Gierige acties

Discussie in 'De lounge' gestart door Hillebil, 31 mei 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    Ik heb ook nooit standaard teveel boodschappen thuis. Als iemand mee wil eten is prima maar wel op tijd aangeven en niet 5 minuten voor het eten op tafel gezet wordt. Dan kan ik een aardappel extra schillen en eventueel een extra stukje vlees halen. Dochter vraagt het toch telkens weer als mijn eten al op staat, dan is ze gewoon te laat met vragen.
     
  2. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.277
    17.155
    113
    Maar vanaf hoe laat is dat dan? Hier is het vaak om 12.15 mee uit school en dan tot half 5/5u. Dan krijgen ze dus wel lunch maar geen avondeten
     
    owly, Gewooniemand en Salentein vinden dit leuk.
  3. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Hier zijn de feestjes juist vaak op zaterdag en de kinderen eten meestal mee en worden thuisgebracht.
    Veruit de meeste feestjes zijn een all-in pakket bij het zwembad of bowlingbaan of kinder-escaperoom ofzoiets.
     
  4. Salentein

    Salentein Niet meer actief

    Ja klopt, dat was hier inderdaad ook :) Ik denk dat ik straks in september als hij zijn eerste feestje heeft ook zoiets doe!
     
  5. Salentein

    Salentein Niet meer actief

    Ik heb dus echt nooit onverwachte eters. Ben ik ook blij om want wij koken aardig afgepast.En als iemand komt eten pak ik graag even uit of net wat extra's dus liever weet ik het gewoon. Nou wonen wij 200 meter van een supermarkt dus ik zou altijd wat bijhalen of mijn eigen stuk vlees geven daar niet van maar ik ben stiekem toch blij dat het zo gaat bij ons.

    Er eten dan wel weer regelmatig mensen mee dus we worden denk ik niet als gierig gezien ofzo :)
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  6. Gewooniemand

    Gewooniemand Niet meer actief

    Wij gaan ook altijd patat eten met de kinderen.
    Als het feestje op de woensdagmiddag is dan gelijk mee uit school en eten.
    Als het zaterdags is dan meestal om 12 uur eten en het feestje van 11:00 tot 16:00.
    Wij brengen ze altijd thuis.
     
  7. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Wat ik zag bij kennissen is dat ze altijd de kinderen door de ouders laten brengen om 2 uur en dan halen de ouders de kinderen zelf weer op om een uur of 5.

    Ik ben dat zelf niet zo gewend van huis uit.
     
  8. Kanarie

    Kanarie Fanatiek lid

    14 mrt 2014
    1.524
    1.570
    113
    Zuid-Holland
    Ik heb altijd van die kinderfeestjes gehad, of op woensdagmiddag mee uit school en lunch of zaterdagmiddag en dan een patatje om 16.30 uur.

    Het brengen en halen door de ouders vinden wij ook heel gewoon.

    Wat je maar gewend bent denk ik ;)
     
    Huismuisie vindt dit leuk.
  9. DQueen

    DQueen Niet meer actief

    Toen mijn zoon 5 werd heb ik de kinderen wel laten halen, hadden de hele kleuterklas uitgenodigt. Zijn vanuit school met alle kindjes naar huis gelopen, iedereen een stukje taart gegeten, daarna het feestje in de tuin, met patatjes en snacks gepicknikt in de tuin en daara gespeelt voor de deur in de speeltuin tot de ouders ze kwamen halen. Voor 24 kleuters veilig vervoer regelen was/is niet te doen.
     
    Poolvos vindt dit leuk.
  10. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.687
    3.128
    113
    Vrouw
    Brabant
    Mijn schoonzus en zwager zijn redelijk gierig. Ze scheppen graag op over hun dure huis met 5 slaapkamers (waarvan er 1 gebruikt wordt en de rest dichtgeplakt zit met tape voor de tocht), de kachel gaat daar niet aan want 17 graden is warm genoeg. Je doet maar een vest aan en als je het dan nog koud hebt pak je maar een deken.. :rolleyes:

    Op verjaardagen eet mijn zwager zich altijd helemaal klem aan chips, ik vroeg een keer of hij nog niet gegeten had (Als grapje he) en toen zeiden ze: wij hebben nooit chips in huis want dat eten we dan (meteen) op o_O
    Mijn man vertelde ze toen maar dat dat dus ook de bedoeling is :o::roflmao:
    En op verjaardagen hebben ze alleen maar goedkope blikjes rommel wat als cola en sinas door moet gaan maar toen we daar onverwacht een keer iets kwamen brengen en we binnen werden uitgenodigd hadden ze wél echt cola en sinas in de koelkast :roflmao:

    Ze zijn ook de enige die sinas drinken op verjaardagen, je snapt dat wij ook de goedkoopste sinas meenemen :cool:

    Zo zijn er nog wel meer dingen waarvan we af en toe echt zo o_O:rolleyes::oops: zitten. Heel apart :p
     
    jojo85 vindt dit leuk.
  11. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Nu voel ik mij ook een beetje gierig :roflmao:
    Wij halen altijd kazen bij de kaasboer en noten bij de notenwinkel, maar bij een verjaardag haal ik toch wat bij de supermarkt.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  12. Evanesco

    Evanesco Niet meer actief

    Ik vind dit eerlijk gezegd nog niet eens zo gek.

    Op verjaardagen sla ik ook goedkoop in. En mijn verwarming staat ook op 17gr.

    Waarom is dat gierig?
     
    hummeltje5 en Sado vinden dit leuk.
  13. EdN

    EdN VIP lid

    27 mei 2011
    8.826
    3.611
    113
    Ik heb ook haast nooit chips in huis, omdat we het anders meteen opeten. Niet uit gierigheid, maar voor de lijn. ;)
     
    Shakes, YellowEyes, hummeltje5 en 10 anderen vinden dit leuk.
  14. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.687
    3.128
    113
    Vrouw
    Brabant
    #854 Featherr, 8 jun 2019
    Laatst bewerkt: 8 jun 2019
    Ja maar dat vind ik anders ;) kaas is veel duurder en dat gaat op. 1 fles cola halen (want er komen wel geteld 4 mensen, waarvan er 2 cola evt. Drinken)
    Ik vind het dus voornamelijk gierig dat je de "dure" flessen verstopt terwijl er echt geen 4 flessen doorheen gaan. Dus hebben we het over 1.80 op 1 avond.

    Als je als vrouw zijnde de kachel niet aan mag doen, ook al is hij niet thuis (of in ieder geval warmen dan 17), ook al heb je het koud. Dan vind ik je aardig gierig ja.
    Mijn schoonzus heeft een keer onder een dekbed en een deken gezeten en dat met dikke kleding omdat ze de kachel niet aan mocht doen omdat het al 17 graden was o_O

    Nou sorry hoor maar dat vind ik echt absurd, je gaat geen kou lijden in je eigen huis. Als mijn man dat zou flikken zou hij diezelfde dag nog single zijn. Ik ga echt niet mijzelf dik aankleden en dan 2 dekens erbij omdat meneer vind dat het wel warm genoeg is.
     
    hummeltje5 en DQueen vinden dit leuk.
  15. tuc

    tuc Niet meer actief

    Beviel hier uitstekend en absoluut lang genoeg voor kleuters.
     
    Salentein vindt dit leuk.
  16. Liselou

    Liselou Bekend lid

    1 jan 2019
    898
    1.131
    93
    Zo ken ik wel mensen die op een verjaardag hun gasten huismerk sinas en cola inschenken en zelf aan de Fanta en Coca-Cola gaan:roflmao::roflmao:.

    Het verbaast me wel altijd lichtelijk hoe weinig sommige mensen in huis hebben. Dat ze dan bij een onverwacht bezoek je niks anders kunnen aanbieden dan wat water en een kaakje. Maar dat is natuurlijk geen gierige actie.
     
    DQueen vindt dit leuk.
  17. Evanesco

    Evanesco Niet meer actief

    Maar dat klopt ook niet als je in een relatie zo met elkaar omgaat. Ik zet de verwarming niet hoger omdat ik dat zelf wil. Daar heeft niemand anders iets over te zeggen.

    En als ik het koud heb pak ik idd een deken of trui. Of ga even actief bezig.
     
    Zonnestralen vindt dit leuk.
  18. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.687
    3.128
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ja maar misschien snap je mijn reactie nu wel beter ;) het is anders te duur. Omdat het zo'n groot huis is. Dan vind ik je gierig ja :D
     
    DQueen vindt dit leuk.
  19. Salentein

    Salentein Niet meer actief

    Nou wat fris, bier wijn, koffie en thee en limo heb ik altijd in huis. Maar koekjes en chips eten wij niet dus dat zou ik je inderdaad niet onverwachts kunnen aanbieden. Of je moet een eierkoek, rozijntjes of een doosje smarties willen:roflmao:Heeft niks met gierigheid te maken overigens want met verjaardagen feestjes en borrels pak ik helemaal uit!
     
    Liselou, Featherr en Poolvos vinden dit leuk.
  20. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Ik kocht via MP een jasje vd week voor mijn zoon. De verzendkosten zouden 3.95 zijn. Prima. Geld overgemaakt. Stuurt ze ja de verzendkosten waren 4.35 dus of ik nog 40 cent wilde overmaken..ik heb 't gedaan maar vond 't wel bijzonder o_O
     
    Mamavandrie34, hummeltje5 en DQueen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina