Minder beweging

Discussion in 'Zwangerschap' started by Cynthiia, Aug 18, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cynthiia

    Cynthiia Lid

    Feb 11, 2019
    22
    80
    13
    Female
    Hoi dames,

    Misschien maak ik me onnodig zorgen en hoort het erbij maar misschien dat jullie het herkennen.
    Ik ben nu 38 weken en 2 dagen zwanger. De nacht van vrijdag op zaterdag werd ik midden in de nacht wakker met een zeurende pijn en krampen in me buik dit heeft zaterdag heel de dag aangehouden. Ook was de baby heel de dag door druk aan het draaien en bewegen. Maar vandaag is de baby een stuk rustiger. Ik voel de baby wel bewegen en hij reageert ook wel op me hand als ik die op me buik leg, maar toch maak ik me een beetje zorgen omdat dat het verschil met gister zo groot is.
    Zijn er dames die dit herkennen en me misschien gerust kunnen stellen?
     
  2. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,638
    27,293
    113
    Female
    Ingedaald dat hoofdje meer klem zit en daardoor iets minder enthousiast kan schuiven?

    Als je maar beweging blijft voelen. Je kan altijd verloskundige bellen
     
  3. Cynthiia

    Cynthiia Lid

    Feb 11, 2019
    22
    80
    13
    Female
    Dankjewel voor je reactie :)
    Ik voel hem inderdaad nog wel gewoon bewegen maar hij is een stuk rustiger vergeleken met gisteren. Maak me altijd weer te snel zorgen hihi
     
  4. mutskuh

    mutskuh Fanatiek lid

    Dec 10, 2014
    2,393
    1,173
    113
    Mij is bij onze jongste op mn hart gedrukt altijd te bellen bij minder leven. Liever 25x teveel dan 1 x te weinig.
     
  5. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    Ik zou voor de zekerheid even bellen en de situatie uitleggen. Zoals hierboven; liever een x te veel bellen dan te weinig, dan weet je 't in elk geval zeker!
     
  6. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    Jun 26, 2009
    6,168
    4,321
    113
    @Cynthiia, Ik moest een uur op mijn linkerzij liggen en dan tellen heo vaak ik hem voelde. Dit moest minimaal 10 keer zijn. Dit bleek rond de 40 te zijn maar toch is ze langs gekomen om het hartje te luisteren en heeft ze me doorgestuurd voor een CtG voor mijn geruststelling.

    Dus je kan evt je VK bellen en indien je dat niet wil bovenstaande proberen. En daarna bellen omdat je dan meer jnfo hebt.
     
  7. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Mijn vk zegt altijd bellen als je baby ineens minder beweegt of dat de bewegingen ineens anders zijn.
     
    Nina Sanders likes this.
  8. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    Aug 19, 2015
    3,329
    2,135
    113
    Female
    Idd altijd even bellen!
     
  9. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    Dec 18, 2017
    5,793
    6,474
    113
    Female
    Bellen. Zoals mijn gynaecologe zei, op die termijn heb je niet veel meer te winnen maar des te meer te verliezen
     
  10. Cynthiia

    Cynthiia Lid

    Feb 11, 2019
    22
    80
    13
    Female
    Dank jullie wel dames voor jullie reacties.
    Ik heb gister de verloskundige gebeld en gelukkig is alles goed. Voel hem nu ook weer zoals ik gewend ben.
    Is toch een geruststelling :)
     

Share This Page