Zwanger worden najaar 2019

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by MICH18, Feb 26, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    Mar 24, 2019
    1,387
    1,578
    113
    Female
    Jeetje jij ook dus??? Ik dacht al het ligt aan mij ofzo. Ik ben ook iets van 5 kilo aangekomen. En met mijn lengte is dat al gauw het verschil tussen gezond gewicht en overgewicht helaas. Ik loop nogsteeds rond met een klein zwangerschapsbuikje en pas niet meer in mijn oude kleding.

    Voel me er ontzettend rot over. Ik ben Mijn kindje al kwijt en dan nu ook nog eens overgewicht als straf. Zo voelt het tenminste. Iedereen in mijn omgeving zal ook wel denken van Zo die PieterKonijn laat zich ook lekker gaan de laatste tijd!

    Als ik niet zwanger blijk op 15 augustus wil ik snel nog even wat lijnen enzo. Ga ook weer hardlopen vanaf volgende week, was gestopt vanwege de zwangerschap. Ik had ultravoorzichtig gedaan en heel mijn leven op de zwangerschap aangepast. Deze keer wil ik het een beetje loslaten.
     
  2. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    Jul 26, 2018
    669
    1,055
    93
    Female
    @PieterKonijn wat verdrietig dat jullie een kindje zijn verloren. Hopelijk goed nieuws in augustus. Welkom in dit gezellige clubje!

    Ik probeer hier mee te lezen maar wij zijn ook op vakantie en dan moet alles op m'n telefoon en dat is lastig teruglezen tijdens typen. Dus even een wat minder persoonlijke reactie.

    Oee een aantal meiden op het wachtbankje, dat lijkt me spannend zeg. Hopelijk snel 2 streepjes op de test!

    Hier dus lekker op vakantie. Soms wel pittig met 3 Kids. Tijdens een autoritje zei ik nog tegen m'n man: na deze vakantie zie je nog een kindje vast niet meer zitten. Maar hij reageerde heel positief. Dat hij het juist steeds leuker begon te vinden want er is altijd wel een kind om iets leuks mee te gaan doen.
    Ik kwam ook een gezin met 4 kinderen tegen die gezellig met het gezin aan het wandelen waren. Had meteen even de kriebels in m'n buik.

    Ik merk dat ik ook echt al af aan het tellen ben. Foliumzuur staat klaar, daar begin ik eind van de zomervakantie denk ik aan. Hoelang van te voren is ook alweer ideaal?
     
    Luisteraar, MIss X and PieterKonijn like this.
  3. djoyz

    djoyz Fanatiek lid

    Mar 29, 2019
    1,468
    1,510
    113
    Female

    Mijn streven is onder de 80 kilo, zo rond de 77. Dat zou betekenen dat ik nog 10,5 kilo moet.
    Maar als ik op de 85 kilo zit heb ik een BMI onder de 30, en dat vind ik mijn eerste doel. Daarna kijken hoe het verder gaat. Als ik 85 weeg als mijn vriend opeens uit zichzelf zegt zullen we gaan beginnen dan gaan we beginnen en dan ga ik gewoon door met sporten en op mijn eten letten. We gaan er vanuit dat het toch niet in 1 keer lukt, dus dan heb ik nog even te gaan als ik nog meer af wil vallen.
     
  4. djoyz

    djoyz Fanatiek lid

    Mar 29, 2019
    1,468
    1,510
    113
    Female
    Spannend! Op verschillende websites zie ik staan minimaal een maand (4weken) van te voren. Maar ik zie nu dat @PieterKonijn het heeft over 3 maanden.. dus dan maar snel beginnen haha.
    Ik ga ondanks we nog geen plannen hebben te beginnen binnen 3 maanden 1 aug beginnen met mama compleet van davitamon.
     
    Pioenne likes this.
  5. Joyce2013

    Joyce2013 Fanatiek lid

    Oct 28, 2013
    4,339
    2,818
    113
    Female
    Medior secretaresse
    Noord-Holland
    Snap ik hoor helemaal ik kan nu ook al niet meer wachten. Maar ik ben altijd het type dat gewoon me wijntjes drinkt ook als ik zwanger wil worden. Ik stop er mee als ik de positieve test heb.
    Ik “dieet” altijd eigenlijk wel, ben nog steeds op de gezonde manier voeding etc aan het afvallen van de vorige zwangerschap. Moet nog 4 kilo tot ik weer op me vorige startgewicht zit. Geen specifiek streven heb gewoon aanleg en moet altijd opletten.
    Heb zwangerschap suiker dus het dieet gaat gewoon door haha. Alleen dan zonder alcohol en rood vlees etc. dus.
    Slik momenteel gewoon pil en foliumzuur als we echt gaan beginnen neem ik Etos mama zwanger worden pillen. Maar kan geen kwaad alvast in me systeem te hebben. Kan ook niet wachten tot me strip op is en ik me cyclus in kaart kan gaan brengen.
     
    MIss X likes this.
  6. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    Mar 24, 2019
    1,387
    1,578
    113
    Female
    Thanks! Het was nog maar heel pril, maar toch voelde het al als ons kindje. Het zag er op de echo ook al een beetje uit als een heel klein kindje, ook al klopte er geen hartje. Ik denk wel dat we de volgende keer iets voorzichtiger zullen zijn met hechten.

    Klopt! Ik volg de Amerikaanse richtlijn (althans, advies van nicht wiens Amerikaanse dokter dit aanraadde). Maar 1 maand is ook hartstikke prima hoor! Ik wil absoluut niemand bang maken. Mijn vk heeft me wel aangeraden om foliumzuur te blijven slikken na de miskraam, dus dat doe ik braaf.

    Overigens is Davitamon een synthetische multi. Of je liever een natuurlijke of een synthetische multi wilt is een persoonlijke keuze. Ik slik zelf liever een multi op natuurlijke basis.

    Het is beiden vast prima, maar omdat veel mensen dit niet weten dacht ik: ik zeg het toch maar. Dan heb je in ieder geval de informatie. :)

    Ik heb tijdens de zwangerschap Elke Dag Mama van Vitals geslikt, en ga nu tijdelijk over op Mama Compleet van Essential Organics (=goedkoper).

    In beiden zit de lichaamseigen variant van foliumzuur (folaat als Quatrefolic). Dit wordt beter opgenomen door het lichaam dan de reguliere synthetische foliumzuur. Maar nogmaals, die keuze is persoonlijk. Doe wat voor jou goed voelt.
     
    MIss X likes this.
  7. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    Dec 13, 2006
    2,960
    823
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    @PieterKonijn thanks voor de tip. Ik ben geen fan van pillen slikken en al helemaal liever niet waar teveel troep in zit. Ga ook eens bekijken.
    Ik slik nu Foliumzuur van gewoon de etos omdat ze erg klein zijn maar zat ook al te struinen bij flindal. Meeste pillen daar zijn natuurlijker.

    Iemand hier ook ervaring met teunisbloemolie of Tarwekiemolie?
    Ik vind de pillen zo groot. Schijnt goed te helpen tegen stemmingen tijdens de menstruatie (tip van de huisarts) maar las ook dat het goed is voor je cyclus en zwanger worden.

    @Rhombi heel herkenbaar hoor.
    Ik kijk ook zo uit naar een vierde. Vind het ook wel prettig en praktisch (even getal, stom maar vind het fijn idee)
    Je merk nu met z'n vijven dat er soms toch eentje buiten de boot valt. Attractie parken bijvoorbeeld.
    Stoeltjes altijd per 2 of 4.
    Van die kleine dingen.:p
    Auto is wel een dingetje, drie kids achterin gaat prima maar vier gaat hem niet worden.. o_O
    Hoe oud zijn jouw Kids nu?
     
  8. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    @PieterKonijn : Nee bij mij liepen net voor de 5 weken de testen en hcg af en met 5 weken ben ik (denk ik) na vieze kramp vruchtje verloren en paar dagen gebloed en nega test. Heb daarna nog even laatste tp gehad die niet opliep. Ieniemienie tuurstreep. Daarna gekozen voor pauze. Even lichaam herstellen.
    Wat een vervelende na na sleep voor jullie zeg bah!
     
  9. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    @MIss X : Dank je wel :) duim ook heel hard voor jullie hoor na die klap jeejtje.

    Hier de kilo''s ook kwijt gelukkig. Volgens mij hier ook flink aangekomen door de hormonen. Terwijl wel gelet op eten. Tijdens zwangerschap wel veel naar binnen gestopt. Dus ja moest er weer af. Nu weer bijna op normaal gewicht zonder sport of eet patroon drastisch om te gooien. Dus denk echt hormoon gewicht geweest.
     
  10. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    Mar 24, 2019
    1,387
    1,578
    113
    Female
    De mijne komen van Vitaminstore. Flindall is volgens mij ook een goed merk inderdaad, maar ik weet verder niks van hun zwangerschapsmulti's.

    Ik heb teunisbloemolie geslikt in de hoop mijn MA op te wekken. Ik weet dus wel dat het tijdens de zwangerschap niet mag, dus ik zou stoppen zodra je zwanger bent!

    @Mauzy82 Dat is waar ook, ik herinner het me nu weer uit het topic. Vervelend allemaal... Goed dat jullie even pauze hebben genomen. Dit hakt er wel in.


    Ik werd vanochtend wakker met gevoelige borsten. Dat had ik niet tijdens de vorige zwangerschap. Zó verwarrend allemaal, ik wil gewoon kunnen testen. Niet moeten wachten tot de echo op 15 augustus. :$

    Zou het zin hebben om een zwangerschapstest te doen en dan te kijken of die oploopt vergeleken bij de test van een week geleden? Of zou mijn HCG niet zo snel oplopen nu, bij een nieuwe zwangerschap?
     
  11. djoyz

    djoyz Fanatiek lid

    Mar 29, 2019
    1,468
    1,510
    113
    Female
    @PieterKonijn heb je ovulatietesten gebruik? En hoeveel DPO zou je nu ongeveer zitten?
    Volgens mij kan je vanaf 9/10 DPO wel een positieve test krijgen.
    Ik las hier laatst op het forum volgens mij dat de luteale fase maximaal 14 dagen kan duren, dus als je afgelopen zaterdag dat oeps momentje had, is dat misschien te wel snel om te testen?
    (Ik ben geen pro hoor haha :eek:)
     
  12. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    Dec 13, 2006
    2,960
    823
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    @PieterKonijn kan je altijd doen.
    Was je vorige test heel erg positief of enkel licht streepje?
     
  13. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    Mar 24, 2019
    1,387
    1,578
    113
    Female
    Sorry is niet helemaal duidelijk denk ik. Ik heb een miskraam gehad. Er zit nog HCG in mijn bloed. Ik test dus altijd positief, ook op ovulatietesten. Hier heb ik het iets duidelijker uitgelegd: https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/help-positieve-ovulatietest-%C3%A9n-zwangerschapstest-na-miskraam.695048/

    Dit zorgt dus voor heel veel onzekerheid nu ik mogelijk weer zwanger ben. Want ik kan het niet checken.

    @MIss X De laatste HCG test is van maandag en behoorlijk positief (zie foto in dat andere topic).

    Echt een chaos zo :confused:
     
  14. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    Jul 26, 2018
    669
    1,055
    93
    Female
    @PieterKonijn ik had nog helemaal niet op jou gereageerd. Ook verdrietig voor jullie dat de vorige zwangerschap is mis gegaan. En dat je daardoor nu geen duidelijkheid hebt. Lastig wat te doen. Misschien maakt testen je alleen maar gek en is het verstandiger te wachten tot de 15e, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk. Ik weet ook niet zo goed hoe dat zit na een missed abortion. Je zou zeggen dat de hcg nu afneemt, en juist oploopt mocht je zwanger zijn. Dan zouden je testen op gaan lopen, maar ik ben geen expert natuurlijk... Sterkte met wachten!

    @Mauzy82 natuurlijk was dit al jullie kindje. Hoe klein ook. Het is een stukje van jullie dat jullie zijn verloren. Ik denk dat dat hechten automatisch gaat hoor. Je verdriet mag er zijn natuurlijk.

    @MIss X ja herkenbaar! Lijkt mij ook praktischer haha, en een nieuwe auto moet hier dan wel komen. In de bakfiets past het straks wel mooi.
    Onze oudste is 5, middelste 3,5 en jongste bijna 2.
     
    PieterKonijn and MIss X like this.
  15. djoyz

    djoyz Fanatiek lid

    Mar 29, 2019
    1,468
    1,510
    113
    Female
    @PieterKonijn ik las het net in een ander topic inderdaad, sorry ik had niet verder gelezen dat het nog zo kort geleden was, sorry!:oops: Ja dan is het inderdaad lastig, en je zit nog vol hormonen, wat balen zeg..
    ik zou inderdaad net zoals @Rhombi zegt tot de 15e wachten. En dat is natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan, maar de vals positieve testen geven je misschien valse hoop..
    wat een nare situatie zeg, je wilt duidelijkheid maar dat is nu gewoon niet goed te achterhalen..
    Ik zou in deze situatie denk ik wachten tot de 15e.

    @Mauzy82 natuurlijk, ik snap het wel hoor. Er groeit toch een klein mensje in jou, een klein kindje van jullie beide. Natuurlijk is het dan ‘al’ jullie kindje, hoe klein ook. Lijkt me ook erg lastig om er niet zo naar te kijken met de volgende zwangerschap. Je bent er zo bewust van zodra je de 2 streepjes ziet, en je lichaam voelt het.. vergeet inderdaad niet dat je daar zeker verdrietig over mag zijn.
     
    PieterKonijn likes this.
  16. djoyz

    djoyz Fanatiek lid

    Mar 29, 2019
    1,468
    1,510
    113
    Female
    Ik dacht, ik zit vandaag op cd 12, volgens de app zou ik op cd 22 mijn eisprong hebben maar ik begin alvast met testen.
    Gewoon om te kijken/ inzicht te krijgen of ik het aan voel komen of dat er bepaalde symptomen zijn wat betreft dagen voor de eisprong. Al best donker zo, terwijl de eisprong pas woensdag de 7de zou zijn volgens de app.. ik ben benieuwd of hij op blijft lopen.. wel leuk om op deze manier meer te leren over je eigen lichaam.


    AA3CA1EA-1578-45EE-8018-FC04B136F511.jpeg
     
    Pioenroos92, PieterKonijn and MIss X like this.
  17. Pioenne

    Pioenne Bekend lid

    Mar 5, 2019
    640
    746
    93
    Female
    Inderdaad @djoyz die is al aardig donker! Spannend! Goed dat je al wat vroeger beginnen testen bent dus :thumup:. Ben benieuwd of hij heel snel positief is!
     
  18. djoyz

    djoyz Fanatiek lid

    Mar 29, 2019
    1,468
    1,510
    113
    Female
    Hahaha, niet dat ik er al iets mee kan maar gewoon om inzicht te krijgen.
    Ik ben benieuwd.. morgen ochtend kan ik weer testen (laat beginnen) maar ik heb geen idee hoe ik dat ga doen op dinsdag en woensdag... :$ kan moeilijk met een bekertje op de wc gaan zitten op mijn werk.. o_O
     
  19. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    Dec 13, 2006
    2,960
    823
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    #839 MIss X, Jul 28, 2019
    Last edited: Jul 28, 2019
    Hoi dames

    Gisteren hebben we het gezellig gehad, drankje, zwoele avond en sex gehad zonder condoms.
    Het maakte ons niet meer uit op dat moment..
    Aangezien ik eergisteren een positieve ovulatietest had kan het nog spannend worden.

    Ondanks de 'planning' even wachten en al die mooie voornemens die ik een paar uur van tevoren schreef blijven wij dus types die altijd weer het tegenovergestelde doen.. :rolleyes:


    Dus ondanks de planning om even te wachten en in sept/okt te beginnen zitten we dus nu op het wachtbankje...

    NOD is rond 13 augustus maar weet niet precies hoe mijn cyclus is na mijn eerste menstrustie na miskraam.
    We wachten het maar af.

    Wij doen deze maand dus mee met rond 1 en als het niet raak is dan zien we wel of we de 'planning' loslaten of dat we maandje overslaan en toch ergens in oktober gaan starten..
    Plannen is niet onze sterkste kant:D
    Voornemens trouwens ook niet:oops::oops:
     
  20. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    Mar 24, 2019
    1,387
    1,578
    113
    Female
    Die test ziet er goed uit @djoyz :)
    Nog even doortesten, maar ik denk dat je piek eraan komt. Al moet ik toegeven dat ik niet zo'n kenner ben met ovulatietesten, ik had altijd die smiley testen van Clearblue.

    @MIss X Spanneeeennndd!! Zou wel heel leuk zijn als het meteen raak is nu!


    In ander nieuws: ik ben ONGESTELD!!

    Yayyyy, nog nooit zo blij geweest om ongesteld te zijn. :roflmao:

    Kwam super onverwacht, helemaal geen kramp ofzo zoals normaal. Maar dan was mijn eerste cyclus na de miskraam dus 29 dagen, geteld vanaf de 1e dosis misoprostol. Dat is heel normaal voor mijn doen, mijn cyclus was altijd 28 of 29 dagen.

    Zó blij! Ik heb weer een cyclus, en als alles ook goed blijkt op de controle gaan we fijn beginnen in september. Opluchting!
     
    Mauzy82, Sammetje83, Pioenne and 2 others like this.

Share This Page