Hier is het schema helemaal in de war. Woonkamer en keuken zullen moeten wachten tot september. Ik ben nu vooral in de slaapkamers bezig. De kinderen hun dvd's weer eens nagelopen. Er zijn er weer een aantal de map ingegaan dus weer dvd doosjes weg. Ik heb ook weer 2 tassen speelgoed verzameld dat weg kan en in onze kamer anderhalve tas kleding. We kunnen bijna van kamer wisselen.
Absoluut!! Heerlijk, opgeruimd gevoel. Vooral als je weet dat je weinig zooi meeneemt naar je nieuwe huis en nog een deel leuk kunt verkopen. Hou je er ook nog wat aan over! Wanneer verhuizen jullie? Hebben jullie daar een garage? Wij gaan van wel een garage nu naar geen garage daar, dus alle spullen waarvan ik nu twijfel (en dus in de garage zet) moeten straks gewoon weg. Alleen maar goed! En na de aankomende baby gaan we ook alle babyspullen verkopen dus dat zal ook lekker opruimen!! Kijk er nu al naar uit
Goed bezig allemaal weer!! Elke kast, plank of lade is er 1 he. Zo kon je langzaam wel door je hele huis. Hier ook flink aan het inpakken voor aanstaande verhuizing en daardoor al denk ik wel 10 vuilniszakken weg..terwijl ik dacht dat ik al niet veel meer had!!! En ook verkocht op marktplaats, al zo'n €250 opgehaald.
Wat doen jullie met spellen die niemand speelt? Vriend blijft nogal gehecht aan Carcassonne en Boonanza enzo terwijl we dat al acht jaar niet hebben gespeeld. Zet het nu maar op zolder. Als hij het dan niet mist, verkoop ik het op de rommelmarkt.
Ja even "verstoppen" en als niemand t na een paar maanden gemist heeft lekker wegdoen! En als het dan onverhoopt toch eens gezocht wordt heb jij ook geen idéé waar het is
Heeft hij nooit zin om dat te spelen of hebben anderen er geen zin in? Ik zou spellen niet snel verstoppen en stiekem weg doen. Als mijn vriend dat bij mij zou doen zou ik er op zijn zachts gezegt niet blij mee zijn.
Bewaren. Ik zou ook echt pissig worden van stiekem weggooien. Waarom zou jij meer recht hebben op het weggooien dan hij op het bewaren? Kijk dat je geen spellenkast van 30 spellen bewaard die nooit gespeeld worden oké. Maar een paar spellen die hij graag wilt bewaren daar kan je toch wel gewoon plek voor maken? Mijn tante flikte dat vroeger ook bij mijn nichtjes. Gooide dan alles weg omdat zij vond dat dat wel kon. En mijn nichtje maar constant dingen moeten missen. Bah.
Zojuist de knutselkast van dochter opgeruimd. Man heeft er een extra plank ingemaakt zodat we niet zo hoeven te stapelen. Onderin (niet op de foto) liggen alle spellen. Helemaal blij met de opgeruimde kast. Bekijk bijlage 624313
Ja precies. Op onze nieuw slaapkamer pasten onze beide kasten niet. Daarom verkocht en de opbrengst gaat in een spaarpotje voor een mooie nieuwe kastenwand. In december kunnen we pas in ons nieuwe huis, waar we veel meer ruimte hebben dan in dit huis. Wel garage, extra vliering enz. Maar ik wil veel onnodige spullen meenemen vermijden.. Haha ja, ik heb ook alles al verkocht/weggeven wat verkocht kon worden van de babyspullen. Die kinderwagen bak vind ik nog irritant, je gebruikt het maar zo kort en het staat jaren op zolder, maar ik gebruik de buggyinzet nog. Straks alles in 1 keer incl maxicosi. Duurt nog een jaar of 1,5 denk ik.
Nou het gaat niet om één of twee spellen hoor, zijn er wel echt veel meer. En we houden er nog zat over die we ook niet spelen. Maar ik ben dus wel van het stiekem weggooien. Mijn vriend heeft er nog nooit wat van gemerkt. Het huis is er wel van opgeknapt.
Nee, stuk groter. Alleen geen garage meer. Maar vind ik alleen maar fijn. Garage is bij ons alleen maar een plek waar we zooi bewaren. Fietsen staan er niet, auto's staan er niet... Mooi moment om nog meer overbodige zooi weg te doen!
Eens hoor! Sommige mannen kunnen ook gewoon NIKS weggooien. Daar hebben ze soms even een handje hulp bij nodig haha. En als ze t niet merken..missen ze die dingen blijkbaar ook niet. Even voor de duidelijkheid voor degenen die er zo fel op in gingen..het gaat niet om waardevolle of mooie spullen maar om ZOOI waar al jaren niet naar omgekeken wordt.
Soms is het probleem alleen dat het niet aan de ander is om te beoordelen of iets waardevol of zooi is. Maar ik doe het ook, hoor, met name met tekeningen en dingen als McDonalds speeltjes of dingen uit traktaties ed. Anders groeit het huis dicht.
Het enige wat uiteindelijk telt is wat hij ervan vindt als hij erachter komt. Je noemde een vrij populair spel. Veel spellen verstoffen met jonge kinderen. Ik zou bijv met de kinderen erbij geen risk kunnen spelen en met zijn tweeën is dat ook niet echt leuk. Er zijn hier een hoop spellen die nu dus nog niet gespeeld kunnen worden, maar die straks zeker weer gebruikt gaan worden. Dat vind ik wat anders dan het laten verdwijnen van een oude trui, driedubbel gereedschap of prul speelgoed. Maar nogmaals het is jouw vriend.
Ja volledig eens! Dit is ook precies wat ik bedoel. Je kunt voor je eigen partner wel inschatten of hij iets nog ooit gaat gebruiken.
Dat is weer een ander verhaal; daar schreef ik niets over. Ik weet dat het zo werkt, ik vraag me alleen af of het dan aan een ander is om te bepalen dat dat niet zo is. En zeker met dingen als een spel ofzo, vind ik dat dus niet aan een ander (voor mijzelf). Met alle kranten van de afgelopen twintig jaar (zonder bijzondere datum ed) of alle lege wc-rollen van de afgelopen vijf jaar oid dan weer wel.