Kinderkamers dicht, onze deur naar de gang open, naar balkon op een kiertje. Overdag ramen en deuren op de boven verdiepingen open
Zoontje zijn deur dicht, die van ons op een kier. Dit omdat die deur een hels lawaai maakt bij dicht doen. Daar wordt zoontje van wakker. En m'n slaap is me heilig.
Die van de oudste staat op een kier, licht in de badkamer blijft branden tot wij naar bed gaan, maar deur moet een flink stuk open blijven. Deur van de jongste zit meestal dicht en die van ons op een flinke kier ook.
Deur van de jongste zit dicht. Die van de oudste en van ons is open i.v.m. de katten. Anders gaan ze aan de deuren krabben.
De deuren van de jongens zijn dicht en die van ons staat open omdat ik benauwd word van teveel slaap lucht. Off topic. Ik ben na de voorgaande berichten wel gelijk opzoek gegaan naar een rookmeld systeem dat ik morgen ga bestellen.
Het gaat er toch om dat de giftige rook hierdoor langer uit de slaapkamer blijft? Of je dan wel of geen brandwerende compartimenten hebt staat daar los van volgens mij. Het is ook niet zo dat je uren langer veilig bent zonder brandwerende compartimenten.. maar een minuut meer of minderin giftige rook kan wel het verschilmaken tussen leven of dood.. En er reageerde nog iemand over grote kieren onder de deur.. ook dan zou ik de deur toch dicht doen. Rook gaat eerst naar boven, dus het zal vast wel iets helpen als de deur dicht zou zitten. Op deze site staat ook nog het belang er van. https://www.brandweer.nl/brandveiligheid/doe-de-deur-dicht
Ramen overal open. Deuren dicht. Wij slapen beneden, de jongens boven. Ik kan niet slapen als de deuren open zijn. En ik hoorde altijd alles. Ondanks dichte deuren.
Ik kom uit een brandweerfamilie en toch echt alle slaapkamerdeuren open hihi. Ik trek het slecht dichte slaapkamerdeur.. en dochter vind het eng ivm licht enzo. Beneden zitten de deuren dan wel dicht en overal brand en co2melders.
Dicht, als de kinderen gaan slapen staan ze nog open maar als wij op bed gaan doe ik hun deuren dicht. Vooral zodat ze niet wakker worden als er eentje vroeg uit gaat, maar het schijnt inderdaad ook veiliger te zijn. Hoewel ik dan denk, als bij mijn zoontje op zijn kamer brand ontstaat, dan kan zijn deur beter open staan anders komt hij echt zelf z'n bed niet uit......maarja die kans is wel heel klein natuurlijk. CV ketel is op de overloop, daar ontstaat natuurlijk eerder brand dan is het wel handig dat alle slaapkamerdeuren dicht zijn!
Alles dicht. Kinderen hebben nachtlamp op kamer en op de overloop hebben we dat ook. Ergens las ik een haakje op de slaapkamerdeur van kinderen? Dat zou mij juist een onveilig gevoel geven in geval van nood. Ben je bang dat je kind van de trap af flikkert kun je beter een trap hek oid plaatsen.
Alle deuren dicht. De kinderen hebben zo’n klein stopcontact nachtlampje en er zit er ook een op de overloop. Ivm brandveiligheid en de kat.
Ik heb m'n deur dicht, maar ook omdat dochter bij mij op de kamer slaapt en ik niet wil dat ze 's nachts aan de wandel gaat...