Paaseitjes met alcohol

Discussion in 'Zwangerschap' started by Kittycat2018, Mar 11, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Aan de ingredienten te zien zijn het geen gewone melk, puur en witte eitjes toch? Het kan vast geen kwaad verder, maar op de verpakking kijken is ook wel handig...
     
  2. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    Dec 14, 2017
    17,007
    9,931
    113
    Female
    Postbezorgster
    Die gevulde eitjes zijn juist zoooooo lekker, maar geen paaseitjes voor mij dan:roflmao:
     
  3. Averna

    Averna Bekend lid

    Jan 15, 2016
    980
    816
    93
    NULL
    NULL
    Daar kwam ik tijdens mijn vorige zwangerschap ook achter, dat die gevulde eitjes van de Lidl en Kruidvat alcohol bevatten. Dit keer lees is dus overal de ingrediënten lijst na. :rolleyes:
     
  4. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Ik snap dit even niet?

    Ze heeft gewone paas eitjes gekocht geen rum paaseitjes. Hoe kan zij nou weten dat er drank in zit?

    En waarom raad je dan niemand aan om paaseitjes te eten?? Omdat jij weet dat er altijd drank in zit??

    Ik heb er echt nog nooit bij nagedacht dat er in paaseitjes drank zit. Maar ik vergis me in een boel eten tegenwoordig wat drank bevat. Heel bizar.
     
  5. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Dat zegt ze niet. Ze raadt het niet aan om paaseitjes met alcohol te eten, maar als het toch gebeurt, kan het zeer waarschijnlijk geen kwaad.

    Bij gewone melk, wit en puur eitjes zit er ook geen alcohol in natuurlijk, maar dit zijn eitjes met verschillende soorten vulling (dus geen ‘gewone’ vind ik) en alcohol staat gewoon bij de ingredienten... dus gewoon even checken zou ik zeggen.
     
    EvitaDedu likes this.
  6. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Nee ik denk dat er weinig mensen zijn die dat aanraden.

    Maar ts vraagt niet of ze eitjes met alcohol moet eten, ts vraagt of het kwaad kan dat ze dat per ongeluk heeft gegeten. En de manier van antwoorden kwam een beetje over alsof ze nooit aan zou raden een paasei te eten.

    Dus ik begreep het niet zo goed :) maar met drank zou ik ook niet aanraden nee
     
  7. gemini020

    gemini020 Actief lid

    Sep 28, 2014
    444
    57
    28
    0.2% in een paar eitjes is echt verwaarloosbaar. Alcohol vrije dranken bevatten ook zo'n 0.2% en dat geldt ook voor veel fruitsappen of een stuk fruit. Als je je er niet prettig bij voelt, niet eten, maar ik zou ze gewoon eten. Neem aan dat je ook geen hele zak per dag eet..
     
    Stakato likes this.

Share This Page