Ja thanks, haha, ik denk dat ik de komende 3 dagen offline ben heb alleen tijd als ze slapen maar waarschijnlijk ben ik dan zelf verrot hahahaha. Ze zijn 7, 9 en 11 dus opzich wel vrij makkelijke leeftijd, de jongste is een meid, de andere jongens. Denk dat ik met het meisje meer te doen heb, die 2 jongens kunnen zich zelf heel goed vermaken met hun beyblades haha. Ben heel benieuwd, 2 nachten hier.. dus das echt wel lang en vanaf morgennamiddag zijn ze hier en woensdagmiddag brengen wij ze weer terug. Ach ja, komt vast goed, is vast gezellig. Gelukkig is mijn vriend een beetje streng ik laat namelijk veel te veel toe haha
Hallo lieve leden Heb 'n wanhopige vraag. Ik kamp al jaren met vaginisme. Ik ben bij 1e zwanger geworden doordat me man klaar is gekomen op me vagina. Bij de 3e ronde was het toen raak. Nu willen we voor 'n 2e gaan en na 4 rondes is het niet gelukt. Nu willen we voor zelfinseminatie gaan. Ik heb zo'n setje besteld via zi-shop. Maar krijg helaas de hele canule niet in me vagina ingang. Maar tot de helft. Mijn vraag is nu; Is dit wel voldoende voor 'n positieve resultaat? En hebben jullie tips voor me waar ik rekening mee kan houden etc? Alvast bedankt
Welkom Noura! Wat fijn dat het bij je eerste kindje op die manier gelukt is! Bij 4 rondes wil het nog niks zeggen dat het niet lukt door de manier waarop jullie het doen he, het is echt een kansenspel en het kan wel tot een jaar duren.. maar ik heb ook vaginisme en gebruik ook setjes. Welke canule heb je? Die flexibele? In principe is alleen het spuitje al ver genoeg, je man kwam tegen je vagina aan klaar dus ik neem aan dat zijn penis toen minder ver kwam dan wat je nu probeert? Welke spuitje heb je lukt die wel? Je kan glijmiddel conceive plus gebruiken, die dood het zaad niet en zegt zelfs positief te werken als je zwanger wilt worden. Denk dat halve canule ook wel voldoende is dat weet ik zo niet. Ik heb spuitje en zo'n hard opzetstukje cannula volgensmij, maar dat heb ik tot nu toe niet gebruikt. Gebruik alleen het spuitje. Ben je wel een beetje ontspannen op zo'n moment? Ze zeggen ook een kussen onder je bekken en even blijven liggen nadat je ingebracht hebt. Voor de rest is het helaas dat iedereen wat anders zegt, dus ik denk dat dat ook inhoud dat het eigenlijk niet zoveel uitmaakt de manier waarop. Het is gewoon geluk hebben!
Wat fijn dat je iets gevonden hebt wat je geruststeld! Het is ook begrijpelijk en we gaan gewoon allemaal zwanger worden in 2019, wanneer dat dan ook mag zijn. Ik blijf zeker hoop houden! Ik kan er nu niks meer aan doen, dus merk ook meteen dat ik weer rust heb. Het is afwachten tot NOD maarja ik denk dat ik het wel vrij makkelijk doorkom omdat ik denk dat ik onmogelijk zwanger kan worden van deze ronde thanks lief van je!!
Heb 1x gehad dat ik maar 1 dag ongesteld was en dat was nauwelijks, mag je officieel niet rekenen als menstruatie. Voor menstruatie moet je volgensmij 2-3 dagen aaneensluitend bloedverlies hebben. Nou kan het allerlei oorzaken hebben, maar als het niet doorbreekt kan je natuurlijk altijd nog een testje doen!
Komt vast goed! En ze zijn op visite dus denk dat ze zich wel gedragen? Leuke leeftijd! Veel plezier met ze komende dagen!
Nog 5 uurtjes werken en dan 2,5 dag 'vrij'!! Jeeeej. Tussen haakjes omdat we natuurlijk met 3 kiddo''s in de weer zijn heb er nu mn eerste week gewoon 39,5u opzitten! Gek zeg. Gaat snel. Als de komende weken me ook zo easy afgaan ga ik het daar wel leuk vinden! En dan morgen 15:00 eeeeeeiiiiiiiinnnnnndddeeeellliiiijjjjjkkkkkkk mn onderzoek ivm pcos!!! eindelijk. Hopelijk weet ik dan waar ik aan toe ben en wat de vervolgd stappen zijn. Ik zeg ook, ik word zwanger in 2019 En de nog niet zwangeren onder ons ook! 2020 baby's!
Ik had vrijdag piek, dus gisteren dan op zn laatst eisprong gehad lijkt me. Maar ik voel nooit iets van mijn eisprong dus geen idee haha het zou misschien nog kunnen volgensmij 12 uur na eisprong maar mijn man is straks weer werken en gesloopt van gisteren dus ik denk niet dat er meer in zit. Heb er eerlijk gezegd nu wel weer vrede mee, heb zoiets van het komt wel. En ik wilde graag voor mijn 26e bevallen, nou dat kan niet meer dus dat is ook weer iets wat ik los kan laten het komt zoals het komt!
Jawel.. soms wel eens ruzie maar het zijn verder echt hele lieve kinderen. Wel ontzettend druk dus moet ze wel bezig houden maar dat houdt een mens jong hé
Hoi Noura, welkom!! Wat fijn dat het de eerste keer op die manier gelukt is. Zelf hebben mijn man en ik het vorig jaar ook een paar meer op die manier geprobeerd. Helaas zonder resultaat. Nu proberen wij het ook met een spuitje en zitten we in ronde 3 op het wachtbankje. Ik heb zelf ook heel veel opgezocht over de beste manier.. Maar wat Orchid24 ook al zegt.. er zijn zoveel manieren en voor de 1 hielp dit en bij de ander weer dat. Ik heb in de 3 rondes al heel veel geprobeerd. Met canule, zonder.. wel klaarkomen of niet.. potje lang laten staan of het gelijk inbrengen. En tja ik heb nog geen resultaat dus geen idee wat voor ons zal helpen. Daarnaast blijft het een kansspel. Je bent niet helemaal duidelijk in welke canula je hebt? Je zou ook nog een 3 of 1 ml spuitje kunnen proberen. Die zijn dunner en kun je misschien verder inbrengen? Overigens als ik jouw verhaal hoor is het niet perse nodig dat het diep komt. Misschien helpt een beetje rust en vertouwen ook wel. Je bent vruchtbaar.. heel erg vruchtbaar denk ik zelfs, alleen ben je er nu misschien te gespannen mee bezig? Het komt iig echt wel goed. En uit vooral je frustraties hier en stel je vragen er zijn hier 2 mensen die ook insemineren.
Fijn dat je er vandaag iig zo instaat. Het klinkt redelijk reëel en nuchter. Natuurlijk mag je balen dat je kansen misschien wat klein zijn, maar het is zeker niet onmogelijk. Je hebt wat ingebracht. Zelf hebben we heel veel ingebracht wat ook 0 garantie geeft. Moet zeggen dat ik me een stuk rustiger voel dan vorige ronde. Dus dat voelt fijn. Vorige ronde hield ik ook elke dag bij wat ik voelde enzo.. dat ga ik nu niet meer doen want dat is best irritant haha. Als t niks wordt dan gaan we er de volgende ronde weer voor. Tijd zat.