebben ze nou serieus gewoon mis geplaats... buiten de baarmoeder... ? dit kan toch niet.. dan is dit toch een complete nachtmerrie?!

    Dus heb ik het spoed nummer IVF gebeld.. ik kreeg een vrouw aan de telefoon die mij in jip en janneke taal ging uitleggen en een vergelijking ging maken met een boterham pindakaas en een korrel hagelslag dat als je die dicht duwd de korrel ook blijft plakken.. maar mevrouw wat was dan dat wat ik net beschreef..

    Ja vrouwen hebben rare afscheiding na een terugplaatsing.. MEVROUW DIE TERUGPLAATSING WAS EEN UUR GELEDEN GAAT WEL SNEL DAN HE!?

    wat moet ik hier nou mee ik ben boos en verdrietig en ook weer blij en ik weet het niet meer.. of zit ik me gewoon om niks druk te maken..

    wat is dat fijn dingen van je af schrijven
     
  7. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    Mar 1, 2013
    8,108
    472
    83
    Snap dat je je verhaal kwijt wil maar dat is niet zo netjes in iemand anders topic, tip open even een topic. Idd het pindakaas verhaal is mij toentertijd ook verteld.
     
    Sylva and Fennec like this.
  8. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    Mar 1, 2013
    8,108
    472
    83
    T’s je vergelijkt een natte test met opgedroogde testen. Weet niet hoe deze er nu uitzoekt. Ik moet wel eerlijk bekennen mijn eerste gedachte was ook er is niet veel oploop. Vooral als je de middelste test weghaalde. Echter ik duim voor je dat het gewoon goed zit
     
  9. Babsssss

    Babsssss Actief lid

    Dec 30, 2018
    111
    66
    28
    Female
    #29 Babsssss, Feb 27, 2019
    Last edited: Feb 27, 2019
    shit! helemaal niet gezien! had een ander topic in mijn hoofd. ik dacht dat ik daar mee bezig was. oke dat is prima. ik krijg het alleen niet verwijdert?
     
  10. Babsssss

    Babsssss Actief lid

    Dec 30, 2018
    111
    66
    28
    Female
    excuses verwijder mijn bericht maar helemaal in een verkeerd topic geplaatst..
     
  11. Annedore

    Annedore VIP lid

    Feb 17, 2010
    7,338
    836
    113
    Female
    Flevoland
    Is ie eenmaal opgedroogd ook niet donkerder vergeleken met de andere?

    Ik zat laatst ook natte testen met opgedroogde testen te vergelijken, is niet zo slim ;)

    Maar ik snap je schrik om deze testen wel. Al worden ze ook niet lichter en dat is toch ook wel positief. Afwachten is idd alles dat je nu kunt doen.
     
  12. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    In dit geval heeft de mevrouw aan de tel wel gelijk gehad. Ik snap dat je bent geschrokken maar dat was niet de Emmy hoor die terug is geplaatst. Die is zo minuscuul klein die is onmogelijk te zien met het blote oog.
    Waarschijnlijk is het gewoon slijm geweest van jou zelf en door de eendenbek en het inbrengen is dat eruit gekomen... Blijf vertrouwen hebben op de kundige mensen meid.


    @ts hoe gaat het nu? Xx
     
    Babsssss and Rosa5 like this.
  13. Onzeker85

    Onzeker85 Actief lid

    Feb 11, 2014
    367
    44
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Ze blijven inderdaad gelijk. Zou dan ook om een bbz kunnen gaan las ik. Of het vruchtje is gewoon gestopt met groeien en het hcg wordt nog niet afgebroken. Verder las ik dat in 15% van de gevallen vrouwen weinig hcg aanmaken aan het begin van de zwangerschap... maar goed, conclusie: het kan van alles zijn en mijn gevoel zegt vooral dat het niet goed zit... Heb al eerder gehad dat de testen zelfs terugliepen, maar een mk maar niet op gang kwam. In ieder geval kan ik er zelf nu niks aan veranderen, wat er uiteindelijk ook gebeurt.
    Vanochtend ineens wel bruin bloedverlies en sliertjes.
    Afwachten is denk ik de enige optie...
     
  14. Annedore

    Annedore VIP lid

    Feb 17, 2010
    7,338
    836
    113
    Female
    Flevoland
    Ja afwachten. Pfffff...
    Sterkte met wachten en misschien nog een heel klein beetje hopen.
     
    Onzeker85 likes this.
  15. Colinn

    Colinn VIP lid

    Jul 8, 2014
    5,836
    1,241
    113
    Ik denk dat je beter even kan bloedprikken op hcg en dan over 2/3 dagen nog eens. Dit is de kortste klap en zo kan je goed zien of er oploop is (dus een intacte zwangerschap), of het hcg gelijk blijft (wat kán duiden op een bbz) of dat het afloopt (en het dus helaas niet goed is doorgedeeld). Die testen maken je alleen maar onzeker zo...
     
  16. 1e wondertje

    1e wondertje Fanatiek lid

    Jun 21, 2014
    1,195
    321
    83
    Female

    Dit zou ik ook doen, via het ziekenhuis , die werken vast mee! Psychisch is het ook heel heftig dit zeg!
     
    Colinn likes this.
  17. Onzeker85

    Onzeker85 Actief lid

    Feb 11, 2014
    367
    44
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Dankjewel meiden.
    Ik zal morgen of maandag toch maar even bellen inderdaad. En vragen of het mogelijk is.
     
  18. Colinn

    Colinn VIP lid

    Jul 8, 2014
    5,836
    1,241
    113
    Wanneer was/is je officiële testdag? Dan moet je de uitslag sowieso doorbellen aan de poli.
     
  19. Onzeker85

    Onzeker85 Actief lid

    Feb 11, 2014
    367
    44
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Dat was afgelopen maandag. Ik heb toen al aangegeven dat ik twijfelde of het wel goed zat omdat ik rood bloed verlies had. Toen werd er gezegd: gewoon afwachten en als je het echt niet vertrouwt weer bellen..
     

    Attached Files:

  20. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    Nov 8, 2013
    8,330
    8,332
    113
    Amsterdam
    Ik zou als ik jou was eigenlijk bellen naar het ziekenhuis want dit is echt beetje gek hoor. Loopt niet af maar ook niet op.
     
    Annedore likes this.

Share This Page