Jaa hier willen we het ook weten, en mag daarna iedereen het ook weten. Hoe we dat gaan doen nog geen idee... familie en vrienden weten nu dat we zwanger zijn veeeeeel lieve reacties gehad! Binnenkort op social media en dan gaat het snel dan weet iedereen het haha!
Wij willen het ook weten. We nemen de opa's en oma's mee naar de echo. In het middelpunt staan met bijvoorbeeld een ballon of gender reveal party is niks voor ons. Dus gewoon lekker normaal. en daarna sturen we denk ik iedereen een appje met het geslacht.
Wij willen t ook weten maar of ik er een speciale echo voor plan weet ik nog niet... Geheim houden ga ik niet meer proberrn hoor, was zo'n gedoe vorife keer
Ik maak ook een afspraak voor pretecho rond 15 wk. Ben zo benieuwd!!! En wij vertellen het aan iedereen, vorige keren ook gedaan.
Zo, ik moest vanaf 17 juni bijlezen en ben tot nu toe bij pagina 99 gekomen . Ik heb even afstand genomen van social media/forum, om even niet onzeker te worden over mijn zwangerschap. Dit had ik even héél erg. Maar hier ben ik weer! Donderdag een half uur lang een inwendige echo gehad en mijn vader was erbij . Gelukkig keek mijn vader naar het enorm grote scherm en had ik een lange jurk aan. Ongemak viel me mee. Inmiddels durf ik te vertrouwen dat het goed zit en was de baby met 9 weken al 2,5 cm! Op naar de overige 47,5 . En ik stond er pas deze week bij stil dat we vorig jaar nog maar één kind hadden en nummer drie al onderweg is. Tering, wat is het toch eigenlijk te snel gegaan... Nu pas komt de realiteit binnen haha. In januari word ik toch écht mama ♡
Degenen die een pretecho laten doen, doen jullie dat bij je eigen vk? Of moet je daarvoor ergens anders naartoe? Ik kon niet vinden op de site van mijn vk of ze dat doen namelijk, maar ik wil ook niet wachten tot 20 weken om het geslacht te weten (ik ben slecht met verrassingen haha).
Wij willen het ook weten. En dit keer maken wij er geen geheim van. Bij ons zoontje wel gedaan, en dat heeft mij heel wat stress bezorgt met een vriend die zich heel vaak versprak. Wij gaan het wel op een bijzondere manier aan ouders en zussen vertellen (zoontje mag ballonnen prikken) Dit keer nog geen voorgevoel. Bij mijn zoontje wist ik vanaf dag 1 dat het een jongen zou zijn... nu denk ik ook een jongen, maar ben niet overtuigt. Mijn vriend en moeder denken dat het dit keer een meisje is. Ben al mega nieuwsgierig
Ik laat het bij een praktijk doen. De vorige keer (2018) legde ze ook een heleboel uit. Wat ze zag, dat de blaas gevuld was etc. Het was niet alleen een geslachtsbepalende echo op deze manier, maar ze liet gewoon veel zien. Veel leuker! Bij mijn vorige verloskundigepraktijk kon het ook daar, maar bij mijn huidige praktijk volgens mij niet ivm parttime werken en drukte.
Oja, hier de afspraak voor de geslachtsbepalende echo vervroegd naar 31 juli. Maarrrrrrr mijn echo bij Generation R next is juist verplaatst naar 13 weken. Heul misschien kunnen ze het daar al zien, aangezien ik ook een 3d echo krijg . Ik ben zó benieuwd. Alles gaat tot nu toe anders dan de vorige zwangerschappen en hoop de testosteron cirkel binnen de familie eens te doorbreken. Als het een meisje is, bellen we iedereen meteen op met: "jaaaa, het is ons gelukt!!!". Ik hoop dat het zover mag komen . Zo niet: dan geef ik het op. Ik wil geen vierde En jongens zijn ook tof!
Hier vandaag pret echo gehad. Flink zien spartelen. We konden de nub al zien (11 weken) maar pas vanaf 12 geeft dit een goed beeld. Ik ben echt verliefd ❤
Als je googlet op pretecho en je woonplaats kom je vast wat tegen. Ik had trouwens het idee dat dat heel duur was haha, maar is maar 25 euro (2d).
Weet niet of de vraag al eerder is geweest maar gaan jullie allemaal de nipt doen? In de tijd dat mijn zoontje werd geboren was t nog de nekplooimeting met evt een combinatietest. En nu wordt dat eigenlijk dus niet meer gedaan begrijp ik.
Nee, ik niet. Ik weet ook niet wat ik met de uitslag zou doen... ik doe overigens wel de 20-wekenecho. Al stuurden ze me de eerste keer onnodig door naar het erasmus ziekenhuis voor een betere 20-wekenecho vanwege onkunde vanuit Star . Hierdoor ben ik nog steeds huiverig voor dit onderzoek.
Ik heb de hele tijd getwijfeld of ik een test laat doen. Vrijdag was ik zo bang vanwege bloed verlies en buik en rugpijn wat ik nog heb... toen de echo goed was, kreeg ik meteen zo'n ingeving... ik laat niet testen. Dus antwoord is nee. Ik ben 34 dus geen mega risico. Het zit nergens in de familie, niet eens verre familie. En ik zou gek worden van een kansberekening. Bij de 20 weken echo zien ze die erge vormen ook en minder erge dingen zouden voor mij ook niet genoeg reden zijn om deze zwangerschap af te breken. Maar ik hoop natuurlijk met heel mijn hart, dat het gewoon een prachtig gezond kindje mag worden
Mijn manlief wilde het wel eerst weten van onze tweede kindje maar ik niet omdat het de laatste is en ik het heel speciaal wil hebben. Hij is het gelukkig mee eens. Bij mijn eerste zwangerschap wilden we het weten omdat het nieuw voor ons was. Bij 16 weken echo was dat niet gelukt. Ons eigenwijs had navelstreng tussen beentjes dat de gyn niet kon zien wat dat was. Alleen mijn familie wisten het al en de rest niet. Ik moet wel zeggen dat het soms niet makkelijk is geweest om het geheim te kunnen houden.