Maar die van gisteren is al helemaal in gedroogd. Ik zie em op de foto trouwens niet als lichter dan gisteren. Snap het wel, ben zelf ook zo'n stresskip
Gewoon bellen. Als je je dan zorgen maakt, kan ze je ook gerust stellen Deel trouwens de visie: ik zie ook oploop
Toch weer gelijk... rijtje was niet mooi genoeg Foto na 10 min genomen. Gisteren zag ik de streepjes eerder. Bijna 1 uur later dan normaal getest, maar nog niks gedronken... . Weer 2e urine 13,14,15 dpo van boven naar beneden
Och meis wat snap ik je stress nu goed. Ik hoop zo dat het even een dip is maar zie inderdaad ook een afloop. Duimen draaien dat het goed zit!
Ik snap dat testen echt heel goed. Je bent er echter nu veel te veel mee bezig en je raakt er gestresst van zoals jouw berichten overkomen. Je kunt niet de precieze oploop vergelijken op een zwangerschapstest na 1 dag. Dat is onzinnig. Je eet, drinkt niet hetzelfde waardoor de concentratie urine mogelijk afwijkt. En je vergelijkt te snel. Het krijgt geen eens kans om op te lopen. Ik zou 2 x een bloedtest doen via de huisarts, zodat je de exacte oploop kunt bepalen en voor de rest het laten rusten nu. Ik bedoel dit niet naar, maar juist goed. Ik gun je rust en duim heel hard mee voor een baby’tje in jouw handen over 8,5 maanden. Ik zie op dit moment aan de testen nog geen reden hieraan te twijfelen. Sterkte!
Eigenlijk is het voor mij gewoon duidelijk. En ik ga het proberen los te laten en mijn menstruatie afwachten. De test van vandaag is duidelijk lichter dan eergisteren. Ik ken mn lichaam en hoop houden is alleen maar valse hoop. Zodra ik ongesteld ben laat ik het weten. Bedankt allemaal Hier mijn rijtje van 11 t/m 15 dpo. Je ziet ze duidelijk aflopen.
Ik vind dat echt veel te vroeg geconcludeerd. Je ziet zo vaak dat er een dagje tussen zit dat het hetzelfde is of zelfs wat minder. En je vergelijkt een natte test met droge testen. Ik blijf nog even voor jou duimen!
Ik denk echt dat je haar valse hoopt geeft , lief bedoelt wel denk ik .. ik hoop het zelfde als jou maar eerlijk ben ik bang dat dit niet goed zit .. als ze vaste tijd stippen test en zelfde plas ( 1e of 2e ) moet je geen schommelingen zien ..