@ slapen Dat is hier echt een verschrikking, ik kan nergens lekker liggen (ja op de bank wel maar dat is niet handig mochten me vliezen breken) Omdraaien gaat niet en ik ben een bewegelijke slaper, dus veel wakker om anders te gaan liggen. Alleen door de nachten wil ik bevallen overdag hou ik het zwanger zijn nog wel vol. @ misselijk Hier geen last van, wel enorme maagzuur midden in de nacht en niets helpt @ vluchttas Hij staat klaar maar lang niet alles zit erin. Voor de baby kleding dat is het belangrijkste. Verder snoep heeft me vriend wat te eten als ik lig te puffen. En wat verzorgingsproducten.
Nopes, het lijkt alsof hier nog helemaal niets gebeurt . Veel VEEL slijmverlies, en ik denk dat ik maandag mijn slijmprop verloren ben, mja dat zegt helaas niets. Gisternacht werd in om 3 uur wakker van harde buiken, maar ook dit zette niet door. Straks naar het zkh voor extra controles, dat vind ik wel een erg fijn idee want ik begint me af en toe echt zorgen te maken. Ik heb het kindje liever in het ledikantje liggen zodat ik gewoon kan zien dat het nog ademt.
Vanwege de grootte van het kindje. Ze zit op alle fronten boven de p97 lijn, werd vorige week 3600 gram al geschat. Mijn eerste dochtertje is met een keizersnee geboren ivm niet vorderende ontsluiting, waarschijnlijk ivm de grootte. Ik wil een tweede keizersnee graag voorkomen en zodoende heb ik aangestuurd op vervroegd inleiden. Dan heeft een zo natuurlijk mogelijke bevalling nog een kans. Desnoods met ruggeprik (kon ik vorige keer niet krijgen ivm medicatie)
@Kimmetjuh90 je kan ook kratten bier als klossen doen. supermarkt wil vast wel lege kratten uitlenen. @Annebeth the handsmaid tale volg ik ook. Zit nog middenin seizoen 2. Kan zo verder met 3 als ik die uit heb haha.
Spannend allemaal. Zou je eventueel ingeleid willen worden of nog wachten? Ik heb vrijdag een afspraak en dan gaan ze strippen en me doorverwijzen naar het ziekenhuis. Misschien dat ik vrijdag nog terecht kan anders wordt het pas dinsdag door de Pinksteren en dat vind ik eigenlijk te lang duren.
The handmaids tale heb ik geprobeerd maar ik kan het niet aanzien. Wil graag bevallen met zien op TLC maar ik denk dat ik daar alleen maar gespannen van wordt haha.
Hey meiden, wat is er weer veel gekletst. Ik hou het weer niet bij haha. @p-waardes: wij krijgen ook de p-waardes door. Buikje is bij ons in verhouding, maar klein (0.91). Vind ik wel spannend. A.s. vrijdag weer een groeiecho en dan bespreken we de inleiding, woe volgende week bepalen we of dat echt nodig is (adhv de flow en cyg i guess?). Vandaag ben ik 35 weken en 35 jaar, haha, mooi toeval. 35 jr geleden beviel mn moeder met 36 weken van mij. 45 cm rn 2050 gram. Volgens mij iets kleiner dan het kindje in mijn buik, terwijl ze een week verschillen. Mijn zoon is ook al nooit een dikkerd geweest en mn man werd als lange dunne worm geboren haha. Heerlijk verwend door mn schatjes op bed!
Is dat ‘nurture’ met ondertiteling? Ben doof aan 1 kant dus in het Engels versta ik vaak de helft niet
Als je geen klossen of kratten onder je bed kan doen, mag je het ook ophogen met een extra matras (met plank of deur tussen de matrassen voor stevigheid). Gefeliciteerd @Weereennieuwemama
Nooit doen zonder plank want man wat slaapt dat ruk Ik heb gewoon gezegd dat ik wel n matras op de tafel In mn woonkamer gooi. Boven is t allemaal veel Te klein om op te hogen of normaal te controleren .
Volgens mij kun je van dat automatisch gegenereerde Engelse ondertiteling aanzetten. Dat is tegenwoordig best goed
Omdat de 2 delen vast zitten geklikt in t hoofdbord, en dan staan de 2 delen dus los als de klossen eronder gaan..
Kan dat bij een boxspring daar de 2 delen in t goofdbord vast klikken zonder dat ze los komen te staan?
Ik snap je gevoel helemaal. Dat heb ik zelfs en jij bent verder. Ze is de laatste 2 dagen stuk rustiger dan daarvoor, maar ze draait haar billen nog steeds. Dat bonken doet ze niet meer. Heb haar liever in mijn armen.
Gefeliciteerd met je verjaardag @Weereennieuwemama Hier slaat de vermoeidheid toe, savonds ben ik gewoon op, dus op tijd naar bed. Ben een beetje uit m’n doen, vind het best vermoeiend om m’n peuter de hele morgen te entertainen, This echt een draakje morgen en vrijdag gaat ze gelukkig wat uurtjes naar de opvang. @Noxe nou kan me voorstellen dat je nog even extra controle krijgt, laat ze alsjeblieft goed kijken naar je vruchtwater want dat maak je niet meer nieuw aan na 41 weken. Succes nog even
Ja hier ook ineens weer vooral 's ochtends... Geloof dat er de laatste weken weer het een en ander gebeurt qua hormoon samenstelling waardoor dat kan.... @Noxe @Jolicoeur en dames á terme.. Ik duim voor jullie dat de beebjes zich ieder moment gaan aandienen. Op een gegeven moment is het een stuk prettiger idee dat ze lekker in jullie armen liggen. Gelukkig voeren ze de controles goed op. @Weereennieuwemama gefeliciteerd!, mooie cijfertjes @series; handmates wil ik idd ook verder gaan kijken. Verder nog leuke Netflix tips? Ga denk ik ook beginnen met what if... Fijne (beval)dag ladies!
Sorry @Noxe ik ben je voorgepiept... Hou vol, je beebje ligt gauw in je armen Afgelopen zondagavond zijn waarschijnlijk mijn vliezen gebroken en daarom moest ik gisteren ingeleid worden wegens langdurig gebroken vliezen zonder dat de bevalling op gang kwam. Dus gistermiddag om 17.36 is onze zoon L.eroy geboren met een gewicht van 2500 gram. En omdat hij met 40 weken en 5 dagen geboren is met dit gewicht (dysmatuur en daarom glucosemetingen) en vanwege de langdurig gebroken vliezen (infectiegevaar) moet hij 24 uur ter observatie blijven. Hij doet het verder super en drinkt goed bij me! D we wachten nu af tot we naar huis mogen...
Gefeliciteerd @Weereennieuwemama Ben net ff naar de action geweest en toch maar van die grote oma onderbroeken gehaald voor de bevalling Heb een reissetje gekocht met allerlei dingen erin zoals tandenborstel en tandpasta, super handig! En koekjes Hieronder een foto van het setje, koste maar 5,95 en is volgens mij zo goedkoper dan alles los kopen