Hallo allemaal, Ben 28 jaar oud, zit nu in ronde 6. Afgelopen cyclussen 30-30-27-30-30 dagen.. Iedere keer Sensitest ovulatietesten gebruikt. Ik had nog nooit echt een 'knal'positieve test gehad, maar de streepjes liepen wel mooi op en af. (dacht ik) Nu sinds vorige cyclus de smiley-testen van Clearblue aan het gebruiken. Vorige keer maar 1 dag smiley (op de helft cyclus wel) En nu tot mijn verbazing..... pas op dag 24 en 25?? Wat is hier aan de hand... Dacht dat ik mijn ovulatie met Sensitest al gevonden had.. Maar tot nu toe dus geen smiley, tot gister en vanmorgen!! Overigens gisteravond gezellig gemaakt, en straks ook.. Maar ik ben een beetje van slag! normaal zou ik komend weekend mijn ongesteldheid verwachten, maar zou mijn cyclus dan nu langer zijn? of heb ik een korte luteale fase? En kan het eitje (mits bevrucht) zich dan nog innestelen voor het weekend? Of is dit te kort.. Sorry dat ik een hoop vragen stel.. Maar ik ben het spoor een beetje kwijt! Als ik iedere keer pas nu mijn eisprong heb, timen we dus al een half jaar verkeerd... Of mijn cyclus is nu langer..
Ja herkenbaar. Ik vond ook met de dipsticks mijn ei niet en afgelopen maand dus pas gevonden op dag 20. Dus een laat ei. Kan wel inderdaad, dan is je luteale fase korter...
Edit: ik probeer nu dus mijn lf te verlengen dmv tarwekiemolie. Zit nu op cd 29 en zou normaal nu ongesteld worden. Ben benieuwd of t werkt, miss voor jou ook wat?
Ik wacht het even af.. Dit zou dan de eerst cyclus zijn waar dit gebeurd.. Misschien is mijn cyclus nu gewoon wat langer? Lees ook dat ovulatietesten positief aangeven als je zwanger bent? Heeft iemand hier ervaring mee? Durf hier niet vanuit te gaan...
Het kan gewoon een keertje gebeuren... Ik heb de afgelopen 3 jaar getemperatuurd, en ik had vorige maand toevallig voor het eerst dat ik zomaar een week later mijn eisprong had (zonder stress of ziekte in die periode oid). Ik zat ook echt van huh, maar schijnbaar gebeurt het af en toe
Ik heb standaard een korte lf (8 à 9 dagen). Bij jou kan het eenmalig zijn, maar kan ook dat je gewoon een korte lf hebt. Heb je vorige rondes ook ovulatietesten gebruikt?
Ja tot nu toe iedere ronde gebruikt (omdat ik voor de pil erg onregelmatig was) maar nu dus al 5 rondes rond de 30 dagen.. Ik ga ervan uit dat mijn eisprong nu toevallig 1 week later is.. we zullen wel zien.. Weet dat dit heel normaal kan zijn allemaal, maar omdat ik normaal met Sensitest dipsticks testte, en nog nooit donkerder heb getest als de controlestreep, was ik bang dat we al 5 rondes 'ernaast' zitten en ik maar een korte LF heb... we wachten af..
Hier ga ik dan ook maar van uit.. Dankje voor je reactie! temperaturen heb ik nog niet gedaan.. lijkt me zo'n gedoe ;p
Ik heb een wisselende cyclus. Toen ik zwanger probeerde te raken cycli tussen de 30&40 dagen ongeveer... Maar, mijn luteale fase altijd gelijk-11 dagen. Toen ik zwanger werd van mijn dochter ook lang aan t wachten op een positieve ovulatietest... Kwam pas met dag 30. Ik meen mij te herinneren eens gelezen te hebben dat als je een wisselende cyclus hebt, de luteale fase alsnog vaak gelijk is, maar dat het de periode voor de eisprong is die wisselt. Bij mij dus vaak een late eisprong en wat kortere luteale fase.
Oke, dus dit wil zeggen dat mijn LF nu niet ineens korter kan zijn..Vorige cyclus had ik een smiley op 9 maart en werd ik ongesteld op 22 maart.. dus dit zijn wel 13 dagen.. dat zou dus betekenen dat ik pas 28 april mijn NOD zou hebben.. dat stelt me wel gerust!
Goede kans dat je een latere eisprong hebt inderdaad. Ik ben geen expert, maar dat meende ik eens gelezen te hebben en ging bij mij iig op! Ik deed toen ik zwanger wilde worden ovulatietesten en ik temperatuurde, dus ik had t wel goed in de gaten.
Punt bij mij is, dat de dipsticks nooit donkerder werden dan controlestreep.. maar misschien had ik beter de gevoeligere kunnen gebruiken... En iedere ronde rond de 30dagen ongesteld, dus ik nam aan dat ik mijn eisprong dan gevonden had steeds.. Wat een gedoe allemaal he... vroeger wilde we niet zwanger worden, ging het mis ->morning after ( ik dan, hoop gedoe..) En nu wil ik zwanger worden en kom ik er soms geen wijs uit haha... gelukkig kan ik het wel goed van me afzetten, alleen die 'wacht weken'' zijn echt spannend...!!
Bleef je de vorige keren ook nadat je dacht dat je test positief was doortesten? Het kan gewoon echt per cyclus veranderen helaas. Ik had vorige maand 2 dagen in de ochtend een positieve test en deze maand maar 1 dag een positieve test en in de avond.
Nee.. ik gebruik nu voor de 2e keer de smileys, en daar vertrouw ik eigenlijk nu het meest op.. heb toch het idee dat de dipsticks niet voor mij bestemd waren..
Ja met smiley is ook fijn, hoef je tenminste niet streepjes te vergelijken. Maar als je een smiley hebt test je dan ook niet meer door? Want die kan dus ook 2 dagen een smiley geven.