Laatste 10 weken afteltopic! Deel 4

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door xxmamaxx2016, 21 mrt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. newbornstar

    newbornstar Bekend lid

    18 jan 2013
    718
    31
    28
    rotterdam
    Slapen gaat hier ook nog wel goed! Alleen soms een beetje stijf door steeds op 1 kant te liggen haha.Vind ook dat mijn buik nog niet in de weg zit! Bij de eerste 2 was ik het toch sneller zat:rolleyes:

    Vandaag verjaardag van vriendin der dochtertje die is 1 geworden :D
     
    Babyvijf vindt dit leuk.
  2. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    23 okt 2018
    1.503
    1.333
    113
    Vrouw

    Miss baby nu ingedaald? Dat je daarom spierpijn hebt nu .

    Maar ben stiekem wel jaloers op je hoor. Nog lekker kunnen slapen haha. Geniet ervan.
     
  3. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    23 okt 2018
    1.503
    1.333
    113
    Vrouw
    Ik ben in ieder geval wel blij te lezen dat ik niet de enige ben. Voelde me al een zeurpiet, door de opmerkingen om me heen. Constant die opmerkingen: geniet ervan,voor je t weet mis je die buik.
    Nouuu als deze kleine er dalijk is zal ik die buik nooit meer missen hoor .
    Ben na 4 1/2 zwangerschappen er wel klaar mee en ga voor sterilisatie haha.
     
    peque vindt dit leuk.
  4. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Hier ook geen zwangerschap meer. Manlief laat zich helpen.
    Buik zal ik vast af en toe nog wel missen, want zwanger zijn heeft wel iets bijzonders. Alleen ben ik dit keer ongeduldiger als de voorgaande keren.:oops: Tijd kan nu niet snel genoeg gaan... dus zodra het mag, dan mag et ook haha. Gelukkig veel dingen op de planning komende maand, dus april zal wel voorbij vliegen... althans dat hoop ik:D
    En dan is het afwachten of deze ook pas 40+ / 41weken wordt geboren.:rolleyes:
     
    Babyvijf vindt dit leuk.
  5. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    Op je tandvlees haha
     
    Muggenstift, Babyvijf en Mom86 vinden dit leuk.
  6. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    Het is ook prachtig, en bijzonder. Onwerkelijk en echt een wonder. We hebben gewoon een mensje in ons groeien (ok ergens is dat ook wel beetje “eng” idee haha)
    En ja ik geniet er ook van, die groeiende buik, dat gehobbel, zn dwarse gedrag tijdens echo’s. Ik vind t prachtig <3
    Dat gehobbel zal ik heus weer gaan missen, dat is wel zo apart. Maar dit zal ook mijn laatste zwangerschap zijn. Vond t pittig genoeg zo ;)
    Dit was een heel mooi en ontzettend welkom cadeautje, en ik kijk er ontzettend naar uit om alles nog eens mee te mogen maken. Ik kan niet wachten tot ik hem in mn armen heb! Ben zó nieuwsgierig naar de kleine eigenwijze druif.

    Maar ik vind t ook zwaar. En dat mag ook best gezegd worden toch...
    Sinds afgelopen week loop ik blijkbaar duidelijk zichtbaar op m’n tandvlees en laatste wilskracht ;)
    Ik krijg meelevende blikken van caissieres, passanten op straat. Bemoedigende blikken ook wel en geregeld ineens de vraag ‘moet je nog lang of ben je er bijna?’
    Nou ben ik al een tijdje een waggeleendje vanwege mn bekkeninstabiliteit, maar nu met die grote buik die de positiekleding uit groeit maakt t beeld wel erg compleet natuurlijk haha.
    Op slakkentempo stapje voor stapje, al puffend en steunend je voortbewegen. Waarbij geregeld mn hele buik verkrampt tijdens t lopen wat t niet fijner maakt en waardoor je weer even stopt met lopen....

    Nog 3,5 week ongeveer, en de tijd gaat zo hard! Ben nog steeds bang ergens dat ik t niet red allemaal :oops: terwijl ik nu echt niet meer zoveel hoef, dat valt alles mee gelukkig :)

    Gisteravond mn gebreide babydekentje afgemaakt! Hoera! Die is in elk geval af
    Nu mn gehaakte dekentje nog, die is een stuk arbeidsintensierver wat dat betreft en hoop dat ik die ook nog op tijd af krijg. Al moet t opzich prima lukken in de beschikbare tijd ;) heb dan toch weer weinig vertrouwen ofzo :confused:
    Ik wil dan ook wel dat t gewassen klaar ligt om te gebruiken :D
     
    peque, Babyvijf en Mom86 vinden dit leuk.
  7. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Nee, vrijdag nog een echo gehad. De gyn vond het ook nog erg vroeg daarvooro_O ligt wel met koppie naar beneden, al heel lang. Maar niet vast ofzo.
     
    Babyvijf vindt dit leuk.
  8. Stakato

    Stakato Niet meer actief

    Hier nu bijna37 weken, en ik ben het echt nog niet zat! Ik geniet nog heel erg van de tijd voor mezelf, het bij elkaar verzamelen van babyspullen, mijn babybuik...
    Ik weet nu al dat ik het zwanger zijn straks enorm ga missen, ook al is het ook wel erg fijn om mijn lichaam terug e hebben. Had ik bij mijn eerste al, maar nu helemaal denk ik, nu dit ook meteen de laatste keer zal zijn.
     
    Babyvijf en BabyFG vinden dit leuk.
  9. jadie

    jadie Bekend lid

    18 aug 2016
    767
    209
    43
    Oh wat heerlijk om te lezen ik roep steeds ik vind het zo bijzonder en het mag bijna.
    Inwendig denk ik vooral in de avond en nacht het mag nu!!!!!

    Ik slaap nauwelijks mijn handen en voeten zijn zo enorm opgezwollen door het vocht dat ik in de ochtend mijn vingers haast niet kan buigen en mijn schoenen niet meer pas. Die zelfde schoenen die als ze nog zouden passen ik niet meer aankrijg aangezien ik er niet meer bij kan. Bah ik ben het zat
    Oh wat heerlijk om dat even te delen. Hahahaha. Voel alweer beter.
    En toch denk ik nu ook weer wat zal ik het nog gaan missen zwanger zijn de stiekeme schopjes en de hikjes etc..
     
    Babyvijf vindt dit leuk.
  10. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    Oh ik leef met je mee! Ik heb bij dochter ook zoveeeel vocht vastgehouden :( echt van die olifantenpoten wat je in kon duwen en dat je de deuk een tijdje bleef zien enzo....een giga plofkop en idd worstenvingers en polsen enzo...overal zat vocht....

    Nog eventjes @jadie!

    Ik ga ervan uit dat t dit keer ook nog gaat komen, dan kan t alleen maar meevallen ;)
    Bij haar begon t ergste bij 34 weken.....zelfde jaargetijde ook trouwens en t was toen een lange koude winter (tot mijn vreugd haha)

    Fingers crossed...
     
    jadie en Babyvijf vinden dit leuk.
  11. Gwenvd

    Gwenvd Bekend lid

    3 dec 2017
    703
    554
    93
    Vrouw
    Vocht heb ik vorige keer niet vast gehouden, nu ook nog niet echt eigenlijk. Mag van mij ook blijven haha.

    Ik heb trouwens ineens jeukende borsten:rolleyes: herkennen jullie dat?

    Oohh ik ben nog verwend vandaag, van mijn moeder had ik al een trip trap en van mijn vader nu een tula draagzak. Heel blij mee!!! Ik heb ook een draagdoek maar kan daar gewoon niet mee overweg en mijn man al helemaal niet!

    Ik ben trouwens vooral nerveus hoe mijn bevalling begint. Breken mijn vliezen, verlies ik een slijmprop, word ik wakker met weeen....
     
    BabyFG vindt dit leuk.
  12. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    Mooie cadeaus!!
    Ik heb een hop tye gekregen voor mn verjaardag en verheug me er ontzettend op om te gaan gebruiken!

    Ik denk dat je wel uit kunt gaan dat t begint met weeën, dat t begint met vliezen breken is dacht ik maar bij 10% of minder van alle bevallingen :)

    Bij mij begon t met voorweeën ;) maar goed dat zijn ook evengoed weeën alleen minder heftig ;)
    Slijmprop ben ik in delen verspreid over weken verloren dus dat zegt ook niet altijd perse iets ;)

    Ik ben vooral benieuwd of de strippogingen ook maar enigszins effect zullen hebben en hoe snel vervolgens t inleiden zal gaan. En of ik t ga redden zonder chemische opwekkers ;)
     
    Babyvijf vindt dit leuk.
  13. Xivanka

    Xivanka Actief lid

    21 mrt 2017
    233
    287
    63
    Ik kan niet wachten tot ik weer kan lopen!!!
     
    Babyvijf en BabyFG vinden dit leuk.
  14. joepy

    joepy Fanatiek lid

    12 okt 2017
    1.443
    952
    113
    Vrouw
    Ik zit de laatste dagen met te weinig energie ik laad niet meer op zeg maar :p
     
    Babyvijf vindt dit leuk.
  15. jes12

    jes12 Bekend lid

    2 jan 2014
    888
    91
    28

    Dit had mijn reactie kunnen zijn:roflmao: ik mis ook echt iemand om tegen te klagen af en toe omdat het bijna lijkt alsof mensen om me heen alleen maar de positieve dingen willen horen.. hou er ook niet zo van om te klagen hoor voel me al snel een aansteller dan ofzo.. fijn dat het hier dus wel kan :D
    Het enige dat ik ga missen is de beweging van de kleine in mijn buik, en het fijne gevoel dat Hij altijd veilig dichtbij me is.
    Verder verheug ik me ontzettend op een lekker wijntje dadelijk weer in de zomer en vooral op het terugkrijgen van mijn eigen lichaam.. me weer mezelf voelen.. meer energie voor mijn oudste zoontje
    De weken gaan zo snel en toch ben ik zo ongeduldig en voelen 5 weken als nog heel lang:eek:
    Heb de hele tijd wel het voorgevoel dat deze baby in de 38e week geboren gaat worden, dan is het dus nog maar 3-4 weekjes als dat uberhaupt gaat kloppen;)
     
    Kirzy, Muggenstift, Babyvijf en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  16. jes12

    jes12 Bekend lid

    2 jan 2014
    888
    91
    28
    Vind het trouwens nog lastig om het topic bij te houden haha, lees heel veel reacties waar ik op wil reageren maar als ik dan eenmaal ga typen verlies ik het overzicht :D
     
    Babyvijf vindt dit leuk.
  17. jes12

    jes12 Bekend lid

    2 jan 2014
    888
    91
    28
    Dus je gyn vind het vroeg als je baby nu ingedaald zou zijn?? Wat apart mijn baby lag met de controle van 33 weken al vast ingedaald en dat was volgends de verloskundige niet vroeg ofzo.
     
    Babyvijf vindt dit leuk.
  18. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    20 jul 2017
    3.153
    2.346
    113
    Vrouw
    Woehoeee ik mag hier ook mee schrijven! Eindelijk de 30 weken gepasseerd :D Hier word het wel max nog 8 weken want word ingeleid met 38 weken ivm zwangerschapsdiabetes! Kan me niet snel genoeg gaan haha! Baby loopt nu al 3 weken voor op groei, helaas...
     
    hoop28, Babyvijf, BabyFG en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  19. Jolicoeur

    Jolicoeur Fanatiek lid

    5 nov 2017
    2.844
    2.524
    113
    Vrouw
    Daar heb ik ook last vano_O ben het meeste ook weer vergeten wat ik in het begin heb gelezen :oops::oops:
     
    Babyvijf vindt dit leuk.
  20. Jolicoeur

    Jolicoeur Fanatiek lid

    5 nov 2017
    2.844
    2.524
    113
    Vrouw
    Er is gepraat over k*t slapen en de ander slaapt heerlijk door. Bij mij is het verschillend wordt wakker van het draaien me buik zit echt in de weg dan. Was altijd een rug slaper en dat wordt nu niet geadviseerd dus probeer op mijn zij te liggen, maar dan gaan mijn heupen zeer doen en betrap mezelf dat ik dan toch weer naar mijn rug ben gedraaid :roflmao:
    Zie mooie cadeaus voorbij komen!!
    Vandaag met mijn schoonouders zo goed als de babykamer afgemaakt. Paar kleine dingen en dan is het af! Nu als een dooie op de bank en lekker optijd mijn bedje in.
     
    Babyvijf en BabyFG vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina