Kruitvat test positief?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door mora27, 21 jun 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. margarethd

    margarethd Fanatiek lid

    16 feb 2018
    1.288
    1.020
    113
    Vrouw
    En??
     
  2. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    Ik weet het niet ik denk dat het niet positief is. Ben er ook wel klaar mee met die vage lijntjes.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  3. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.231
    113
    Vrouw
    Nederland
    Is de foto binnen 5 min genomen?

    Ik vind het er wat vaag uit zien.
    Ik zou een Predictor halen en/of een Clear Blue digital.
    Kruidvat test is helaas niet meer wat het was.
     
  4. Want2beAmom

    Want2beAmom Fanatiek lid

    9 feb 2018
    1.088
    668
    113
    Vrouw
    Ik had altijd zulke streepjes als de test was opgedroogd, nog wel donkerder soms en bleek niet zwanger. Toen ik wel zwanger bleek had ik op 8 dpo binnen de afleestijd een tuurstreepje.
     
    margarethd vindt dit leuk.
  5. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    Nee is niet binnen 5 min genomen, denk een uur later pas. Ik test nu ook niet meer. Ben dr klaar mee. Ik wacht het even af.
     
  6. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    Ik had 9 bijna 10 jr geleden bij mijn dochter toen een test gedaan, kwam ook niks geen streepje binnen de afleestijd. Dus dat ding weggelegd. Later keek ik weer ook een vaag lijntje en naarmate de tijd werden die steeds duidelijker. Mn oudste dochter kwam ik er pas laat achter en teste met 8 wk ofzo pas meteen positief.

    Nu snap ik er niks van. Ten eerste zijn wij niet van plan om zwanger te worden. Helaas is het eens mis gegaan. En sindsdien voel ik mij misselijk, geef ik over smorgens. Ik weet hoe het voelt om zwanger te zijn. Dus ik snap er niks meer van. De testen helpen dan ook niet echt mee. Denk dat ik daarom nog even 2 weken wacht.
     
  7. Want2beAmom

    Want2beAmom Fanatiek lid

    9 feb 2018
    1.088
    668
    113
    Vrouw
    De testen zijn niet meer wat het geweest was, heb ik begrepen. Ik had soms echt een hele riedel aan testen met een licht streepje, zonder te turen.. die op kwamen zetten tijdens het drogen (ongv na 1 uur en langer), maar ik was echt niet zwanger. Ik zou echt alleen de streepjes binnen afleestijd bekijken en dan weggooien, want je maakt jezelf gek. Als je misselijk zou zijn van een evt zwangerschap zou je nu wel positief moeten testen. Dan zijn je hormonen al lekker hoog en op dreef.
     

Deel Deze Pagina