Wij gaan eind van de week verhuizen . Superblij mee. Op 1 ding na, de buren hebben ws in de achtertuin zo'n kattenverjager met zo'n pieptoon Om de paar minuten gaat dat ding af. Soms een tijdje niet maar serieus, het is een verschrikkelijk geluid.. Zowel ik als mn kinderen horen het wanneer we in de tuin zijn of de ramen open staan. Ze zitten soms met hun handen op hun oren in de tuin :" mama, weer die harde piep". Wat te doen? Vindt het ook weer moeilijk om hier meteen over te gaan beginnen. Lekkere start maar dit is echt gekmakend.... Het zijn buren op leeftijd dus ws horen ze het zelf niet. Ik heb al ergens gelezen dat sommige van die verjagers een volume knop hebben en dat het aantal hertz instelbaar is. Onder de 20 is voor mensen irritant, hoger dan 20 noet of moeilijker hoorbaar. En dan vraag ik me af:. We hebben zelf 2 honden en 3 katten. Worden die ook niet helemaal knetter van dat geluid?
Geen idee of honden en katten er gek van worden, maar zelf werd ik er echt gillend gek van. Het deed gewoon letterlijk pijn aan mijn oren en hoofd. Gelukkig hadden meer buren er last van en werd het ding al snel uitgezet. Ik zou dus zeker gewoon eens aangeven dat jullie die piep heel goed horen en het onprettig vinden.
Mocht je het horen dan kun je het natuurlijk gewoon aangeven. Wel zou ik zelf met een alternatief komen want kan me voorstellen dat de buren twijfelen of je het echt hoort aangezien ze het zelf niet horen en jullie met 5 huisdieren naast ze komen wonen.
Wat hebben de huisdieren ermee te maken? Ik vind niet dat ik met een alternatief hoef te komen.... Hun hebben blijkbaar last van katten of andere dieren in hun tuin. Het zijn natuurlijk niet mijn dieren die in hun tuin komen. dan zou ik het een ander verhaal vinden en vrij logisch dat ik er dan voor zorg dat er iets komt waardoor dat niet meer gebeurd. Piep van zo'n ding valt onder geluidsoverlast. Maar best moeilijk om dat kenbaar te maken zonder meteen een buren ruzie te veroorzaken. Ik ken ze natuurlijk niet dus weet niet hoe ze zullen reageren. Al mn bezoek hoort dat ding trouwens. Zelfs mijn half dove vader Die dingen schijnen 140 db af te kunnen geven.
Ik zou gewoon aangeven dat jullie dat ding horen en vragen of ie anders afgesteld kan worden of op een andere plek gezet kan. Eventueel bij andere buren vragen of zij het apparaat ook horen en dan samen heen gaan. Die piep doet echt pijn aan je oren.
De buren hebben waarschijnlijk te maken gehad van overlast van katten. Anders hebben ze geen kattenverjager. Vermoed dat ze daarom niet echt staan te springen dat ze nieuwe buren krijgen met 5 huisdieren. Ze zullen denk ik bang zijn voor (nog meer) overlast. Je geeft zelf aan dat je het moeilijk vind iets te zeggen van de kattenverjager. En geen zin hebt in een burenruzie Dan is met een alternatief komen een prima manier om ze de hand te reiken en toch jouw wens voor verwijdering van de kattenverjager mogelijk te maken.
kattenoverlast is verschrikkelijk, dus als de buren daar last van hebben snap ik dat ze er iets mee willen maar zo'n kattenverjagerding is helemaal erg. Niet uit te houden.
Zoooo, die piep is écht irritant! Ik logeerde eens bij mijn slechthorende oom en tante die zo'n ding hebben, stond dag en nacht aan. Ik werd helemaal gek. Op een gegeven moment heb ik 's nachts de stekker eruit getrokken, rest van mijn verblijf tenminste rust. Zij hadden het niet eens door
Het vervelende van zo'n ding is, dat de katten er geen last van hadden.. Nou dat geloofde de buurman niet! Dus heb ik even een foto gemaakt van een kat die gezellig aan de rand van de vijver zat... en naast dat ding, buurman heeft hem weggehaald.
ze weten niet dat we dieren hebben en ze zullen er ook geen last van hebben. Ze blaffen niet en zitten in eigen tuin.
Wat een ramp! ik zou er toch over hebben. Het is niet anders toch? je wil toch niet de hele zomer in de tuin zitten met dat ding.
Helemaal mee eens. Wij hebben ook een tijd zo'n ding gehad vanwege de overlast van vele katten in onze tuin. Zal ook niet staan te springen om nieuwe buren met nog meer katten..
Wij hebben zo ding in de tuin staan. Maar dat ding zetten we af als we zelf in de tuin gaan zitten/bezig zijn. En dat ding gaat alleen af als er iets door de sensor loopt. Wij hebben zelf geen huisdieren maar wel katten van de buurt die alles onder sproeien. Misschien vragen of ze het dan alleen s nachts aan willen zetten?
Ik zou het toch zo snel mogelijk aankaarten, dan heb je het naar gehad. Als je er een paar weken in gezeten hebt wordt je stemming er vast niet beter op als je het dan aankaart
Dat vind ik wel heel bijzonder. Je hebt er dus zelf ook last van als je in de tuin bent. Dus je zet hem uit voor jezelf, maar je buren mogen wel in de herrie zitten als zij in de tuin zijn (en jij toevallig niet)? Of lees ik het nu verkeerd?
Ik snap alleen die kattenoverlast niet zo. Ik woon in de stad (klein tuintje), veel katten hier. Maar wat is dan ‘de overlast’?