Haha lekker zeiktopic... Ik werk als zzp’er normaal vanuit huis alleen de muren komen inmiddels op me af dus in de stad gaan zitten... weer even een reality check gekregen geloof ik. Er zit een stel jongens naast me die in een half uur tijd elkaar al elke vorm van kanker hebben toegewenst. Elkaar gaan neuken als de een de ander even niet een servetje aan wil geven. En wollig, je gaat er echt aan hoor. Wuuuut? Whats gebeurt?
Je bent een sjembek dat zeurt Maar je weet niet watskeburt, watskeburt, watseburt Je bent een MC dat dropt Maar je komt niet tot de grond, tot de grond, tot de grond Je bent een MC met crown Maar je weet niet wat is niau, wat is niau, wat is niau Je bent een sjembek zonder klauw En je bent niet 'bout it 'bout, 'bout it 'bout, 'bout it 'bout.... Dusss... Dat.
Hahaha herkenbaar, zelfs mijn kleuter is al bekend met woorden die ik pas op mijn 16e leerde.. tja... Zelf maar goede voorbeeld blijven geven
Haha ja dit dus Al moet ik bekennen dat ik ook wel eens zo denk hoor, zie ik een groepje jongens hangen... die taal dan denk ik pfff jemig Om me daarna te bedenken dat ik 13 jaar geleden ook zo erbij stond
de jeugd van tegenwoordig is heel anders, als ik zie hoe ze hier in de wij omgaan met ouderen dan schrik ik me kapot.. ook -de taal die er uit komt, of wat de kinderen leren op school maar inderdaad zelf maar het goede voorbeeld geven
Och ja, de eerste die zegt dat het niet meer leuk is en dat wat er gezegd wordt te ver gaat moet de koffie betalen. Ik denk niet dat het heel veel anders is dan het altijd is geweest. De hypes veranderen, en welke uitspraken stoer zijn verandert. Maar ik weet me een festival te herinneren waarop een groepje jongeren naast ons kampement de ziektes er op een rap tempo doorheen joegen. De respons van mijn vriendengroepje was de toevoeging van alternatieve ziektes. Iemand wel eens een waterpokkenbroodje gegeten?
Ik herken dat (gelukkig) helemaal niet. Je hebt altijd uitschot ertussen natuurlijk, maar dat was 50 jaar geleden niet anders. Over het algemeen vind ik het juist erg meevallen.
Nou ik denk niet dat het eraan ligt dat jij ouder bent geworden. Schelden met kanker vind ik echt niet kunnen, nooit
Dat schijnt heel lekker te zijn vooral als het een vers waterpokkenbroodje is, dan knappe die blaasjes zo lekker open.
hier in de buurt hoor ik niet anders... helaas. Kinderen van 6 7 8 jaar die aan het schelden zijn als zeelui.
of nog erger, van die tokkieouders die de buurt bij elkaar schreeuwen. Geen wonder dat die kinderen zo grof gebekt zijn.
Luister eens naar een willekeurige radiozender. Laatst ging het midden op de dag over n&€ken op radio 2 kon net optijd de radio uitzetten. Alles moet met vloekwoorden bekrachtigd worden.
Nou, ik sprak zo niet als tiener. En ik had zeker wel klasgenoten die “erger” waren qua uitspraken maar ook niet op deze manier als ts hier beschrijft. Ik mag gelukkig niet klagen over onze zoon van 11. Hij kent veel woorden maar als hij iemand met kanker hoort schelden, wordt hij zelf boos
Denk dat het eerder licht aan welke 'jeugd' je tegen bent gekomen. Ik herken het enerzijds wel en anderzijds niet. In mijn tijd had je al groepen die het stoer vonden te schelden met ziektes en dat is nu denk ik gewoon nogsteeds zo.