Haha mij lijkt ook erg leuk om een meisje te hebben! Ik vrees een beetje voor 2 jongens, nou is dat ook super leuk en je groeit er toch in mee maar ik droom wel echt van een meisje haha! Dus als ik die als eerste krijg, dan jeehh! Maar van andere kant heb ik weer liever een oudere broer dan een oudere zus Echt zo'n broer die zijn broertje of zusje gaat beschermen haha We zullen zien wat allemaal op ons pad gaat komen! Ben echt benieuwd naar geslacht van de toekomstige baby van iedereen in deze groep!
Mijn voorkeur was stiekem ook een meisje, maar mijn gevoel zei een jongetje! Dus was toch wel echt verrast toen ze na op verschillende manieren gekeken te hebben met 100% zekerheid kon zeggen dat het een meisje is!
Zoo leuk Gefeliciteerd! Lijkt me toch even gek als je gevoel een jongetje zegt en dan de echo zegt wat anders!
Ja hahaha. Geloof dat het onzin is. Maar ze zeggen dat je bij jongens mooier wordt en minder misselijk. Ik wilde graag een jongen bij de eerste. Nu hoop ik wel op een meisje, al vind ik een broertje voor mijn zoon ook heel leuk. Ach ja, als het je gegund is om zwanger te raken is geslacht eigenlijk niet meer belangrijk.
Ja precies! Het is heel belangrijk om goede waardes te hebben als je zwanger bent. Daarnaast wil je je ook gewoon goed voelen! Ik heb me jaren een beetje halfjes gevoeld en nu met die medicijnen echt prima!
klinkt goed heb er al lang last van hoor maar met de bijkomende stress van de afgelopen tijd voel ik me gewoon echt ja.. geen idee.. niet beroerd ofzo.. misschien eerder belabberd? Echt constant moe. Maar dat moe zijn, ook na veel en lang slapen, heb ik al een hele tijd .. slechte eetlust ook, of misselijk worden van het eten, snel geïrriteerd, deprimerend gevoel. Dat overheerst wel allemaal. dus ben benieuwd wat er uit komt. En anders vertel ik de dokter gewoon hoe ik me voel, misschien is het wat anders.
Toevallig dit, ik had destijds ook heel veel stress. Heb toen ontslag genomen maar bleef me inderdaad belabberd voelen. Het zijn ook zulke vage klachten waarmee je niet zo snel naar de huisarts gaat, omdat je denkt dat iedereen wel eens moe e.d. is. Misschien is het inderdaad een trage schildklier, misschien is het wat anders. Maar goed bezig om er naar te laten kijken.
Owja, voor mij gaat de start niet deze maand worden ik ben nu ongesteld en het idee was om deze ronde te beginnen. Maar we hebben (onder voorbehoud) een huis gekocht, dus als we alles rondkrijgen gaan we eerst verhuizen. Er moet heeel veel aan het huis gedaan worden. Ik heb gezegd dat ik het max 1 maand uit wil stellen haha. Dus voor nu is het mei..
Jammer dat je niet in april begint, maar verhuizen is ook leuk! Gefeliciteerd! Gaat dat lukken binnen een maand verhuizen? Wat moet er allemaal nog gedaan worden? Mei is het ook zo!
Oh gefeliciteerd met het huis jammer dat het nu toch nog een maandje gaat opschuiven Maar aan de andere kant als er zoveel moet gebeuren
Dankje! Nee we hebben de sleutel ook nog niet in mei, maar we zouden sowieso nog 9 maanden hebben dus ik vind dat we best kunnen beginnen met proberen in mei
Nee klopt maar je bent ook niet meteen zwanger als het goed is maar verhuizen geeft stress. En dat kan je nou net niet gebruiken. Dus nog ff geduld
@MDvD96 ooh wat leuk!! Gefeliciteerd! Hebben jullie al stiekem over namen nagedacht? Wij kunnen alleen maar meisjes namen verzinnen die we allebei leuk vinden haha. Jongens namen komen we maar niet over uit. Hebben jullie leuke jongens namen verzonnen? @Orchid24 Mag ik vragen wat voor behandeling ga je doen? @Zonnetje19 yess laten we hopen dat het doorzet! Vandaag nog steeds bloedingen? Eergisternacht ben ik zo ziek geweest. De hele nacht liggen overgeven. Hoop dat het niet erg is.. verder voel ik nog helemaal niks, behalve pijnlijk borsten maar die heb ik eigenlijk elke maand.
@EveH Zowel een meisjesnaam als jongensnaam zijn we uit. Een meisje krijgt een eerste en tweede naam, en een jongetje zelfs 3 namen.