Handig @Meisje93 ! Hier ben ik een beetje moedeloos aan het worden... Ik kom niet goed vooruit. Op zolder staan nog teveel spullen die eigenlijk voor woensdag weg moeten. Woensdag komt de verkoopstyliste en zouden we foto’s maken maar met zoveel spullen voel ik me daar eigenlijk niet prettig bij. Wat op internet staat voor een net-niet-weggeefprijs is een box, cd/dvd kasten, hometrainer. En daarnaast nog zoveel kleiner spul wat we niet weg willen gooien maar alle opbergplekken zitten al vol... Uit het hele huis 2 dozen met foto’s verzameld. Netjes in een doos (thank you Ikea!) maar past niet onder het bed bijvoorbeeld. Ook een speelgoedwerkbank uit elkaar gedraaid en ik een bak gedaan, kan ik ook nergens kwijt. Ik denk dan toch maar bij ouders vragen of het daar tijdelijk mag. Wel haasten want maandag en dinsdag moet ik gewoon werken en woensdag moet het hele huis gepoetst zijn
Pfff dat is niet tof! Dat mijn initiële reden geweest om te beginnen met een grote opruiming. Ik werd al helemaal naar van het idee als we ooit zouden verhuizen, dat ik dat dan allemaal aan moest pakken, met een deadline en druk op de ketel. Nu kan het gelukkig in eigen tempo en is het niet erg om eens een ochtendje over te slaan. Succes komende week!
Ik heb afgelopen week de gezelschapsspellen uitgezocht. En ik kon eindelijk een verdieping zakken. De badkamer is nu ook helemaal klaar. Er kwam daardoor een plank vrij in een kast, zodat het badspeelgoed van zoon daar nu opgeborgen is (ipv uitgestald op de verwarming en badrand). Alle medicijnen over de datum zijn ook weg en nog wat meer van dat soort rotzooi. Nu is mijn volgende stap mijn kledingkast. En daar heb ik zo geen zin in...
Vandaag voor 180 euro verkocht op een kinderkleedjesmarkt Niets gekocht, alleen dochter heeft van haar eigen winst een en ander gekocht in de Harry Potter winkel. Veel grote spullen weg: loopfiets driewieler 12 inch fietsje krukjes ladenkastje fietsstoeltje grasmaaiertje speelkleden en zowaar veel kinderkleding! Nu gaat 1 tas naar Dorcas en 1 tas naar achterneefje. Speeltent heeft zoontje weer ingepikt .... Ruimte lekker op zo!
Vandaag weer een deel van de zolder weg geruimd. Een doos met pennen, 2 1-persoons dekbedden, 5 korte broeken van mijn man en een hele stapel met werk boekjes van de kinderen zijn weg. Nog 3 mnd tot de verhuizing dus binnenkort wil ik nog gerichter gaan inpakken.
Hier zijn de mannen bezig geweest met puin wegbrengen naar de stort en daarna nog het karretje met grofvuil wat van het oude hok overgebleven was. Ik had er nog wat bij gezocht en dat kon mooi mee. De tuin is weer heerlijk opgeruimd. Alleen de schuur die ik laatst helemaal had opgeruimd moet weer want dat is nu even een opslagplaats
Wat een goed bedrag! De laatste keer dat wij ergens op een kinderrommelmarkt stonden hadden we na 4 uurtjes €12 verdiend haha
Het gaat traag nu. Momenteel ben ik de rommel van de rommel aan het opruimen. Vandaag nog het bovenste schap van het voorraadkastje nagekeken en weer netjes gezet. Was alleen een pak rozijnen met minder dan 1/4 in dat weg moest. Alle andere dingen zijn nog helemaal goed. Wel de blikken op datum gezet nu. Maar ik merk dat nu het opgeruimd is alles wel meer plaats inneemt.
Rotzooi naar de stort gebracht! Kamers opgeknapt en hergeordend! Maar het is nog steeds niet af voor mijn gevoel!
Nou... Ik heb gewoon nog steeds te veel spullen, denk ik. Op het moment dat ik 1 kamer af heb, blijkt in de volgende kamer een ontzettende rotzooi te zijn. Om moedeloos van te worden! Er zitten echt veel te weinig uren in 1 dag.
Ik heb gisteren een Instant Pot gekocht. Ga vandaag mijn slowcooker te koop zetten (de instant pot kan ook als slowcooker worden gebruikt), verder een pizza bak ding, de Bugaboo en wat van mijn draagdoeken. Alleen mijn meest geliefde draagdoek bewaar ik en die laat ik met de tijd verbouwen tot een handtas. Denk dat ik mijn ergobaby ook te koop ga zetten en de onbu ook. Zijn toch dingen die nooit meer gebruikt gaan worden hier dus allemaal weg ermee.
Het zal vast even slikken zijn maar een ander gaat er weer heel erg blij mee zijn. Die gedachte troost mij altijd plus je krijgt er weer een leuk bedrag voor! Vandaag: de kinderen hebben een studiedag maar gek genoeg krijg ik juist dan het meeste gedaan. Lekker samen met de kinderen rommelen. Vandaag wil ik wat boeken uitzoeken en inpakken voor de verhuizing. Ik heb nog veel tijdschriften liggen, allemaal mama boekjes, ook die wil ik uitzoeken. Verder lekker de tuin in vandaag het is schitterend weer hier!
Ik heb de draagdoek van de oudste toendertijd weg gedaan en daar heb ik tot de dag van vandaag spijt van daarom kies ik er nu voor de meest geliefde te bewaren en de rest te verkopen. Jongste wordt eind september 4 en wilt helaas inmiddels niet meer gedragen worden. Maak er dan liever iemand anders blij meer. Ik krijg soms ook meer gedaan als de jongens thuis zijn, zeker omdat je dan niet steeds hoeft te stoppen om heen en weer te gaan naar school enzo. Hier ook aan de schoonmaak. Ramen wagen wijd open en lekker soppen maar.
Ik vertoon ernstig uitstelgedrag met mijn kledingkast . Maar ben in plaats daarvan wel begonnen met mijn enorme lading keukenspullen. Inmiddels al wat glaswerk en servies goed weggedaan. 8 kopjes en schotels die bij het servies horen, maar nooit gebruikt worden, konden bv makkelijk weg. Vandaag al even wat in de trapkast gedaan. Zo heb ik mijn gietijzeren braadpan aan mijn zus gegeven en mijn snelkookpan gaat op marktplaats, aangezien ik alles wat in die pannen kan in mijn slowcooker gooi. En verder nog wat bakspullen die ik heel lief ooit van mijn man kreeg, maar waar ik nooit wat mee doe. (Zoals een taartsnijring e.d.) Verder gaat onze chocoladefontein ook weg. 1x gebruikt en staat nu al jaren in de kast.
Ik heb de Instant Pot Duo 5,5 liter. Gisteravond een eerste gerecht ermee gemaakt. Ging niet helemaal zoals gepland haha maar was eigenlijk te afgeleid om er echt mee aan de gang te gaan. Vanochtend eitjes in gekookt, ging echt perfect. Vanavond staat dit uit de instant pot op het menu dus kan ik het opnieuw proberen. https://pressureluckcooking.com/recipe/instant-pot-chicken-shawarma/