Verder gaat t goed. Ben erg moe. Mijn bekken doen een stuk minder pijn sinds de oefeningen gelukkig. Heb wel enorme last van maagzuur en misselijkheid. Had ook zulke maagpijn en snapte maar niet waarom. Tot ik vandaag bedacht dat dat gewoon een intense hongergevoel is haha. Dat is erg lastig als je nergens trek in hebt dus nu dwing ik mezelf maar tot eten Mijn werk weet het sinds afgelopen vrijdag. Omdat ik aanpassingen nodig heb op werk wilde ik wel eerlijk zijn. Die reageerden heel positief. Contract is niet benoemd maar eerlijk gezegd heb ik niks te verliezen behalve wat euro’s per maand. Ik heb al vastigheid doordat ik een vast contract bij mijn detacheerder heb moet t ook niet groter maken dan het is.
Wauw Nessa, wat bizar van die vriendin! Dat ze zoiets zegt. Snap niet waar ze t lef vandaan haalt. Met sommige vrienden heb je geen vijanden nodig helaas zo triest.
Ja die vermoeidheid die ken ik.. goed dat je het verteld hebt op je werk, kunnen ze er rekening mee houden, en hebben ze er vast ook meer begrip voor dan wanneer je staat te liegen, en later verteld dat het eigenlijk door de zwangerschap kwam. En met je werk zal het vast wel goed komen.
Oh super fijn en wel super dat je toch eerlijk bent geweest tegen je werkgever...even kijken wat hun set is nu
Ja echt bizar hè, soms denk ik dat het gewoon afgunst en jaloezie is. Een tijd terug is haar relatie verbroken waar het behoorlijk serieus mee leek te gaan. Daarna heeft ze een nieuwe vent ontmoet waarvan ze dacht dat dit het helemaal was. Maar die bleek laatst op het punt te staan om vreemd te gaan. Triest dit.
Zou best eens jaloezie kunnen zijn idd.. jammer dat ze van haar probleem jouw probleem maakt. Oh en spannend dat je meer symptomen krijgt. Hopelijk test je dan positief!!
@Nessa; probeer bij jezelf te blijven. Het is jou keus en jij weet dat het goed zit! Het is ontzettend moeilijk als iemand het daar niet mee eens is, maar je moet voor je eigen geluk gaan. Oehhhh jeetje spannend zeg. Ik ben zo benieuwd of het raak is bij jullie! @littletash ; fijn dat het goed met je gaat. Goed van je dat je jezelf dwingt tot eten, want je moet ook wel. De baby heeft het ook nodig! Je vind er vast een manier in om er mee om te gaan. @Zonnetje19 ; ik vind het ook wel goede berichten hoor wat ik zo lees. Binnenkort uitsluitsel wel of niet raak. Neemt ook weer een hoop onzekerheid weg. @Loveischocola ; wauwwwww! Dat is een prachtige test. @San0804 ; hoe is het met jou?
Lief dat je het vraagt. Ik ben nog steeds ontzettend moe, dus ik heb ook niet altijd de energie om te reageren op iedereen. Maar ik lees wel mee! Ik heb contact gehad met de cardioloog omdat mijn moeder een erfelijke hartafwijking heeft, maar ik ben geen drager van dat gen gelukkig. Alleen wil dat niet zeggen dat ik geen arvc (iets met ritmestoornissen) kan ontwikkelen, dus omdat ik zo moe ben en duizelig wil hij toch wat onderzoeken laten doen. Nou helemaal prima. Maar laat ik nou net gisteren een brief hebben ontvangen voor aanstaande donderdagochtend... dat zal wel weer feest zijn zometeen op mijn werk.. ik zie er nu al tegenop.. maarja het is niet anders, het moet gebeuren. Volgende week vrijdag moet ik weer naar de verloskundige, en dan gaan ze ook naar het hartje luisteren. Dat was zo leuk om te horen bij de echo, heb nu al zin in volgende week!
aaww echt een scheetje! <3 echt super leuk een hondje! Zal inderdaad tot wat fijne afleiding gaan zorgen!
Gelukkig! Word wel spannend nu, bijna testen of menstruatie.. Hoop zo voor je dat je mooie test krijgt!
Dankje. Overigens heb ik sinds vanmorgen ook zere tepels en dat heb ik eigenlijk altijd paar dagen voordat ik ongesteld wordt. Dus ga er niet vanuit dat t deze maand iets gaat worden. Wat ik eigenlijk best prima vind. Wil alleen nu zsm ongesteld worden zodat ik weer door kan haha.
Ohjeee nog meer problemen waar je niet op zit te wachten Ohjee heeft dat effect op het kleintje? Had je nog wat gehoord over de bedrijfsarts heel toevallig?
de manier waarop is echt not done.. ik kan me voorstellen dat ze zich misschien zorgen maakt juist omdat jullie veel hebben meegemaakt en een kindje is niet niks. Maar dan kan je daar normaal over praten en dan als het goed zit bij jullie, dan moet het goed zijn voor haar. Vind erg rare toon wat zij gebruikt bij vriendschap en dan ook nog roddelen.. klinkt niet echt als een leuke vriendin zo.. probeer je er niet te veel van aan te trekken, zoals je zegt jullie weten hoe het zit en jullie hebben daar ook goed over nagedacht dus laat je niet dingen aanpraten!