Ja, het begint op te schieten. Ook nog maar 90 dagen. Vandaag en gisteren voel ik de baby wat minder goed. Dus dat is voor mij wel weer spannend.
Helemaal gek als je je bedenkt dat het vanaf 3 weken daarvoor al mag gaan gebeuren. Dan zijn het ineens nog maar 58 dagen
Ik zou even bellen voor de zekerheid. Voel je de baby wel verder? Anders even 2 uur op je linkerzij gaan liggen (als dat kan)
Heb je nog gebeld voor de zekerheid? Of kon je op je linkerzij liggen en voelde je de baby weer goed? Begrijp dat het voor jou spannend is!
Da's wel heel dichtbij he Als ik denk aan nog 11.5 week dan denk ik ooooh ik heb nog ff. Maar dan kijk ik naar de dagen en denk ik f*ck das al bijna
Dat maakt t voor mij zo verwarrend. Ik moet nog duizend dingen doen, maar eh, ik heb nog 11 weken... Of 79 dagen... Paniek Zo gaat t dus al een hele tijd en voorlopig moet ik nog steeds de helft van het behang aanschaffen, moet ik nog tig dingen kopen en nog van alles regelen. Ik roep ook steeds dat ik in december met verlof ga, waarop mensen me dan gek aankijken en ik dat weer verander in september. 11 weken klinkt voor mij gewoon als een eeuwigheid. Maar het geboortekaartje is klaar
Hier begon de paniek dat we nog zoveel moeten aanschaffen ook toe te slaan en daarom hebben we de afgelopen 2 weken superveel gekocht. Een rib uit m’n lijf, maar het geeft zoveel rust. Aan de andere kant weten we nog steeds geen naam, dus dat schiet allesbehalve op . Ik word een beetje bang dat het straks een ‘nou, doe maar die dan’ naam wordt ...
Zo herkenbaar... bij de eerste was alles al wel in kannen en kruiken! Bij de 2e al minder snel en nu moet alles nog. Maar moet ook wel zeggen dat ik er nu relaxter in sta. Als het eerder zou komen, red alles zich ook wel, houd ik mij maar voor. En de andere twee waren beide 6 dagen te laat, dus daar ga ik nu ook vanuit (ook al weet ik wel dat dat niets zegt). Hier enorm last van zere voeten. Sowieso heb ik mega last/pijn aan mijn linkervoet (bal van de voet en tenen)n maar geen idee waardoor ik dat heb. Als ik er 's nachts uit moet, doet lopen echt pijn. En verder de hele dag zeurende pijn. Waardeloos! En als ik te lang op mijn voeten sta, echt van die enorm vermoeide voeten . Dat zal wel van de hitte komen. Hier nu ook weer 30 graden!
Ik ben naar het ziekenhuis geweest. Ctg en echo waren gelukkig goed. Voelde hem/haar gelukkig ook weer een paar goede trappen uitdelen. Hopelijk gaat hij de komende dagen gewoon weer lekker trappen.
Zo zijn vrienden van ons aan de tweede naam van hun zoontje gekomen en daar zijn ze nog steeds heel blij mee
Oh wat fijn! Ik geloof dat er in deze weken ook een groeispurt aan komt. Sommige kindjes zijn dan wat rustiger omdat al hun energie daar heen gaat. Hopelijk gaat de baby zich weer snel goed laten horen.
@Kolibrie2 fijn dat uit de echo en ctg bleek dat alles goed gaat met de kleine! Hier zijn we de laatste dingen in de babykamer in orde aan het maken. Nu moeten enkel de planken nog in de kast. Het is een vaste inbouwkast. En de lamp in die kast moet vervangen worden. Dan is het klaar. Dan kan ik over 2 weken gerust op vakantie. Na de vakantie lekker alles wassen en dan ben ik er klaar voor.
Hoi dames, Lang geleden dat ik hier online was. Zit voornamelijk op de appgroep. Moest even flink bijlezen. Hier nog heerlijk op vakantie in Cyprus. Donderdag alweer naar huis helaas. Dan nog 1,5week vrij, om de laatste klusjes in huis op te pakken en dan nog 4 weken werken voordat mn verlof ingaat. Kan niet wachten!!! Heb me voorgenomen om dan alle klusjes af te hebben zodat ik die tijd kan gebruiken om nog even te rusten.
Hoi Hoi Kolibrie2. Fijn dat de ctg en echo goed waren lijkt me schrikken en zenuwslopend als je de kleine plots minder voelt. Had alles bijgelegen en alweer vergeten wie wat gezegd heeft... Over de tijd. Is idd raar he ooh nog zoveel weken aaazh neen nog maar zo weinig dagen. Zitten nu toch allemaal (of bijna) in het laatste trimester! Gaat zoiezo snel gaan nu! Hier morgen weer controle. Ben benieuwd. Heb al 2dagen op en af enorme slijmkloders / slijmslierten. Dus hoop dat alles nog steeds stabiel is en het niets zegt. Kon de hitte echt niet meer aan. Is dag beter geweest nu weer 29 graden.
Ik ben hier ook al een tijdje niet meer zo actief. Lees wel regelmatig mee, maar heb gewoon niet zo veel te vertellen. Met mijn rug/bekken gaat het wat beter. Merk na een dag wel dat het weer wat gevoelig is, maar ik kan de meeste dingen wel weer gewoon doen. Natuurlijk niet te lang lopen of zwaar tillen, maar dat kan tijdens een zwangerschap natuurlijk sowieso gebeuren. Ik heb vandaag wel wat dingen kunnen regelen. De kinkhoest vaccinatie gehaald, de aanvraag voor mijn zwangerschapsuitkering aangevraagd. En de afspraak voor de intake van de kraamzorg is ook gepland. Ik heb vaak het gevoel dat ik niets te doen heb, maar ik heb ook helemaal niet het gevoel dat de baby bijna komt. Hoewel ik natuurlijk al bijna 29 weken zwanger ben, dus over 8 weken mag hij al komen. Moet nog de commode af maken (stomme IKEA had beloofd het kapotte schroefje op te sturen, maar dat komt naar niet) en de kleertjes strijken (maar dat is weer lastig met mijn rug). Ook nog geboortebedankjes regelen en een kraampakket aanschaffen. En ik hoop dat onze geboortekaartjes snel klaar zijn. We laten ze schilderen, het ontwerp was klaar, maar het eindresultaat zou in augustus af moeten zijn. Dus als ik het zo zie, toch nog genoeg te doen.