He meiden! Wat een gezellig clubje! Ik zou graag met jullie mee kletsen. Mijn man en ik zijn er eindelijk helemaal uit. We gaan voor een derde Zooooooo'n blije mama hier!!! Whaaaaaaa @suethatsme dat ziet er hoopvol uit! Ik duim voor je
Ik had een 1-2 weken op de cb gisteren. Ik denk vandaag mijn nod. Voelt alsof het goed zit. Maar blijft nog even spannend!
Wat fijn! CB is niet zo gevoelig dacht ik, dus dan zit het vast goed met je HCG! Duimen maar!!!! @2de leg : Wat een gesofisticeerde ovulatietesten! Hopelijk geven ze je meer zekerheid, meer rust daardoor - en snel een mooi plakbeebje !!! @Rosie: Voor jou ook duimen!!!
@suethatsme Dat ziet er zeker goed uit!! @boerderijmama Ja erg he. Maarvgeegt zoveel rust. Geen blind staren op amper zichtbare streepjes meer. En net zo duur als de gewone testen. En gewoon heel duidelijk een plus of een min. Ik heb nog 4 dagen tot mijn NOD volgens 1 app en 2 dagen in de andere app. Dus weer lekker duidelijk. Ik wacht dus maar weer tot het weekend.
@2de leg duim voor je @suethatsme alweer getest ? Ik heb flinke pech Naast dat ik geen idee he hoe lang mij cyclus duurt (laatste keer 46 dagen) dus wanneer ik eisprong etc heb Is mijn man vandaag met spoed geopereerd aan zn been We hebben het afgelopen weken in totaal denk 3 x gedaan beetje behelpen door zijn pijn en komende week ( of langer ) kan er zeker weer niet wat gebeuren Super vervelend die operatie en zijn pijn en al helemaal dat we nu misschien wel zo 3 maanden verder zijn gezien mijn cyclus
Woooooow! Dat is al een hele duidelijke! Wat geweldig!!! Het is je zo gegund, dat het toch nog lukt!!!!! En vrijwel tegelijkertijd zwanger geworden, gezellig :d Ik hoop natuurlijk met je mee dat het blijft plakken, gelukkig gaat het meestal goed. We zitten wat dat betreft in hetzelfde schuitje! Wachten tot de 1e echo! Wanneer is je nod?
Ligt even aan welke app je volgt. Als ik uitga van 1 dan morgen en de andere zegt zaterdag. Ik geloof die vanmorgen, die volgt mijn cyclus meer.
@2de leg dat is al een best mooie streep ! Test je vanmorgen weer of kun je je inhouden ? @kwebbelsnoes dankje ! @suethatsme geen idee dat is lastige ik heb geen idee Laatste cyclus was 46 dagen en zit vandaag pas op dag 28
@JuffM ik test elke dag nu. Alleen telkens verschillende merken. Even alles opmaken. Vandaag een dipstick van sensitest. Die geven altijd al hele lichte lijntjes, maar wel een heel licht lijntje. Verder heb ik nog 2 gewone van Etos. Maar zolang het streepje blijft ben ik een blij ei.
Echt amper te zien op de foto. Ben dan ook geen fan van de dipsticks van sensitest (gaven ook nooit een duidelijke ovulatietest). Misschien vanmiddag nog een digitale proberen. En morgen de Etos.
1 blij ei. De digitale heeft een duidelijke uitslag en dat smidsags. Vandaag is dan ook mijn NOD en ik heb al diverse symptomen. Nu hopen dat dit kleintje blijft plakken.
Hoe is het nu met iedereen? Heb je mooie oplopers @2de leg ? Ik had vandaag een knaller en een 3+, zo blij!