Tuurlijk heeft een verhaal 2 kanten, maar zulke reacties kan hij verwachten op een forum waar bijna alleen maar vrouwen zitten toch? En het gaat hier niet over rechten als vader, het gaat over dat hij hier uitgebreid zijn vuile was komt dumpen...en dat die meid daar waarschijnlijk NIET op zit te wachten!
Voor de gene die misschien in het verleden niet goed hebben opgelet, Patrick is hier al een tijdje actief aan het posten geweest hoor, maar altijd onder de account van Bar en hij ondertekende die berichten ook altijd met Patrick. Dus hij heeft zich echt niet speciaal voor dit doel aangemeld. Ik vind het terecht, want uit bar haar verhaal kreeg ik idd het idee dat zij niet vrijwillig bij hem is weggegaan.
Patrick, ik vind het voor jou en voor Bar heel erg dat het zo is gelopen. Je verhaal heeft inderdaad (voor mij althans) wel meer duidelijkheid geschept. Ieder verhaal heeft namelijk 2 kanten. Hoe dan ook... wij kunnen niet oordelen over jullie relatie. Maar ik wil je meegeven dat ik voor Daisy hoop dat jullie op vriendschappelijke voet met elkaar verder kunnen en alles op een zo goed mogelijke manier kunnen regelen. Wat betreft je verhaal... tja ik vind dat jij het recht hebt om je gevoelens op te kunnen schrijven maar wellicht was het handiger geweest om dat op een ander forum te doen. Verder wens ik zowel jou, Bar als Daisy heel veel succes, sterkte en alle goeds voor de toekomst toe!
Kan over haar ook gezegd worden. Zij deed namelijk net hetzelfde. Als hij hier echt al een tijd post is het voor hem even rottig.
PRAAT nog eens rustig met elkaar. Probeer vriendschappelijk uit elkaar te gaan, en een goede regeling te vinden voor jullie mooie dochter. Probeer eerst aan haar te denken en dan pas aan jullie zelf. Makkelijk zal het niet zijn, maar een scheiding hoeft niet altijd oorlog te zijn.
Een verhaal heeft inderdaad 2 kanten en ik vind dat allebei de personen hier hun verhaal kwijt moeten kunnen. Natuurlijk is het triest voor jullie allebei. Maar, Barbara's verhaal was kort en krachtig, ik had ook totaal niet de indruk dat ze jou 'zwart' maakte en weinig privédingen. Het zit je hoog, dat snap ik, maar ik zou niet zo'n lang verhaal er van maken over haar/jullie, dat is niet zo netjes.
Ik begrijp het ook wel. Of het nu zo verstandig is van hem om hier zijn verhaal te posten..nee. Maar heeft ie het recht daartoe..ja. Ik zie in zijn verhaal ook nix wat haar in een kwaad daglicht stelt maar over het algemeen alleen gevoelens waar hij op dit moment mee worstelt, het gemis van zijn kind en een hoop twijfels en onzekerheid. Of is je hart uitstorten alleen voor de vrouw weggelegd? Nogmaals, ik vind het niet verstandig om hier zo'n privé verhaal te posten aangezien zij hier wat langer "rondloopt". Dan is het logisch dat de meeste al gauw het voor haar op zullen nemen maar laten we alsjeblieft respect hebben voor andermans gevoelens en ze niet nog lager de grond in trappen, denk dat ze t zo al wel moeilijk genoeg hebben!
Oke, om de goede vrede te bewaren. Ga ik dit topic sluiten. Ook het topic van Bar, zal ik dichtdoen. Ik denk dat het beter is dat Patrick en Bar samen praten, dan dat alles hier op het forum open en bloot word gegooid. Patrick, heeft zichzelf nu aangemeld onder zijn eigen naam, maar normaal schreef hij al veel onder Bar haar naam. Patrick en Bar, ik hoop dat jullie hier samen uitkomen en de juiste beslissingen genomen kunnen worden voor jullie kleine meid. Elvira Moderator