@Larissa100 leuk he hoe oudere kinderen ermee omgaan. Mijn jongste is 6 en vraagt elke uur of ik de baby wel gevoeld heb, en ik heb aardig last van mijn heupen en dan spreekt ze de baby toe dat ze mij niet zo pijn moet doen. En mijn oudste van 8 is alleen maar de hele dag over mijn buik aan het aaien. @groeiecho ik ben nu over naar de gyn en van de week heeft ze nog even gemeten, dat was met 32.5 weken en heeft ze haar op 1900 gram geschat en uiteindelijk 3500 gram. Dus net zoiets als mijn jongste was.
Kan ik ook begrijpen hoor! Ik moet ook eerst maar ervaren hoe het voelt. Scheelt dat je in bed heel snel van houding kunt wisselen door de zwaartekracht. Wellicht wordt het voor mij ook af en toe in bad en af en toe er uit. Geboorte hoop ik in ieder geval in het water te kunnen doen.
Kan er overheen geleden hebben hoor maar vanwaar over naar de gyn? Hier werd door gyn kleine met 33,2 op 1900 gram geschat dus we zitten aardig bij elkaar in de buurt denk ik zo. Ze schatten haar nu een 6 pondertje we gaan het zien. #slapen Hoe zijn bij jullie de nachten? Ik word vaak wel elke 2 uur wakker en zo’n 2 a 3 keer plassen maar lig gelukkig geen uren wakker zoals vorige week en daarvoor. Gisteravond paar steken van onder en had echt net geplast beneden voor het slapen gaan, sta ik in de badkamer voel ik me toch een druk om te gaan plassen. Nou moest gewoon wéér haha. Vandaag komt onze kinderstoel met wipper binnen ben zo benieuwd! Wipper kun je dan op de stoel bevestigen zodat de baby bij je aan tafel kan. Ga ook verder met koffertje inpakken. Wat zijn jullie plannen?
Mijn eerste was een keizersnede dus dan ga je bij elke bevalling daarna met 35 weken over naar de gyn. En Nu loop ik ook nog eens bij de pop-poli. Slapen echt vreselijk, waarschijnlijk ga ik ook slaappillen krijgen voor af en toe. Vandaag geen plannen, hier is t nog vakantie dus mijn dochters houden mij wel bezig. Wel is officieel mijn verlof begonnen
Zojuist terug van de liggingsecho. Baby ligt al mooi vast in mn bekken! Ze hebben hem niet meer gemeten (jammer). Op basis van het voelen van de buik schatte ze hem gemiddeld (bij 40 wk zo rond de 3500 g). Ik ben benieuwd wanneer hij zich gaat aandienen. Op basis van vorige keren ga ik uit van ongeveer 40 weken. Hoe gaat het met jullie? Vinden jullie het ook al spannend worden? Helemaal klaar voor?
Weten jullie trouwens al waar jullie het liefste willen bevallen? Ik hoop weer op een mooie thuisbevalling!
Ik ben er helemaal klaar voor (en een beetje klaar mee)! Hoop zo ontzettend dat ik niet hoef te wachten tot de 40, laat staan 42 weken! Wil mn eigen lichaam terug zonder pijntjes.. Ik ga sowieso naar het ziekenhuis ivm medische indicatie, lijkt me ook wel prettig, denk dat we er anders ook voor hadden gekozen. Baby ligt hier sinds vorige week ook al vast in bekken, nou dat merk ik ook wel. Ik kan niet wachten!
Hoe gaat het met de kleine voelen bij jullie? Hier worden soms hele dansjes gedaan in mijn buik. Schuift en druk alles opzij. Je ziet dan mijn buik aan alle kanten bewegen En de nachtelijke wc bezoekjes worden ook weer meer.. probeer s avonds niet teveel te drinken maar heb echt wel meer dorst dan anders.
Zolang het maar overdag is.. Ik hoor regelmatig dat als de baby nu s nachts rustig is, dat straks ook zo is en redelijk vlot doorslaapt.. Ik hoop het! Want s nachts gebeurt hier dus niets in tegenstelling tot overdag
Hier ook alles goed. Wordt inderdaad spannend nu. Alles is zo goed als klaar. Vriend en ik (maar vooral ik) erg last van nesteldrang haha. Heb altijd al gevoel gehad dat ze weleens eerder kon komen en dat gevoel nog steeds. Zal lang duren als het niet zo js haha Sinds een paar dagen elke dag wel last van steekjes onderin en wat spierpijn/menstruatiegevoel in onderbuik en zijkanten. Lig nu vanaf 0200 uur wakker dus er maar even uit gegaan net voor een kopje thee en een biscuitje. Slapen gaat wisselend maar meestal zo’n 4x per nacht wakker. Kon nu echt niet meer slapen ben dan gelijk ‘aan’ en zit aan van alles te denken. Wacht maar even tot ik weer moe word en dan hopelijk nog een paar uur slapen. Heb om 1300 uur een uur een zwsngerschapsmassage zo fijn!!! Hoe gaat het met jullie?
Hoe was je massage, @1986CHANTAL?? Klinkt goed hoor! Slapen gaat hier nu goed, maar wel regelmatig wakker omdat ik maar toilet moet. Hier ook steeds meer kramp & steekjes, harde buiken. Mag om mij wel beginnen
Was echt heeeeerlijk! Nog nooit zo’n lekkere massage gehad! Mag van mij ook wel komen!! Over een week ofzo haha anders wel iets te vroeg. Vandaag wat minder last maar afgelopen dagen geregeld af en toe wat menstruatie krampjes
Hier ook wel behoorlijk last van harde buiken en steken down under. Aan ene kant denk ik laat maar snel komen, maar aan andere kant hoop ik toch echt rond de 40 weken. Al mijn kids waren op of na dat termijn geboren. Mooi volgroeid en voor mijn gevoel sterke mannetjes. Let's see
Ik heb dat ook hoor! Kom maar snel maar nu met 37 weken wel iets té snel! Ben wel heel benieuwd hoor hoe het allemaal gaat straks. Gisteren bij een vriendin op kraamvisite geweest en ze had een bevalling van 24 uur maar de laatste centimeters gingen super snel en de bevalling zelf ging heel erg goed, 18 min geperst en alleen een schaafje! Nou doe mij ook maar zo’n bevalling! Morgenavond weer naar de vk ben benieuwd
@Myz @joyce86 hoe gaat het met jullie? Net bij de vk geweest, bloeddruk 100/65 dus prima. Ze kon hoofdje bijna niet meer voelen zo diep lag het al. Wil natuurlijk niets zeggen maar dat afstandje hoeft ze straks in ieder geval niet meer te leggen hihi. Schatte haar door voelen op zo’n 6 pond. Na de bevalling 24 uur blijven voor observatie baby omdat ik medicijnen slik dat is wel even jammer maar alles voor de kleine natuurlijk.
Hier gaat het goed. Vandaag bij de gyn geweest, morgen 36 weken en nu 2900 gram geschat. Dus komen zeker rond de 3600-3800 gram uit. Verder alles prima, of ze al ingedaald is weet ik eigenlijk niet. Ik moet na de bevalling ook 24 uur blijven ivm medicijn gebruik. Jullie al 37 weken, dat gaat echt hard! Laat maar komen de baby's.
Mooi gewicht toch! Hoe kijk jij tegen de observatie aan? Heb gisteren al mijn vragen kunnen stellen dat was erg fijn! Hoe voel je je mentaal? Hoop dat het wat beter gaat met je
Ik heb bij mijn eerste 5 dagen in het zh gelegen na de keizersnee en met de tweede ook 24 ivm koorts. Dus ik heb daar geen problemen mee, en vind het wel fijn dat ze extra gecontroleerd gaat worden. Mentaal gaat het nu met medicijnen veel beter, wat een verschil zeg! Ik heb heel erg getwijfeld om het te nemen of niet maar ben nu erg blij dat ik deze keuze genomen heb.