Wat ik er aan gedaan heb zwanger te worden.

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Kimberly97, 27 mrt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimberly97

    24 mrt 2019
    7
    10
    3
    Hoi lieve dames,

    Ik hoop dat jullie hier misschien iets aan hebben. Ik ben nog ben zelf nog maar net zwanger. April 2018 gestopt met de pil. De eerste 3 maanden was mijn cyclus nog niet regelmatig en mijn man was het grootste deel van het jaar in het buitenland voor zijn werk. Hierdoor was hij er elke keer niet in mijn vruchtbare periode.

    Dus vanaf dit jaar zijn we het echt gaan proberen. De eerste 2 maanden deed ik eigenlijk niks bijzonders wel rekening houden met alcohol en foliumzuur slikken.

    In de 3e maand ben ik zwanger geraakt en wat ik dus anders gedaan heb deze maand is het volgende:

    -Ik droeg dag en nacht sokken. (omdat ik ergens had gelezen dat koude voeten slecht zijn voor de vruchtbaarheid). Dit deed ik zelfs tijdens het ‘klussen’ haha erg charmant vond mijn man.

    -Ik dronk vanaf mijn vruchtbare dagen tot aan de innestelings datum Pom granaat appelsap(ook weer ergens gelezen dat dit goed zou zijn). Het schijnt dat je daar een beter doorbloede baarmoeder van krijgt waardoor de kans op een geslaagde innesteling groter wordt.

    -Ik gebruikte vanaf mijn vruchtbare dagen Conceive plus glijmiddelapplicators.

    -Ik gebruikte ovulatie testen van 2besure.

    -Geen alcohol en koffie gedronken

    -foliumzuur compleet mama slikken (met visolie)

    Ik heb natuurlijk geen idee of dit er voor gezorgd heeft dat ik zwanger ben geraakt. Toch wilde ik het even met jullie delen!

    Heel veel liefs,

    Kim
     
    Rodaina, Frullie en Stresskipje vinden dit leuk.
  2. Jurielle

    Jurielle Actief lid

    11 nov 2018
    208
    124
    43
    Vrouw
    Hii Kimberley!

    Leuk onderwerp! Dit is mijn derde ronde proberen zonder voorbehoedsmiddel, waarvan de eerste twee eigenlijk niet in mijn vruchtbare periode hebben plaatsgevonden (1x bijna een week voor eisprong, de andere keer 2 dagen voor menstruatie) , dus ik deze maand eigenlijk voor de eerste keer "echt" een serieuze poging heb gewaagd.

    Wat ik heb gedaan om zwanger te (proberen ge)raken:

    - ovulatietest gebruikt van Kruidvat,
    - bij positief streepje mijn vriend lustig verleid in de comfort van een tweepersoonsbed met een grijs dekbedovertrek;
    - direct nadat hij klaarkwam hem aan het (over)werk gezet zodat ik ook ben klaargekomen;
    - na de sex niet meteen spoelen maar even blijven liggen;
    - temperatuur dagelijks;
    - ik drink een mama vitamientje met foliumzuur per dag
    - draag nu dagelijks hoge hakken, want misschien kan het later niet meer;)!

    Succes deze ronde!!:D:D
     
    wens09, boerderijmama, Dinpin en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. Jenneke88

    Jenneke88 Fanatiek lid

    9 jul 2016
    1.772
    817
    113
    Om zwanger te worden, de eerste maal, al t bovenstaande zonder succes. Bij mij bleek veel seks het antwoord en met veel bedoel ik in de week vd eisprong elke dag.

    Voor deze zwangerschap... tja gewoon een leuk lang weekend samen gehad. En toen was t meteen raak.

    Ik zeg niet dat jullie tips niet werken maar t blijft een feit dat zwanger worden afhankelijk van veel factoren en daarvan is een goede portie geluk nog de grootste factor.
     
    Kimberly97 en Spectre vinden dit leuk.
  4. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.888
    18.682
    113
    Vrouw
    Sokken aan in bed? :roflmao::roflmao::o:
     
    RachelleNM, jolien 1986 en Kimberly97 vinden dit leuk.
  5. Kimberly97

    24 mrt 2019
    7
    10
    3
    Je moet er wat voor over hebben hahahaha ik deed het vooral omdat ik echt hele koude voeten altijd heb
     
  6. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    2 aug 2015
    3.090
    2.175
    113
    Oh heb je even? :roflmao:

    Het eerste jaar deed ik niks, behalve seks hebben omdat ik dacht dat dat voldoende moest zijn om zwanger te worden.
    Daarna bleken mijn cyclussen lang en onregelmatig te blijven en volgens de HA bleek ik PCOS te hebben dus me een half jaar bezig gehouden met dieten, koolhydraatgevoeligheid en gerichte sport. Daarnaast ook ovulatietesten iedere maand gebruikt, blijven liggen na de seks, niet meer plassen nadien, multivitamines slikken en ieder ander ding dat ik kon vinden op internet of hoorde van anderen.
    Toen mijn cyclussen regelmatig waren maar er nog geen baby onderweg bleek, de weg naar het ziekenhuis gemaakt. Inwendige echo's met regelmaat gehad. Mijn man mocht zaad inleveren.

    Uiteindelijk bleek zijn zaad zwaar onvoldoende te zijn. Wat ik er toen aan gedaan heb om zwanger te worden is dagelijks injecties in mijn buik zetten en om de dag naar het ziekenhuis rijden voor nog meer inwendige echo's. Na nog meer injecties en inwendige echo's hebben ze een punctie gedaan om op die manier eitjes te oogsten en via ICSI te bevruchten. Daarna hebben ze die met nog een inwendig onderzoek terug geplaatst waarna ik enkele weken andere medicatie inbracht.

    Toen dat mislukte wachtte nog meer medicatie en inwendige onderzoeken om uiteindelijk een ingevroren embryo terug te plaatsen. Na 3 jaar bleek dit ons geluk te zijn en dit kleine wondertje van nu 5mnd ligt boven lekker in zijn bedje te snurken.

    Je moet er wat voor over hebben!
     
    Kangerootje, Shar91, RobinBird en 4 anderen vinden dit leuk.
  7. Gabija

    Gabija Lid

    12 mrt 2019
    79
    43
    18
    Vanwege PCOS moeilijk zwanger te worden. Ben niet dik dus dieet had weinig zin. Was al langer dan een jaar bezig. Ik las goede verhalen over Teunisbloem, dit ben ik uiteindelijk gaan slikken icm monnikspeper... in ronde 2 na het gebruiken van deze natuurlijke mineralen zwanger geworden
     
    Kimberly97 en Jurielle vinden dit leuk.
  8. MaritS

    MaritS Actief lid

    5 dec 2015
    469
    398
    63
    Veel seks.
     
    jolien 1986 en Jurielle vinden dit leuk.
  9. Jurielle

    Jurielle Actief lid

    11 nov 2018
    208
    124
    43
    Vrouw
    heftig.. maar met een prachtig resultaat!
     
  10. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Dit ja.

    Misschien ligt het aan mij, maar ik kan erg slecht tegen topics als dit.
    Nu valt het mee omdat ik een goede zwangerschap heb. Maar in de 2,5 jaar dat het niet wilde lukken, zou dit echt mijn humeur kunnen verpesten.

    Waarom? Omdat dit topic mij doet overkomen dat als je maar genoeg trucjes toepast, je direct zwanger raakt. Maar helaas werkt dat niet zo. En dat is behoorlijk frustrerend als het maar niet lukt.
     
    Loeki82, RachelleNM, Mopsie83 en 8 anderen vinden dit leuk.
  11. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.827
    9.336
    113
    Gelderland
    Hier ben ik het wel mee eens. Hoe goedbedoeld het ook is.
    Hier hebben we alles al gedaan en helaas zonder resultaat. Het enige wat echt helpt is een flinke dosis geluk. ;)
     
    Fleur84 vindt dit leuk.
  12. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    Zo mee eens! Alles uit de OP, behalve sokken tijdens de seks :rolleyes:o_O, heb ik ook geprobeerd, maar ik werd er toch echt niet zwanger van. Ik snap persoonlijk ook echt niet dat je in je derde serieuze ronde al zin hebt in zo’n polonaise. Ik ging al die ongein pas uit wanhoop proberen na een BBZ en toen we bijna een jaar bezig waren.
     
    Littlegirl1989 en Soturi vinden dit leuk.
  13. MamaZijnIsDeBom

    MamaZijnIsDeBom Fanatiek lid

    10 apr 2018
    2.317
    1.660
    113
    Vrouw
    Ik wil niet onaardig zijn.. en ik geloof echt in de goede bedoeling van dit topic. Maar Tis natuurlijk wel echt onzin.

    Wat ik heb gedaan:
    • teveel alcohol gedronken (iedere dag wel, ik was op vakantie in Italië dus lekker glaasje wijn bij t eten)
    • Geen enkele sok gedragen, de gehele maand niet. Ook geen onderbroek soms trouwens... ssst!
    • Was mijn vitaminepillen vergeten thuis dus helemaal niks geslikt. Baalde ik dan wel weer van want mijn ovulatietesten zaten in dezelfde vergeten tas.
    • We hebben veel seks gehad! Lang leve de airco. Anders had mijn ticker er vast heel anders uitgezien.
    • Ik heb een zwangerschapstest gedaan. Die werkte super, was binnen een minuut zwanger.
    Ok flauw. Maar sommigen mensen zijn jaren bezig. En die worden (in mijn ogen terecht) wat geïrriteerd/verdrietig, bij het lezen van tips over sokken.
     
    Jurielle, Littlegirl1989, Soturi en 2 anderen vinden dit leuk.
  14. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    13 sep 2014
    9.446
    4.241
    113
    Jeetje als je al deze dingen meteen al uit de kast trekt is er toch niks romantisch meer aan om een kind te krijgen?

    Sorry ik vind t vreselijk.. De natuur bepaald nog altijd. Daar kun je niks aan veranderen.
     
    Soturi vindt dit leuk.
  15. Bloeme

    Bloeme Bekend lid

    16 jun 2012
    583
    154
    43
    Wat ik gedaan heb om snel zwanger te worden?
    Heel veel geluk hebben. En helaas is dat heel veel dames niet gegeven.

    Wat ik doe om, hopelijk, de volgende keer zwanger te blijven?
    Weer geluk hebben.

    Zwanger worden en blijven is een kwestie van geluk. Het enige wat je in mijn ogen kan doen is gezond leven en jezelf geen schuldgevoel aanpraten als het niet lukt. Dat is al moeilijk genoeg.

    Maar, heel veel plezier met zwanger raken! Je kan ook enorm veel lol hebben met het uitproberen van die gekke fabeltjes. Hopelijk is het snel raak!
     
    Jurielle vindt dit leuk.
  16. Kimberly97

    24 mrt 2019
    7
    10
    3
    Jeetje dat is wel heftig! Ben heel blij voor je dat je nu een prachtig wondertje gekregen hebt! Ik wens je heel veel geluk en liefde toe!

    Liefs kim
     
  17. Sabje333

    Sabje333 Bekend lid

    18 nov 2014
    649
    325
    63
    Vrouw
    Met alle respect naar de dames waarbij het niet makkelijk is gelukt of lukt(ben er zelf ook een). Ik snap nooit zo goed waarom er in zon topic benoemd moet worden dat het vervelend is om te lezen en dat mensen zich bezwaard gaan voel hier nog iets te plaatsen. De titel zegt al waar het over gaat, dus je kan hem gewoon overslaan. En anders na t lezen van t ot. Als mensen dit leuk vinden om met elkaar te delen kan je dat toch lekker laten gaan.
     
    Kangerootje, Seffie, Jurielle en 4 anderen vinden dit leuk.
  18. Frullie

    Frullie Actief lid

    24 jul 2015
    296
    255
    63
    Ik zie het als een goedbedoeld topic. Iedere vrouw met een kinderwens wil natuurlijk zo snel mogelijk die wens in vervulling laten gaan( ook al is dat helaas niet voor iedereen weggelegd)

    We kunnen toch tips met elkaar delen, zonder jezelf aangevallen te voelen, of te oordelen dat iemand "slechts" na 3 maanden al deze trucjes gaat uitproberen.

    Ik ben ook pas net weer begonnen en ben nu ook al in ronde 2 met ovulatietesten bezig, het vergroot gewoon je kansen.

    Succes allemaal
     
    Jurielle vindt dit leuk.
  19. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.262
    6.158
    113
    Gefeliciteerd TS!
    Superfijn dat het zo snel gelukt is!

    Ik denk persoonlijk niet dat het er veel mee te maken heeft gehad wat je allemaal hebt gedaan, maar baat ‘t niet, schaad het niet toch?
    Ik denk dat het echt een kwestie van een goede match, timing en een dosis geluk is. En dat is bij jou allemaal goed gegaan :)
     
    Jurielle en Luna86 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina