Hallo, Na 20 maanden proberen, frustratie, verdriet en teleurstelling, meerdere bezoeken aan het ziekenhuis waarbij vastgesteld werd dat ik 1 eileider heb (andere functioneert niet) en het baarmoederslijn geen zaadcellen doorlaat, zijn we begin 2008 naar huis gestuurd om het nog een half jaar zelf te proberen met een speciale spoeling die het baarmoederslijm tijdelijk van structuur kan veranderen en het is ongelooflijk, we hadden ons er op ingesteld dat we in augustus zouden beginnen met inseminnaties, ik kan het zelf nog niet geloven, weet niet hoe ik me moet voelen, ben vreselijk verward.............ik ben zwanger! Gisteren bleef de menstruatie doen en zonder goede hoop deed ik toch een test, niet zwanger, vandaag toch nog een test :ZWANGER! Geweldig, geweldig, ongelooflijk! ook al reageert er niemand, ik vind het toch het vermelden waard, mensen die in hetzelfde schuitje zitten, houd moed! Ook ik zag de wereld somber in...........liefs mij
Dan nog een beetje extra gefeliciteerd! *voor zover dat kan natuurlijk*. Fijn zeg! Toch nog spontaan! Geniet van je zwangerschap!
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Geniet ervan, ga ik ook zeker doen. Voor mij is het ook nog onwerkelijk! Groetjes Sanne
Wauwwww dat is echt super nieuws. Meid van harte harte gefeliciteerd. Geniet er van dat heb je echt verdient vooral na zo lang wachten.