Januari 2008 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Meliske, 13 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    maar ik hoorde dat van een spiraal met weinig hormonen dat je ongi heftiger kan worden?

    En nee San hahaha ga maar ff nog niet op zoek! :)
     
  2. berna1981

    berna1981 VIP lid

    10 okt 2006
    9.943
    0
    0
    zo lekker gefiets crosstraining en zwemmen! Lekker fris dus weer.
    INternetshoppen hou op.. maar goed dat ik weer ga werken maandag haha
    hier ook maat 44 had altijd maat 40 en soms zelfs 38 maar doe nu een moord voor 42 weer pff maar we zijn er mee bezig!
     
  3. 12309

    12309 Niet meer actief

    het kan in het begin iets heftiger zijn. Ik ben nu ongi, maar het bloedverlies is al stukken minder.
     
  4. Samama

    Samama Niet meer actief

    Zo hehe bijgelezen....

    Ik zie jullie al praten over een 2e :confused: ... Nou, kan jullie vertellen dat wij er al uit zijn dat Nikita alleen blijft. :)

    Morgen maar naar het uitzendbureau, moet over 2 weekjes weer beginnen met werken, maarja dat gaat zo lastig als je geen werk hebt, haha. :) Heb wel zelf geprobeerd te solliciteren, maar ze zoeken mensen die en net van school af zijn, maar wel 6 jaar werkervaring hebben. Daarna duik ik even lekker de stad in, Nikita is morgen weer een dagje bij oma en opa, dat is ze iedere woensdag.

    Volgende week naar het CB voor dr prikjes, hoop dat het een beetje mee zal vallen, net zoals bij jullie kindjes!

    Hier zit ik in maatje 36 ( sorry dames :oops: ). Zat voorheen altijd in maatje 32/34, dus pas mn oude broeken nog laaaang niet. Heb nog niet echt zin om te gaan diëten, ach komt vanzelf wel weer.
     
  5. Marije78

    Marije78 Bekend lid

    3 jun 2007
    548
    0
    0
    Overijssel
    Marlou, gefeliciteerd meid. Inderdaad al een hele mijlpaal voor Romano! Wat fijn om te horen dat je nu ook lekker kunt genieten van je mannen.

    Berna, wat heerlijk dat Jesse het zo goed doet op het KDV! En maandag weer aan het werk..... ieeehh ik moet woensdag weer, heb eigenlijk niet zo zin. Het schijnt nogal hectisch te zijn op school. Dat meisje waar ik eerder eens over vertelde, met haar hartprobleem komt dinsdag op tv. Zij is het eerste kind in nederland met een mobiel hart en wordt nu gevolgd tot aan de harttransplantatie en (hopelijk) daarna. Het is om 19:25 op Ned 1, voor degene die het zou willen zien. Erg spannend allemaal.

    Ik ga trouwens donderdag lekker naar de kapper. Oh heb ook zo zin om weer lekker opgekalefatert te worden. Dan alleen nog lekker nieuwe kleren en ik kan er weer tegen. Nou ja, een heleboel kilo's eraf zou dan ook wel fijn zijn. En ik doe trouwens al een moord voor maat 46 momenteel, grrrr Nou ja, heb er al niet zo'n probleem meer mee als voorheen. Men neemt me maar zoals ik ben hoor, kan het ook niet helpen.

    Kreeg hier trouwens ook advies om Sten eerst 180CC te geven ipv 200CC. Doe ik nu ook en hij maakt het niet eens altijd op. Ben trouwens bijna over op de Kruidvat voeding en het lijkt erop dat het meneertje niets uitmaakt.

    Ik heb vanmorgen trouwens foto's besteld via WIJ, gaat ook via webprint. Maar daar betaal ik voor 30 foto's ook nog 3,88 (incl verzenden etc). Dan is die pixum volgens mij nog wel goedkoper. Dit was al de helft goedkoper dan de kruidvat, dus heb in ieder geval al IETS bespaard, hihi Nou ja, eerst maar eens afwachten hoe deze foto's zijn. Ga nu verder met mijn scrapbook.

    Dag lieve allemaal!

    Liefs Marije
     
  6. Marije78

    Marije78 Bekend lid

    3 jun 2007
    548
    0
    0
    Overijssel
    oh, misschien nog een andere leuke tip voor moeder/vaderdag.... Heb inmiddels deze lijstjes besteld (die met 12 fotootjes en een gipsafdrukje voor onszelf en voor de opa's en oma's het dubbele lijstje voor 1 foto en 1 gipsafdruk) Ze zijn erg leuk geworden!
    http://www.baby-s.nl/index1.html
     
  7. Marije78

    Marije78 Bekend lid

    3 jun 2007
    548
    0
    0
    Overijssel
    uhhhh dan moet je wel verder nog naar "wonen", van daarui naar "herinneren" en dan naar "Baby Art"
     
  8. woezeltje

    woezeltje Fanatiek lid

    2 mrt 2007
    1.623
    0
    0
  9. anita1975

    anita1975 Niet meer actief

    mooi mannetje karina.

    welke meisje had ook alweer een leuk jurkje aan wat papa zo leuk vond... vond ik ook zo lief..
    op onze hyves zie ik ook allemaal leuke foto's van kleintjes...
    word tijd dat ik ook weer wat stuur.

    Tycho heeft geen last gehad van zijn prikjes hij heeft ze om kwart over 11 gehad en om 2 uur een fles gehad van 200
    enne als hij snachts door slaapt moet hij over naar 5 flessen van 200....hij heeft nu 165 en dat 5 of 6 keer...
     
  10. MamaLou

    MamaLou Fanatiek lid

    Jeetje meiden, als ik zie wat er hier aan hoeveelheden voeding doorheen gaat ben ik erg benieuwd wat ze mij donderdag gaan vertellen op het c.b.
    Ik maak flessen van 150+5 en die gaan maar zelden leeg! Meestal laat hij 40 to 60 cc staan.
    Hij zit momenteel ook nog op 6 a 7 voedingen, dat verschilt per dag. ligt er net aan hoelang hij slaapt.

    En vanavond was hij duidelijk niet lekker, huilen in zijn wieg, niet willen slapen maar zodra ik hem oppakte werd hij rustig.
    Ook heeft hij weer gespuugd, wat hij sinds ik de voeding verdik nog maar weinig doet.
    Ik heb hem bij me in bed genomen en in slaap gemaakt en daar ligt hij nu nog, ik ga zo eens kijken of hij nog een fles wil.
    De laatste kreeg hij om 18.00.
    Misschien een beetje veel tijd ertussen nu, maar omdat zijn maagje van streek is en hij spuugt wacht ik liever even tot de boel gekalmeerd is.
    Ik hoop dat hij lekker slaapt vannacht en niet zo'n last heeft.

    Meiden, ik ga een flesje doen en daarna mijn mandje in!
    Welterusten en tot morgen!

    En dat alle kindjes door mogen slapen vannacht! Amen! :)
     
  11. anita1975

    anita1975 Niet meer actief

    ihier de laatste om half 6 gehad en ik ga hem ook wakker maken nu, hij slaapt nog lekker en sabbelt om zijn tong...hihi
     
  12. woezeltje

    woezeltje Fanatiek lid

    2 mrt 2007
    1.623
    0
    0
    hier is papa ook bezig voor een flesje.micko drinkt 4x 210 weg.
    wel last gehad van zijn eerste prikjes.veel geslapen en een beetje koortsig.

    dank je anita
     
  13. woezeltje

    woezeltje Fanatiek lid

    2 mrt 2007
    1.623
    0
    0
    weet iemand hoe het met meliske gaat?
     
  14. anita1975

    anita1975 Niet meer actief

    ja daar zat ik van de week ook aan te denken, we horen helemaal niks van haar he...
     
  15. anita1975

    anita1975 Niet meer actief

    nou hier goede nacht gehad, laatste fles niet eens helemaal leeg gedronken, ik denk wel 50 laten staan van de 165...maar om kwart voor 7 werd hij wakker vanmorgen... goed he !
     
  16. 12309

    12309 Niet meer actief

    Hoi!

    ik moet maandag naar het cb. Timo krijgt 5x 150 en woog de vorige keer 5375 kg. Hij drinkt zijn flessen leeg en wil daarna of spelen of weer slapen. Af en toe geeft ie iets terug, dus ik ga 'm nog niet meer geven.
    Ik zie als een berg tegen het cb op. Timo heeft nl mijn hoofdhuid (lichte vorm van psoriasis) wat lijkt op berg of zeepresten. Ik heb het nog steeds maar doordat ik meer haar heb, zie je er niks van. Vroeger heeft mijn moeder vanwege mijn huid ook hele discussies gehad met het cb.
    Verder geen nieuws, ja sinds de pc een paar dagen niet heeft aangestaan, deed ik veel meer in huis hahaha.
    Anita: knap van Tycho!
     
  17. ProudMum

    ProudMum Niet meer actief

    goedemorgen meiden!

    Even snel want heb een berg was!

    Marije leuke kadoos! goede tip!

    Kristy, fijn dat je er weer bent!

    Meliske kan meoilijk op de site komen begreep ik toen. zal een van de april mama's vragen hoe het gaat.

    Volgens mij was die papa van het jurkje de papa van Ymke.

    tot straks!
     
  18. Juni

    Juni Fanatiek lid

    11 jan 2007
    1.562
    140
    63
    Kristy, wat een mooi jongentje!

    Ik kan me niet voorstellen dat Hazel zulke grote hoeveelheden binnenkrijgt.

    Hazel heeft nu 3 nachten op een rij echt goed doorgeslapen: van tien tot half negen, van tien tot acht en nu van elf tot ? (ze slaapt namelijk nog). Voor mijn borsten is dat wel lastig, die staan steeds op springen als ze zo lang niet drinkt.
     
  19. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    14 sep 2006
    9.364
    200
    63
    Vrouw
    loonadministratrice
    nop
    Jeetje inderdad wat een hoeveelheden voeding!
    Hier gaat gemiddeld per voeding maar `100cc naar binnen en dan soms ook nog niet helemaal. Ik zit hier op 7 á 8 voedingen nog steeds.
    Doorslapen is er ook niet meer bij. Was even redelijk goed, maar nu de laatse dagen komt ze weer keurig om de 3 uur ;-(
    Nou ja ze zal het wel nodig hebben, komt vanzelf wel weer goed, toch?
     
  20. Marije78

    Marije78 Bekend lid

    3 jun 2007
    548
    0
    0
    Overijssel
    wat een lekker ventje die Micko, Kristy! Wat drinkt hij al veel! Wil niet mieperig overkomen hoor, maar mocht hij al naar 4 voedingen?

    Ja Meliske, heb ik mij ook al vaker afgevraagd, we horen al zo lang niets meer van haar. En ik zat gister ook aan Anneliesje te denken, daar hebben we ook al heel lang niets van gehoord, of wel?

    Ik ken het San dat je veel meer doet als de pc uit staat, heb ook zo'n vreselijke drang om steeds weer ff te spieken. Ik zet 'm zo dus ook uit! hahaha. Ga zo mijn kleine manneke maar eens wakker maken, slaapt nog steeds....hmmm anders wordt het wel heel laat he?

    Marlou, hoe is het met Romano, heeft ie nog een beetje geslapen vannacht?

    Guppie, hoe was het gisteravond? Nog een beetje genoten, of kon je je gedachten er niet bij houden ;) ?

    Nou ik zet nu dus de pc even uit en kom vanmiddag wel even weer kijken. Ik moet echt nodig wat doen in huis!

    Later!

    Liefs Marije
     

Deel Deze Pagina