Uitgerekend 1 t/m 15 januari 2020

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Druffia, Apr 28, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Buko

    Buko Fanatiek lid

    Dec 19, 2016
    2,222
    2,003
    113
    Ja zou best kunnen inderdaad hoor. Bij mijn eerste dochter lag hij ook deels voor de bmm, daar heb ik nog een extra echo voor gehad. Dus toen was het bovenste gedeelte van mijn buik sowieso een beetje vrij. Nu schijnt hij echt helemaal in het midden-voor te liggen.
    En het is niet dat ik haar helemaal niet voel, maar eigenlijk alleen 's avonds op de bank of in bed. Ach over een paar maanden klaag ik weer dat ik bont en blauw geschopt wordt :roflmao:
     
    LaQueen likes this.
  2. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    Mar 27, 2019
    803
    957
    93
    Female
    Ik heb bij mijn 2e zwangerschap de placenta ook voor gehad. Ik voelde toen na de 20weken echo pas licht wat gewroet in de buik. Hopelijk voelen jullie de baby gauw, dat is toch wel een belangrijk geniet momentje van je zwangerschap.
     
    Minttu, LaQueen and Buko like this.
  3. nadine001

    nadine001 Fanatiek lid

    Apr 10, 2014
    1,797
    2,226
    113
    Female
    noord holland
    Als het goed is heb ik ook de placenta voor, geen idee of t midden is of niet. Maar zal ook nog wel even duren voor ik wat voel helaas..
     
  4. LaQueen

    LaQueen Fanatiek lid

    May 4, 2014
    4,329
    5,185
    113
    Female
    D
    M
    Haha een meisje zie je 3 streepjes. Dit vind ik wel op een jongen lijken hoor! Over een paar uurtjes weet je het zeker, laat je het ons dan ook weer even weten? :p
     
  5. LaQueen

    LaQueen Fanatiek lid

    May 4, 2014
    4,329
    5,185
    113
    Female
    D
    M
    We gaan heel hard duimen voor een goede GUO! Als hij goed is (en dat mag nu wel weer een keer na zoveel pech en verdriet) dan is het denk ik wel mooi om te delen dat je in verwachting bent en dat het goed zit. Dat maakt ze denk ik al wel weer een stuk geruster.
     
    iez and Buko like this.
  6. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    Mar 27, 2019
    803
    957
    93
    Female
    @Druffia fijn dat het weer goed gaat. Inderdaad fijn dat je vandaag nog voor controle mag komen bij de verloskundige.
     
  7. LaQueen

    LaQueen Fanatiek lid

    May 4, 2014
    4,329
    5,185
    113
    Female
    D
    M
    Ach Buko, ik heb de placenta achter en voel het ook alleen als ik rustig zit of lig. Wel steeds vaker, maar nog niet als ik loop ofzo! Ook voel ik het aan de buitenkant, maar zodra er een hand van z'n papa of zusje op mijn buik komt dan stopt hij gelijk weer. :roflmao:

    En idd... dat getrap aan het einde. Het niet meer weten hoe je moet zitten, omdat de baby tot je ribben alle ruimte inpikt. Bij m'n dochter had ik aan het einde daardoor vrij veel maagzuur en wist ik van gekkigheid dus niet meer hoe ik fatsoenlijk kon gaan zitten, daar zie ik straks wel weer een beetje tegenop. :eek: Nu weet ik opeens weer waarom die laatste loodjes zoooo lang duurden voor mijn gevoel.. incl. de voorweeën 2 weken lang.:o:
     
    Buko likes this.
  8. Haver11

    Haver11 Fanatiek lid

    Sep 3, 2013
    3,837
    2,180
    113
    Female
    Ik heb hem nu achter maar voel hem ook alleen als ik rustig zit of lig.
    Bij de jongste had ik hem echt helemaal voor, ik voelde haar alleen schuiven, echt schoppen deed ze niet ofzo of voelde ik niet, geen idee.
     
  9. RM1996

    RM1996 Fanatiek lid

    Feb 15, 2019
    2,035
    2,386
    113
    Female
    Ik heb zo geen idee waar mn placenta ligt :roflmao: nu voel ik onze kleine man ook nog niet dus ik hou me nog even vol dat ik na de 20 weken wel langzaam iets ga voelen. Geen idee hoe ik iets dan voel maar komt vast goed! :)

    Hopelijk snel duidelijkheid bij jullie echo’s hier konden we echt niet om het feit jongetje heen :roflmao:
     
    LaQueen and Buko like this.
  10. MamaLayenNo

    MamaLayenNo Actief lid

    Dec 30, 2018
    104
    149
    43
    Female
    Wat fijn om te lezen dat er meer zijn die de baby nog niet voelen... Ik voel ook nog niks.. Zag wel op de echo dat ze vol in de placenta stompt als ze beweegt dus daar gaat het gevoel heen haha... Privé bokszak voor de kleine... Heb wel mega last van een afgeknelde zenuw in me been voelt telkens alsof er koud vuur door mijn been loopt. Gisteren ook veel onderrugpijn maar werk in de horeca dus ben ook ruim 6u achter elkaar heen en weer aan het lopen. Eergisteren aangeboden of ik wat langer moest helpen, uiteindelijk 10.5u gewerkt was kapot.

    Die vlokkentest klinkt echt verschrikkelijk hoop dat je een beetje bent bijgekomen!!!!!
     
  11. Buko

    Buko Fanatiek lid

    Dec 19, 2016
    2,222
    2,003
    113
    @Tioman ik ben zo benieuwd naar het "definitieve" geslacht? :p
     
    LaQueen and Tioman like this.
  12. Tioman

    Tioman Actief lid

    Nov 27, 2016
    442
    700
    93
    Pff nou.... Ik ben geweest voor de echo... Ze heeft een half uur lang goed gekeken, ik heb gehoest, gesprongen... Ben nog net niet op mijn kop gaan staan... :roflmao:

    Maar de ene keer dacht ze schaamlipjes te zien en dan dacht ze misschien toch weer iets kleins tussen de beentjes te zien zitten... Ze zei dat ze er echt niks over durfde te zeggen.

    Morgen mag ik voor de herkansing bij haar collega. Die vrouw werkt ook als echoscopist in het ziekenhuis. Ik ken haar nog van alle echo's bij mijn zoon. Dus ik heb goede hoop voor morgen. Ik hoop dan duidelijk het geslacht te zien. :oops:

    Morgen om 18:00 uur staat de afspraak.

    Wordt vervolgd... o_O
     
    iez, Minttu, Riette89 and 4 others like this.
  13. Buko

    Buko Fanatiek lid

    Dec 19, 2016
    2,222
    2,003
    113
    Wooow echt hahaha, sjonge je kindje houdt het spannend!
     
  14. KimKing90

    KimKing90 Actief lid

    May 6, 2017
    192
    198
    43
    Female
    Ohneeeeee... weer in spanning. Succes morgen dan maar!
     
  15. RM1996

    RM1996 Fanatiek lid

    Feb 15, 2019
    2,035
    2,386
    113
    Female
    Ohneee wat een boefje!! :roflmao:
     
  16. Haver11

    Haver11 Fanatiek lid

    Sep 3, 2013
    3,837
    2,180
    113
    Female

    Hier ook echt heel erg last van mijn onderrug. Ik werk in de zorg, dus ook veel lopen en til en trekwerk.
    Ben geen zeurpiet al zeg ik het zelf, Maar vanmorgen toch een aantal keer tussendoor gaan zitten. Ik hoop echt dat ik deze zwangerschap langer door kan blijven werken.
     
  17. Haver11

    Haver11 Fanatiek lid

    Sep 3, 2013
    3,837
    2,180
    113
    Female

    Hahah hij/zij maakt het wel erg spannend :roflmao:
     
  18. Tioman

    Tioman Actief lid

    Nov 27, 2016
    442
    700
    93
    Nou het kindje houdt het inderdaad erg spannend! Ik hoop dat ik morgen gewoon duidelijk een piemeltje zie. Dan heb ik tenminste echt bevestiging en kan ik tijdens mijn vakantie leuke souvenirs gaan shoppen.. :rolleyes:
     
    Buko, LaQueen, Haver11 and 1 other person like this.
  19. Druffia

    Druffia Fanatiek lid

    Nov 5, 2016
    1,298
    1,322
    113
    hopelijk is het morgen wel goed zichtbaar en dan lekker shoppen inderdaad! :D
     
  20. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    Mar 27, 2019
    803
    957
    93
    Female
    Pfff haha. Je houd het wel spannend zo:D
    Ben benieuwd morgen!! Sterkte met alle geduld die je (nu al) moet hebben :p
     

Share This Page