Bedankt voor de reacties! Het is geen geknutselde/zelf bedachte naam aangezien de naam al bestaat. Ik kan me echter voorstellen dat het voor sommigen zo overkomt, maar dat vinden wij gelukkig niet erg. Wij houden niet van die standaard namen. De naam blijft in ieder geval op het lijstje.
Hoe wil je het uitspreken? Als ik het lees dan merk is dat ik het heel tweedelig vind klinken Isa-lie. Waar leg je de klemtoon? Misschien ben ik de enige die hier tegenaan loopt. Taal is niet mijn sterkste kant. Vind het verder een prima naam om te zien, zou hem zelf niet kiezen maar dat hoeft ook niet natuurlijk
Ik vind het eigenlijk helemaal niet geknutseld overkomen, mooie naam juist! Erg vrouwelijk en lief. Het is orgineel, maar wel makkelijk aan te wennen. Als het echt de naam is zou ik er gewoon voor gaan dus!
Ik ben niet zo'n ster in het uitleggen van klemtonen maar uitspraak is Isa-LIE. Iselle doet me teveel denken aan I-cell. Isaure is 't net niet. Bedankt!
Die uitspraak is voor mij mede de reden geweest waarom Rosalie na heel wat jaren op #1 te hebben gestaan toch is afgevallen. Niet omdat ik die uitspraak niet mooi vind, in tegendeel juist: ik ben zO gesteld op de juiste uitspraak van namen dat ik wist dat ik het helemaal niks ging vinden als mensen het dan op z'n plat hollands uit zouden gaan spreken ipv. op z'n chiquere frans Overigens hebben we dat probleem nu alsnog met zoon z'n naam, maar dat hadden we van tevoren niet kunnen bedenken dat dat zo zou lopen.. Misschien Isaura ipv. Isaure? Of Isore/Isora. Heb je meteen de juiste uitspraak de kop in gedrukt (de 'au' in Isaure spreek je uit als 'o/oh').
Hmm ja snap ik betreft uitspraak. Dat vind ik ook een lastige hoor..wil ook niet weer dom overkomen met een Franse naam en platte Hollandse uitspraak. Isore/Isora vind ik dan wel weer wat beter ja, dan is het duidelijker zou je zeggen.
Ik hoop je snel nog even wat opties te sturen nav. je eerdere topic (van een week of 2 geleden denk ik). Tot nu toe kan ik door omstandigheden nogsteeds niet bij m'n namenlijstje dus nog even geduld
Neh.. Maar ik houd zelf meer van stoere, korte, krachtige, unisex namen voor meisjes, dus ik ben misschien niet de juiste persoon om het aan te vragen.