Zo net bij de ha geweest en de booster laten zetten en op aanraden van hier een andere naald erop laten zetten. Hopelijk niet zoveel last van. @nachtendoorslapen uhhh wat is dat?!? Ben vannacht zelfs van bed verwisselt omdat ml weer bossen aan het kappen was en totaal niet reageerde op aanrakingen (lees schoppen) ander bed slaapt toch weer anders. Hopelijk vannacht wel door slapen.
Ik ben vorige keer vergeten te vragen aan de gyn hoe het in het ziekenhuis gaat met de cord ring, maar je kan hem online kopen zag ik. Sommige vk verkopen ze ook las ik.
Ohjee ik weet niet of het heel erg is? Had het wel online opgezocht en het kan zorgen voor vroeg geboorte geloof ik. Word je dan nu extra in de gaten gehouden?
Ja ben er zelfs voor naar Leiden geweest. Moet zodra ik echt pijn in me buik krijg of gevoel heb dat me buik anders voelt naar ziekenhuis bellen en er heen gaan. Want dat is ook hun grootste angst inderdaad. Mocht ik echt niet meer kunnen slapen door me buik ofzo dan kunnen ze evt vruchtwater aftappen.
Helaas weer geen mooie 3D echo. Hij ligt er gewoon niet mooi voor. Ze heeft nu wel meer haar best gedaan haha. Ze heeft de kinderen nog even laten zien dat het echt een jongen is Ze kon zelfs zien dat zijn balletjes waren ingedaald. Met 32 weken weer een groeiecho en dan zal ze het weer even proberen. Heb de anti D prik ook gehad. Mijn God die doet pijn!!!!
Dat is balen hopelijk bij de 32 welen meer geluk. Wel fijn dat ze beter haar best deed en de kinderen erbij betrok. Waar wordt anti d gezet trouwens?
Ja, 1 natuurrubber en 1 zonder latex. Ik dacht, als er 1 per ongeluk kapot gaat dan heb ik er nog 1, en als er 1 overblijft, dat geef ik die weg aan een ander
Hier is de 3D echo wel gelukt gelukkig! Hij lag nog steeds in stuit, met zijn benen helemaal in de lucht, kont naar beneden. Ik voel ‘m een stuk minder gisteren en vandaag maar ik ben zelf ziek geworden dus misschien komt het daardoor. Ik denk dat het komt door die stomme inenting? Heb gelukkig totaal geen last gehad van die arm verder. Vroeg me al bijna af of hij wel goed was gezet want pijn deed het ook niet. Slapen.. ik kan het prima maar helaas denkt mijn zoontje er nog steeds anders over. Zit nu ook alweer bijna een uur naast hem. Ik denk daf ik morgen maar thuis ga werken i.p.v. naar kantoor. Snot loopt zo m’n neus uit haha lekker hoor. Voel me echt beroerd.
Ik heb het idee dat het indalen is begonnen. Ik heb namelijk hele vervelende steken in mijn vagina, die ik herken van de vorige keer. Verder lag ik gister al eerder dan mijn 3 jarige KO. Wel ontelbare keren naar de wc gegaan met mijn slaapkop, maar echt zo lang en ook diep geslapen. Het gesprek van gister met de psychologisch verpleegkundige was een beetje vreemd. Een zwevend type. Niet mijn ding, maar omdat ik wel graag in het ziekenhuis wil bevallen, heb ik een vervolgafspraak gemaakt om mijn bevalling daar door te spreken. Intake met kraamzorg gehad. Was een leuk gesprek en ze ging haar best doen om de kraamverzorgster van de vorige keer in te plannen. Door mijn depressie heb ik ook recht op 16 uur meer, maar ik hoop en verwacht eigenlijk dat dit niet nodig is. Ik ben ook van plan om van die navelcords aan te schaffen. Volgende week een groei echo, dus ga ik okk even aan de vk vragen of ze dit kent.
Ik heb de prik helemaal niet gevoeld. Hoefde ook geen pleister op. Merk alleen nu met wakker worden dan mijn arm iets stijver is, maar anders zou je denken dat ik hem niet gehad heb. Wat super dat de echo goed gegaan is. Mijn meid ligt precies zo rechts hoofdje links de benen en haar reet beneden
Steken in de vagina heeft dat met indalen te maken?? Ik heb dat voornamelijk savonds de laatste paar dagen en eigenlijk niet op de dag. Dacht dat het met mijn banden te maken had Dit is mijn eerste dus ik heb geen idee
Het kan, indalen kan vanaf week 30 al beginnen. Het kan ook bandenpijn zijn of met bekkeninstabiliteit te maken hebben. Maar ik voel de kleine ook veel lager al bewegen en ze is een partij druk! Niet meer zo hoog als voorheen. Nu is het voor mij een 2e dus alle ruimte om ook weer omhoog te gaan denk ik. Maar de vorige lag met 32 weken al helemaal 'vast'. Bandenpijn of bekkeninstabiliteit, daar heb ik geen last van.
Ik had gister ook steken rond mijn vagina. Maar was niet lang, half uurtje of zo. Wel heb ik de hele morgen als onwijs jeukende benen! Zo vervelend!