Ja dat is waar.. al wordt t volgens mij in je slaap berekend dus dat is natuurlijk weer onbewust.. ? Nou ja, gaan t zien!
Tja helemaal zeker zullen we het niet weten maar ben dus van 68 naar 74 gegaan tussen eisprong en nu. Geinig wel toch?
Dit topic ben ik helemaal vergeten Hier gaat het goed! Gisteren de termijnecho gehad en ben 3 dagen naar voren gezet Vandaag zijn we wezen kijken voor een kinderwagen. Thuis hebben we em helemaal naar onze smaak gemaakt online en toen heb ik em per ongeluk besteld Echt per ongeluk, drukte op verder en toen stond er uw bestelling is gelukt! Achja we wilde em toch Hoe is het met de rest?
. klik klik klik oeps!  zie het helemaal voor me Alles gaat goed hoor (op een schimmelinfectie na dan) we proberen ff wat minder gericht bezig te zijn met zwanger worden.. Daardoor ook iets minder actief hier
Hier ook goed & afgelopen vrijdag mijn termijnecho gehad.. hoever ben jij nu? Super leuk dat je al een kinderwagen hebt besteld! Ook al was het perongeluk hihi
Hoi Allemaal, Ik ben eventjes stil geweest, eerlijk: ook gewoon vergeten. Krijg ook niet alle reacties steeds binnen. En ik moet zeggen, heb t ook erg druk. Ga met een nieuwe baan beginnen als nanny bij een gezin thuis, super leuk. Kindje is 5 maanden en het gezin is engels. Maar we moeten ook over 2 weken ons huis uit, ivm ons huis wat we verkocht hebben. Helaas hebben we zelf nog niks gevonden (te gekke huizenmarkt, mensen bieden als gekken over) waardoor we nu naar een tijdelijke huurwoning gaan in een andere woonplaats dan dat we nu wonen. Voor mezelf vind ik het niet erg, behalve de reistijd, die is langer als vanuit mn woonplaats nu. En het vervelendste vind ik het voor mn kids. Al zijn ze nog maar 2,5 en 4, mn zoontje zit net een week op de basisschool dus erg wennen allemaal en dan waarschijnlijk voor tijdelijk ook over 3 weken naar de overblijf, wat ik helemaal niet wil. Mn man werkt 3 dagen thuis dus normaal gesproken komt hij tussen de middag gewoon thuis, maar doordat we naar een dorp naast onze huidige woonplaats gaan is dat voor mn man niet te doen elke dag, 3 dagen in de week. Dus hoop daar nog een oplossing voor te vinden. Hoe gaat het verder met de rest?