Fotolijsten, goed idee! Posters erin ook leuk. Ik weet een goede webshop (zal ook eens niet haha) met groot aanbod posters en wissellijsten!
Wij hadden vandaag een extra echo bij de verloskundige, ze wilde even extra oefenen, altijd leuk. Alleen werd na 45 minuten niet lekker, zwart voor ogen en zo, denk teveel druk op vena cava of zo. Verder bezig met het opruimen voor het huis en vanavond naar de babywinkel geweest en een kinderwagen aangeschaft, het is een Uppababy Vista geworden. Daarna weer de zolder bij mijn ouders geplunderd en naar huis gegaan met kruiken en een trip trap (met houten beugel), gaan hem maar eens pimpen. Iemand nog ideeen hoe je een expedit/kallax kast het beste van een laag verf kan voorzien? Dus wat dat betreft druk dagje gehad alhier!
Hier ook een fotocollage aan de muur. We zijn een paar jaar geleden op rondreis door Zuid Afrika geweest en op de safari’s zo veel dieren gezien die juist wegliepen dat ik onwijs veel achterwerken op de foto had staan... prima voor op het blote-billen-kamertje
Té leuk gewoon! Hier zijn het 3 posters geworden in eerste instantie met zwart metalen en koperen lijsten. Een grotere met abstracte kunst in roze, goud en aardetinten. Gecombineerd met 2 kleinere foto's. Een zwart witte van straatbeeld Parijs en een neutrale licht roze foto van gedroogd pampasgras!
Ik ben vandaag de stad in geweest en heb de eerste kleertjes gekocht. Had nog helemaal niets gekocht, wilde eerst weten wat het zou worden. Heb dingetjes in verschillende maatjes gekocht. Ik heb dus echt geen idee hoeveel je van alles nodig hebt. Hoe is het met jullie allemaal?
Wij hebben vandaag babypark leeggekocht. Waren in Kesteren, jeetje wat een winkel!! Maar ik ben zo blij!! . Dekentje onder is voor de wieg, lekker dik! Rest voor het kamertje! En dan wil ik die kleur ook op de muur dmv een lambrisering, en evt nog met een leuk behangetje op 1 wand. Ideeën genoeg!
Is een soort ikea maar dan v baby he! Die zit v ons ook het meest dichtbij. Wij hebben onze wagen ook daar gekocht 2,5 jaar geleden!
Leuk!! En lekker veel roze haha. Ik.ga maandag naar de babypark in wormerveer. Ben heel benieuwd. Ik wil ook wat roze dingetjes, maar dan oud roze .
Haha kan me voorstellen! Ik moet nog wat lakentjes en dekentjes, aankleedkussen hoezen etc. Ben heel benieuwd.
@Juffie1990 heel leuk! Bovenste blouserompertje heb ik ook. Te leuk allemaal!! @Rian89 heel leuk! Babypark is echt leuk! Hebben ze tenminste mooie spullen voor op het kamertje. Prenatal kan daar echt nog wat van leren!