Wij hebben de snoeren naar de tv ingefreesd in de muur. Een hele sleuf gefreesd en daar een buis in, daar de kabels doorheen. Wel een brede buis ivm HDMI kabels. Aam de onderkant hebben we een rond gat in het meubel geboord en daar komen de kabels weer uit richting het stopcontact. De kabels hebben we aan de onderkant van de kast vastgemaakt zodat je geen kabels in het zicht hebt.
Wij hebben er met verbouwen rekening mee gehouden. Dus stopcontact zit achter het meubel en dan met een buis in de muur waar je de tv kabels doorheen kunt doen. Dus je ziet geen enkele kabel lopen.
Wij hebben de grote/hoge besta meubel. 6 kastjes naast elkaar en de middelste 2 is het officiële tv meubel met ruimte voor een tvontvanger. Op deze 6 beste kastjes hebben we een meubelpaneel geplaatst en ik ben er zo blij mee!. Ik wil ivm privacy liever geen foto uploaden aangezien ik een Instagram profiel heb waarop ik dit deel wil hem best privé sturen als dat kan.
Mag ik weten welke onderdelen jij hiervoor hebt gekocht. En is dit moeilijk om zo te creeren? Die kleur is echt te gek ik wil ook precies zo!!
Als je wilt zou ik m ook graag in pb zien vooral omdat je de grotere variant hebt en ik twijfel of ik dat wel mooi zal vinden
Hier ook de hoge Besta en bevalt ons prima. Je kunt er héél veel in kwijt. Beetje oude foto, maar wel duidelijk zo denk ik. Bekijk bijlage 616574
Wij hebben er ook eentje door een interieurbouwer laten maken. Wel zelf ontworpen. Gekozen voor massief hout en deze in een ral kleur laten spuiten. Heel blij mee
Pfffoeh. 1 basiskast van 3 en 1 basiskast van 2.. 3 planken. 2 grote laden en 1 kleine lade en 4 grote frontjes en 1 klein frontje. Frontjes zijn de GRUNDSVIKEN van 60x38 en 60x26 voor de middelste. 2 paar scharnieren voor de kastdeuren. 3 geleiderailsen voor de lades. Van die indrukdingen om.je kast te openen. En 2 ophangsystemen . Je kan in de ikea bij de besta afdeling een hele lijst krijgen met alle onderdelen die je kan bestellen. Wij hebben gekozem voor een ksst van 180 cm en 1 van 120 cm en die naast elkaar gehangen. Witte basiskast omdat de openhaard ook wit is en je bij de tv decoder de kleur van de basiskast ziet omdat we daar een klein frontje hebben. Was niet moeilijk, binnen 1 uur was alles in elkaar gezet. Alleen wel drama om waterpas op te hangen omdat je met 2 kasten zit die even hoog moeten. De kast van 180 cm heeft een ander ophangsysteem dan de kast van 120 cm. Dus die moet je exact even hoog krijgen. Daar zijn we echt lang mee bezig geweest.
Wij hebben met de verbouwing wel alle stopcontacten in huis naar beneden laten verplaatsen. We hadden ze hoog op de muur maar echt superlelijk is dat. Dus alles naar beneden laten plaatsen en 2 erbij laten maken.
Bedankt voor je uitgebreide reactie. Ik heb even screenshot gemaakt voormezelf. Hopelijk kan ik mijn man overhalen om naar de ikea te gaan zaterdag. Want ik wil ook hetzelfde als jou
Zijn 3 planken van een houthandel. 3 meter bij 14 cm. Kast is 41 diep en 42 inclusief de bov3nkant van de kastdeurtjes dus paste precies.