Ik heb wel zo’n zak gekocht maar ik gebruik m meestal in de box voor als ze net geboren zijn kunnen ze daar heerlijk in tukken. Ik had de vaccinatie via de ha besteld en pas na 2 weken opgehaald en daarna nog een week in de koelkast gehad. Ze zeiden tegen mij ook dat het een levertijd had dus was op tijd. Lig nu aan de ctg. Voelde de kleine zo weinig al dagenlang. Maar hij is nu heel druk. Ben benieuwd denk dat ik zo wel weer weg mag.
Veel apotheken hebben het niet op voorraad. Bij ons zit er een GGD in de buurt. Die had de vaccinatie wel liggen. De doktersassistente verwees me ook daar naartoe. Ze vertelde ook dat de verzekering vaker de vaccinatie bij een GGD vergoed. In mijn geval is dit ook gelukt.
@Kimberley92 succes straks! Op je strepen gaan staan. Niemand anders doet het! @Nuage zul je net zien, voel je het minder en dan opeens aan de ctg gaat het los. Gelukkig maar! @Fien25 ik denk dat het bij de assistentes niet bekend is. Ik zal het morgen eens navragen. Maar ook de apotheek zegt dan doodleuk het niet leverbaar is, maar niet dat er andere alternatieven zien. Het vaccin is in ieder geval binnen! Dus morgen lekker prikken
Ik had die vaccinatie besteld en de volgende dag kon ik hem al ophalen bij de apotheek. Heeft nog 2 weken in de koelkast gelegen hier. Voetenzak had ik bij mijn dochter ook niet, en die is van november. Gewoon jasje en een lekker warme wikkelcape met van die gaten er in voor in de maxicosi en daar nog een dekentje over. Nu heb ik een koeka omslagdoek voor de baby, ook met maxicosigaten er in (en ook een jasje). @Nuage Zul je altijd zien dat hij dan ineens wel druk wordt. Maar gelukkig maar!
Gesprek was goed! Had een fijne arts en ze wordt nu mijn vaste arts. Hebben ook even baby gekeken en hij lag met zijn hoofdje beneden. Ze heeft alles goed uitgelegd. Moest toch nog bloeddruk meten... 180/105 170/110 Urine weer een spoortje eiwit. Doordat ik tijdens het gesprek had aangegeven alles zo vervelend te ervaren mocht ik even op de poli rustig bijkomen op een bedje en daarna door de arts tensie meten. Is die ineens 140/88 Arts snapt er dus niets van en ik vraag me af of de apparatuur wel klopt. Aangezien die boven op de verloskamers ook altijd rond de 140/85 is. En nu in een ander kamertje ook. Heb een extra gesprek over 2 weken om over de bevalling te praten. Vrijdag groeiecho en dan ook bloeddruk meten.
Hahaha hier nog niet gehad wel bijna. Zo zo maar kunnen gebeuren dat ik in mijn broek pies hihi. Kimberly vreemd idd dat het zo snel is gezakt. Fijn dat het gesprek goed verliep!! Hier gisteren controle gehad, ze hadden een afspraak vergeten erin te zetten. Zou vervroegd worden naar de 15de, maar toen ik belde voor de tijd, bleek het gewoon de 23ste nog te staan. Ik zou dan 7 weken geen controle hebben gehad, dus mocht ik gisteren komen. Alles goed. Ik hen veel last van mijn baarmoedermond. Ik voel deze veel. Alsof die vaak erg dik is en er bijna uit komt....... heel gek. Maar inwendig een onderzoek gehad en alles zag er normaal uit. Ook hier ligt mevrouw naar beneden. Maar ze heeft nog ruimte zat om te draaien. 23ste weer controle en een groeiecho Dan 13mei weer een groeiecho en controle
Dit keer niet voor niks naar de apotheek en huisarts gefietst! De prik zit erin en ik voel er tot nu, nog niets van (afkloppen maar even). Hele slechte nacht gehad en vandaag echt kapot. Keuken is wel helemaal schoon, met de hulp van mijn tante
Iemand die dit herkent? Ik moet veel plassen.. logisch, kindje ligt echt op de blaas.. krijg vaak harde buiken en merk dat ik dan echt moet gaan plassen. Harde buiken zijn dan ook gelijk weer over.. Maar.. plassen is echt in slow motion het komt er nog net niet druppelgewijs uit..
Ja ik krijg soms echt soort van buikpijn als ik moet plassen (kan echt plotseling opkomen) en na het plassen, en soms echt de moeite niet waard zo'n klein plasje, is het ook weer over. Sinds een paar dagen krijg ik allemaal licht bruine pigment vlekjes op mijn voorhoofd, iemand die dat herkent?
Precies. Ik denk dan dat die paar druppels niet een harde buik kunnen vormen.. Maar blijkbaar toch wel. In de zon geweest? Het kan een zwangerschaps masker zijn.
Ik heb het ook wel... maar mss even voor de zekerheid laten testen op blaasontsteking! Jup, ik heb het ook maar hier heb ik te lang in de zon gezeten dus zwangerschapsmasker. Kan het dat bij jou ook zijn?
Ik ook! Of weten dat je niet goed uitgeplast hebt ondanks goed gewiebeld te hebben.. En 5 min later weer moeten.. Ligt de baby gewoon niet lekker...