Het is wel aan het doorzetten. Het was eerst alleen bruin, maar nu ook donker rood en meer. Alles bij elkaar, overtijd (ik heb nog nooit zo n lange cyclus gehad), gezwollen borsten en bultjes, veel plassen, meer trek enz. En het weekend had ik last van menstruatie krampen, denk nu dat dat miss de innesteling was. En dan vanmorgen het lichte streepje. Dat was een bevestiging van wat ik eigl al voelde. Dus dit was dan idd een biochemische zwangerschap. In ieder geval wel vruchtbaar, dan weten we dat in ieder geval.
Denk dat je helemaal gelijk heb. Hopelijk geeft het je straks als je weer gaat beginnen genoeg rust en vertrouwen dat het snel goed komt . En zo zie je maar.. je spanningen in jouw lijf hadden geen invloed op de bevruchting enzo.
Vervelend zeg. Maar jouw lichaam haalt ook rare fratsen met je uit. Dus eigenlijk verbaasd mij weinig nog maar qua als je nieuwe gekke dingetjes.. hopelijk voel je je snel weer beter !!
Voel me prima hoor maar die vermoeidheid is killing maarja dat krijg je al van 9 maanden met zo weinig slaap
Je weet nu inderdaad dat jullie samen kindjes kunnen maken. Maar het is toch ook k*t en dat mag je best zeggen. Wat een vreemde menstruatie dan zo licht? Je weet wanneer je piek was dmv testen? En pieker je zoveel ivm 9 maanden weinig slaap?
Hi, long time no see ik probeer nog steeds zo goed en kwaad als het kan mee te lezen maar jullie gaan zo hard haha. Ik bedacht me dat ik even wat data aan het lijstje moet toevoegen! @Orchid24 , daarvoor moet ik bij jou zijn toch? 20 juli 3d echo 24 juli controle vk 20 augustus controle vk Verder alles goed hier! Ik ben op at basis weer 8 uur aan het werk, dat is nog wel even heftig. Aankomende week nog even aankijken. Nog 9 weken, dan ga ik met verlof. Stiekem ben ik al aan het aftellen, sfeer is niet zo gezellig daar momenteel... Ik heb al een tijdje geen controle gehad, afgelopen week wel een echo maar onze dame lag letterlijk een beetje dwars haha. 20 juli proberen we het opnieuw! Ik voel haar nu wel heel goed, mijn hele buik beweegt soms. Met name in de avond! Ik hoop niet dat dat na haar geboorte ook de gewoonte is Verder hebben we ook haar naam en zijn we een eind met haar kamertje. Eind augustus hopen we het door omstandigheden allemaal af te hebben, dat moet wel lukken!
Ja toch vind het vreemd... Jazeker heb ovutesten gebruikt Nee loop al bij de HA maar ze weten het niet had een positieve overgangstest thuis maar HA zag niks in het bloed. Is ook een symptoom daarvan...1 groot ?
ik zal het morgen in het lijstje zetten! Schiet al op over 9 weken zeg! jammer dat de sfeer niet meer zo leuk is daar.. is straks na verlof ook niet leuk terugkomen dan.. oh haha hopelijk 20 juli dan ja! zo leuk dat je haar voelt! ja bereid je maar vast voor op slapeloze nachten Leuk hoor al dat voorbereiden!
Hier zal m'n ei zo ongeveer weer moet zijn/komen... Dus afwachten. Geen ovulatietesten dit keer. Morgen moet ik naar de gynaecoloog ivm de afwijkende cellen die zijn gevonden. Spannend
Als kleintje wilde ik nooit naar bed maar nu wil graag naar bed zo maar weer lekker slapen. @Jaimpiej sterkte bij de dokter, laat je het ons weten. @Joyce2013 sterkte bij de dokter we horen het graag Voor een paar dames toch een spannende dag morgen.