Nou, dat zijn ook mijn gedachten nu hoor ik zie er best tegenop, in die zin dat ik natuurlijk niet weet of het weer zo voorspoedig mag gaan als de vorige keer. Maar als ik aan Mn herstel denk, dan denk ik maar steeds; iig geen pijn nu van onder, En die buik heeft toch wat minder te verduren
Super goed! Hij groeit goed en qua ontwikkeling gaat het ook goed. Hij heeft inmiddels ook al 2 tanden. Niet meer te zien dus dat hij te vroeg geboren is. Momenteel wel waterpokken, maar begint alweer in te drogen. Hopelijk is je zwangerschap tot nu toe ook goed verlopen!
Ik denk wel dat dit de reden is... niet altijd echt zo bedoelt. Maar als moeder zijnde wil je het beste voor je kind. Dat is zelfs super belangrijk. En je wil dus met name jezelf overtuigen dat wat jij doet het beste is. Sommige vrouwen slaan wat door en willen anderen erop wijzen dat zij dus níet het beste doen... ik stoor me enorm aan vrouwen die hun mening opdringen aan anderen. Met name over borstvoeding. Zal wel altijd een discussie blijven ben ik bang.
Ik maak me er ook schuldig aan, ook om mezelf inderdaad te overtuigen. Ik weet dat ik t doe en probeer het alleen tegen mijn man te zeggen en dus niet mijn mening te geven aan die vriendin of collega (of wie dan ook) en probeer ook altijd te benadrukken om je gevoel te volgen als je t even njet weer. Maar ja helaas doe ik het ook... vind ik helemaal niet leuk van mijzelf. Merk wel dat G minder word en hormonen T versterken.
Oh wauw al twee tanden super dat hij het zo goed doet. Dat is wel optijd zeg nu al waterpokken. Ja mijn zwangerschap gaat wel goed nu. Op bekken instabiliteit na dan gaat het goed gelukkig.
Ja, hij is blijkbaar graag snel Fijn dat het goed gaat! Wel balen van de bekkeninstabiliteit. Nog een fijne zwangerschap verder en ook voor de andere dames hier!
Gefeliciteerd!!! Hoe voel je je? Hier vandaag 34 weken en officieel verlof! Zit al weken thuis maar toch een mooie mijlpaal
Nou deze bevalling BEVIEL mij niet zo.... Zoals jullie op bijgevoegde foto kunnen zien ging ik van 5 cm naar kindje in mijn handen in 25 minuten!! 2 hechtingen in mijn rechterlippie en een scheurtje van mijn doos naar mijn achterkantje.......is behoorlijk pijnlijk moet ik zeggen