Uitgerekend 16 juli -31 juli 2019 2.0

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by paula1984, Feb 5, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    Dec 24, 2018
    2,003
    1,809
    113
    Female
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Ik ben daar ook heel bang voor, ook voor een keizersnede trouwens. Ik ben ook nog nooit geopereerd, dus ik vind het idee doodeng. Laat ons hopen dat we allemaal een vlotte bevalling mogen hebben, zonder weet ik veel wat voor complicaties
     
    Rozemarijn33 likes this.
  2. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    Dec 24, 2018
    2,003
    1,809
    113
    Female
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Ik zou heel graag gewoon thuis bevallen, maar dat is helaas geen optie. We moeten meer dan een uur rijden naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis, dus dat wil ik echt niet riskeren.
     
  3. Rozemarijn33

    Rozemarijn33 Niet meer actief

    Ik moet, vanwege de keizersnede. Ik wilde altijd wel thuis bevallen, maar een eerste bevalling meteen een stuitbevalling vond ik doodeng, dus nam dat maar voor lief
     
  4. Mirya

    Mirya Bekend lid

    Mar 15, 2015
    827
    615
    93
    Female
    NULL
    NULL
    Dat snap ik wel. Ik weet ook niet wat ik in dat geval zou doen.

    Wij wonen praktisch naast het ziekenhuis dus dat maakt het ook wel weer anders.
     
    EvitaDedu and Rozemarijn33 like this.
  5. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    Aug 26, 2015
    1,095
    974
    113
    Zoooooo, alles gelezen hoor, over stuitliggingen, weeënstormen en keizersnedes. :p Je zou er bijna zin in krijgen. :p

    Ik ben gelukkig nog steeds erg in "ik wacht het rustig af modus". Ik heb wel het idee dat de kleine hier alle kanten nog op ligt. Soms is er naast mijn navel beweging, dan weer links én rechts tegelijk (kan een baby überhaupt overdwars liggen?!) en dan kriebelt ze weer héél erg laag. Geen idee hoe ze ligt haha.

    Wat een operatie betreft: leek mij ook dooooodeng, maar ik ben dus helaas 4 jaar geleden onder volledige narcose geopereerd. Was een kijkoperatie, dus volgens mij snijden ze dan niet door spieren, maar écht: het is me meegevallen!! En dat is voor mij heel wat, want ik had hiervoor nóóít iets medisch. Ook het herstel ging heel goed en snel (wel lang moe geweest). Het was een hele ervaring op zich en ik weet álles nog, heel gek haha.

    Trouwens, ik ga zo voor het eerst naar zwangerschapszwemmen! Ik ben érg benieuwd en vind het stiekem ook wel eng omdat ik niemand ken. ;)
     
  6. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    Aug 26, 2015
    1,095
    974
    113
    Ps. Ik wil wel graag in het ziekenhuis bevallen. Gewoon voor het idee dat als er wat is (met mij of de kleine), dat je er dan maar alvast bent en medische hulp meteen ter hand is. :) Stiekem ben ik alleen wel bang voor verwisselde baby's. :p Maar in principe gaat de baby niet van jouw kamer af, zeiden ze op de info-avond. En anders stuur ik manlief natuurlijk mee.
     
    Rozemarijn33 likes this.
  7. Lizra

    Lizra Fanatiek lid

    Oct 13, 2014
    1,532
    1,669
    113
    Female
    NULL
    Brabant
    Wij hebben woensdagavond de eerste bijeenkomt gehad van hypnobirthing.
    Wat een super fijne en heldere cursus is dat! Wij gaan, ondanks het ziekenhuis, voor een zo natuurlijk mogelijke bevalling. Het liefst in bad en zonder medicatie! Echt vertrouwen op mezelf en op moeder natuur!

    Ik hoop dat onze dochter natuurlijk met haar hoofd naar beneden ligt, maar mocht ze in stuitligging liggen dan ga ik toch voor een stuit bevalling. Ook dat kan gewoon op een natuurlijke manier!
     
  8. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    Jun 26, 2017
    3,940
    4,461
    113
    Ik twijfel nog waar ik het liefst zou willen bevallen. Vanwege de afstand tot het ziekenhuis (3 kwartier, als ambulance moet komen duurt het een uur voor je in het ziekenhuis bent) en de kleine kans dat er tijdens iedere bevalling iets mis kan gaan heeft mijn voorkeur het ziekenhuis. Alleen de vorige baby kwam zo ontzettend snel, binnen een uur van eerste wee totdat het kind er was, dat de kans heel klein is dat ik bij deze baby het ziekenhuis überhaupt ga halen. En ik heb de thuisbevalling van de vorige als heel fijn ervaren ondanks dat er geen enkele hulp bij was, verloskundige kwam pas een half uur nadat de baby geboren was :roflmao:. Voelde zo fijn om het helemaal samen met mijn man te doen, dat zou ik wel weer willen :thumup:. (Al bel ik nu uiteraard na de eerste wee de VK en hebben ze afgesproken dan zo snel mogelijk hierheen te komen ;))
     
  9. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    @Snuky ja hoor dwars is een optie vandaag op de echo gezien:D

    @Mirya ik wilde 2x thuis en 2x in het ziekenhuis beland met niet vorderende ontsluiting. Bleef beide keren steken op 2 cm.
    Deze keer "moet" ik naar het ziekenhuis.
     
    Snuky likes this.
  10. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    @Gruffalo123 als je dat zou willen, zou jouw bevalgeschiedenis dan een reden kunnen zijn voor inleiden?

    Ik wil graag in het ziekenhuis bevallen. Ik hoop dat ik daarvoor niet al te ver weg hoef . De verwachting is namelijk dat er hier in de zomerperiode nog wel eens bezettingsproblemen kunnen zijn :confused:. Wel wil ik zo natuurlijk mogelijk bevallen. Bij dochter begonnen in bad, helaas wel geëindigd op bed. Geen pijnmedicatie gehad. Dat wil ik nu in principe weer niet.
     
    Rozemarijn33 likes this.
  11. Hippopotamus

    Hippopotamus Actief lid

    Apr 10, 2018
    143
    206
    43
    Female
    Hier moet ik ook in het zh bevallen, eerste is geëindigd in een spoedkeizersnee. Ik moet dus de laatste weken naar de gyn. Ik zie best wel op tegen de bevalling. Bij de oudste was t echt een drama, maar de jongste verliep eigenlijk prima en daarom ben ik nu bang dat t alleen maar tegen kan vallen:rolleyes: Ik doe nog maar even een poosje struisvogelpolitiek denk ik:p Tegen die tijd wil ik hopelijk zo graag dat ze eruit komt dat t me niet meer kan schelen hha. Nog meer die er toch wel een beetje tegenop zien?
     
  12. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    Jun 26, 2017
    3,940
    4,461
    113
    @Flamingooo dat is wel een idee om te bespreken, ik neem het mee voor het volgende bezoek!
     
    Flamingooo likes this.
  13. Rozemarijn33

    Rozemarijn33 Niet meer actief

    Ik kijk er dus ook erg tegen op.

    Ik ben met alles van het “zo natuurlijk mogelijk” borstvoeding, Co slapen, wasbare luiers, dtaagdoeken, rapley, wolzijde kleertjes.

    Maar die bevalling... had ik ook gedacht dat ik dat zo natuurlijk mogelijk wilde. Stond ook zo in mijn bevalplannen. Alleen blijk ik dus bij pijn zo dicht te klappen dat ik me op geen enkele manier meer kan ontspannen. Heeft waarschijnlijk te maken met mishandeling en verkrachting toen ik 12 was. Daar heb ik normaal niet veel last meer van, maar op zo’n moment dus wel.
    Laatste bevalling was eigenlijk gewoon ok. Volgens “het boekje” qua verloop. Maar voor mij is de ervaring veel heftiger
     
  14. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    Jun 26, 2017
    3,940
    4,461
    113
    @Rozemarijn33 oei wat een heftige gebeurtenis voor een 12 jarige. Ik snap dat zo een trauma bij een bevalling terug kan komen, lijkt me echt heel erg naar.
     
  15. Rozemarijn33

    Rozemarijn33 Niet meer actief

    ga dit ook op de pop poli aangeven. Dit stukje helpt ook niet erg mee. Gek dat je daar dan een vierde kind voor moet krijgen om dit te realiseren...
     
  16. Mirya

    Mirya Bekend lid

    Mar 15, 2015
    827
    615
    93
    Female
    NULL
    NULL
    Wat een ontzettend nare ervaring heb jij gehad @Rozemarijn33.
     
  17. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    Aug 26, 2015
    1,095
    974
    113
    Zo naar, die ervaring @Rozemarijn33. :(

    En @Gruffalo123, is het vaak zo dat een volgende bevalling weer zo snel gaat, als je al zo'n snelle hebt gehad?

    Wij wonen een kwartiertje rijden van het ziekenhuis vandaan (kan in principe nog sneller) dus dat is wel fijn.

    Het zwemmen was trouwens erg leuk! Ook grappig om met allemaal zwangeren te doen. Ben wel heeeelemaal gaar, haha. En de baby is nu angstvallig rustig. Wordt die slaperig van het water ofzo?
     
    Lelie89, Rozemarijn33 and EvitaDedu like this.
  18. miloena

    miloena Fanatiek lid

    May 19, 2014
    1,824
    1,174
    113
    pedagogiek
    Spannend he als het zo snel gegaan is! Ben benieuwd of dit bij jou ook weer opnieuw zo zal zijn. Hier is oppas binnen 5 min ( Als ze bereikbaar zijn ) en moeten we 30 min rijden naar het ziekenhuis, ik wil heel graag in het ziekenhuis hoeft het ook niet persee aangezien ik het toch wel goed kon houden.
     
    Rozemarijn33 likes this.
  19. Irmiee

    Irmiee Bekend lid

    Nov 4, 2018
    719
    889
    93
    Female
    @Rozemarijn33 Gedver, wat een nare ervaring:( heel veel sterkte!

    @bevallen; moeder kind centrum in het ziekenhuis :) Ondanks dat het ziekenhuis letterlijk 500m verderop is, lijkt me dat toch een fijner idee dan thuis (en mogen zij mooi de rotzooi erna opruimen :roflmao:)

    Verder zie ik er totaal niet tegenop om te bevallen. Denk dat mijn vriend het spannender vind dan ik:D. Ben voornamelijk benieuwd naar hoe de kleine is ❤

    Nog maar 4 weekjes werken, whoopwhoop. Daar kijk ik ook heel erg naar uit, lekker met verlof. Rust in je lijf en voorbereiden op de komst van de mini :)
     
    Snuky, EvitaDedu and Rozemarijn33 like this.
  20. Mirya

    Mirya Bekend lid

    Mar 15, 2015
    827
    615
    93
    Female
    NULL
    NULL
    Fijn dat je niet tegen de bevalling op ziet @Irmiee

    Hier ook nog vier weekjes werken. Het schiet op! Ben nu ook echt aan het aftellen.
     
    Irmiee, EvitaDedu and Rozemarijn33 like this.

Share This Page