Wat is het leukste cadeau dat je ooit gegeven hebt?

Discussion in 'De lounge' started by Irene0811, Jul 12, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Irene0811

    Irene0811 Niet meer actief

    Ik vind het zelf altijd geweldig om creatieve en originele cadeaus te maken en te geven. Ik hou ervan om creatief bezig te zijn en de reactie van de ontvanger is natuurlijk ook erg leuk om te zien.

    Nu ben ik inspiratie aan op opdoen en ben ik ook gewoon benieuwd wat het leukste/meest creatieve cadeau dat jullie ooit gegeven (of gekregen) hebben?

    Voor mij was dit een plakboek voor het vijftigjarige jubileum van mijn grootouders. Ik had alle mooie foto’s van de afgelopen 50 jaar opnieuw laten afdrukken en in genealogische volgorde verwerkt in het boek. Vanaf hun verkeringstijd, de jeugd van mijn moeder en haar broers, tot aan de jeugd van haar kleinkinderen tot nu. Daarnaast heb ik de hele familie een stukje voor ze laten schrijven en had iedereen daarbij ook een eigen gedeelte met foto’s van hen met opa en oma. Ook had ik teksten van de liedjes die ze vroeger met ons zongen bijgevoegd en anekdotes van leuke/memorabele momenten van de afgelopen jaren. Ik ben er weken mee bezig geweest, maar het resultaat is fantastisch geworden en het werd geweldig ontvangen. De hele familie had bij het uitpakken en lezen de tranen in hun ogen staan. :)
     
    Madelie, toch3, Nellie4 and 1 other person like this.
  2. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,262
    25,717
    113
    #2 Adje, Jul 12, 2019
    Last edited: Jul 12, 2019
    De leukste cadeaus, waarbij de ontvanger iedere in tranen was (van blijdschap), waren concertkaartjes. Mijn vader kreeg kaartjes voor de Rolling Stones, Roger waters en U2 en was iedere keer zeer ontroerd. En mijn oudste dochter kreeg kaartjes voor Violetta op een sinterklaasavond, terwijl we hadden gezegd dat ze daar niet naar toe mocht omdat het te duur was. Ze begon te gillen, daarna te huilen en heeft een half uur zitten huilen/snikken zo blij was ze.
     
    Nellie4, Rosy90, Kolibrie2 and 3 others like this.
  3. Niveah

    Niveah Fanatiek lid

    Dec 4, 2014
    3,528
    1,391
    113
    Female
    Leuk om te lezen dat het kadootjes zijn waar emotionele waarde aan zit en herinneringen!

    Hier kan ik zo 123 niks bedenken
     
  4. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,155
    8,129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Ik ben 2 weken terug, terwijl mijn ouders hier aan het oppassen waren, eerder weggegaan van mn werk en met mn schoonzusje hun hele huis versierd omdat ze 40 jaar getrouwd waren. Overal hartjes ballonnen, slingers met witte duiven, rozenblaadjes, champagne neergezet met gouden champagneglazen, kaartje erbij en een dinerbon gemaakt voor hun favo restaurant.

    Mn ouders hebben een camera hangen en via de camera hebben we live meegekeken toen ze thuis kwamen. Die reactie hahaha,goud gewoon.

    Ook toen we terugkwamen uit Italië hebben we in Italië heerlijke tomaten gehaald, speciale kaas, een ENORME knoflookbol groter dan mijn hand, limonchello etc. Een oude rieten mand gekocht, soort stro erin en daar alles ingelegd. Dat was echt zo leuk!
     
  5. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    Jul 25, 2006
    3,369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    Mijn vader hebben wij toen hij 65 werd met de hele familie een tripje naar Fuengirola gegeven. Wij hadden geld ingezameld bij iedereen. Hij deed toen veel klusjes voor mensen en wilden er nooit wat voor terug. Dit was hun moment om wat terug te doen. Dus wij konden de reis ruimschoots betalen.

    Dit jaar geven wij mijn vader een fotoboek van zijn hele leven. Hij heeft helaas Alzheimer dus klussen doet hij niet meer. Maar op deze manier hoop ik dat hij wat langer zijn herinneringen houdt
     
    Nellie4 and DRLB like this.
  6. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,175
    6,577
    113
    Mijn ouders een weekendje weg toen ze zoveel jaar getrouwd waren. Inclusief zakgeld. Ik had ook mijn vaders werk gebeld om een dag vrij te regelen.
     
  7. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    Dec 27, 2011
    9,168
    10,676
    113
    Het meest waardevolle cadeau, letterlijk en figuurlijk, was dat we de hadj (grote pelgrimstocht naar mekka) voor mn schoonouders hebben gegeven. Ze hebben zelf nog wel een ander reisgezelschap gekozen dan wij aanvankelijk hadden geregeld (en hebben daar een paar goede vrienden aan overgehouden). Na afloop hebben we met hun foto's nog een fotoboekje gemaakt.
     
  8. roever

    roever Niet meer actief

    Haha
    Positieve zwangerschapstest met vaderdag!! 2 jaar terug! :D
     
  9. Rundeeprunwild

    Rundeeprunwild Fanatiek lid

    Apr 1, 2011
    1,612
    38
    48
    Een cadeau van 4 jaar terug. MIjn vriend heeft het er nog regelmatig over :)
    Dat was een vliegles op vliegveld Teuge, was echt heel leuk om te doen (ik mocht ook mee)!
     
  10. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,637
    27,293
    113
    Female
    Voor het 50 jarige huwelijksjubileum van mijn ouders (ja ouders, geen grootouders haha), hebben wij als kinderen al het bezoek gevraagd om foto's en verhalen uit die 50 jaar op te schrijven en naar ons te sturen. Daar hebben we een prachtig boek van laten maken. Was echt ongelooflijk veel werk en duur maar het absoluut waard! Hadden ze nooit van ons verwacht :)
    (En ze kregen van ons nog wat nostalgische cadeaus van onze eigen herinneringen aan onze jeugd)
     
  11. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,262
    8,710
    113
    Female
    Toen mijn moeder 50 werd aan alle familie/vrienden gevraagd om iets op papier te zetten. Een brief, foto's, tekening etc. En wij zelf natuurlijk ook. Daarvan ook een plakboek laten maken. Ze heeft het er nog steeds over. Alleen heeft haar ex dat boek en geeft het niet terug (als ie het nog heeft) :mad: Dus heb ik laatst iedereen een appje gestuurd om iets maken zodat ik een nieuw boek voor haar kan maken :)
     

Share This Page