Hahah nee leuk juist! Heb t gewoon teringdruk dat ik vergeet hier te kijken. Wij gaan in nov verhuizen dus daarna pas los met de uitzet..buikfoto moet ik echt keer maken ja.. maar het is nu nog alsof ik gewoon aangekomen ben vind ik haha! Verder voel ik me prima.. hoe is t bij jou?
Ohja dan kan je beter nog even wachten inderdaad met alles kopen! Zwangerbuik komt nog wel dan! Wel een beetje te doen de drukte? Nog een afspraak voor in het lijstje? Ja wel goed vandaag ongeveer 5/6 dpo, we gaan het zien!
Niet teveel negeren hoor.. stel dat je zwanger bent dan is t wel leuk om terug te denken vanaf wanneer je bepaalde dingen voelde. Ik baal wel beetje nu achteraf dat ik het niet bijgehouden heb .
ik houd het wel bij inderdaad! Maar vind wel lastig elke keer zulke andere klachten, maar ik kom het toch pas te weten eind volgende week dus ik voel het en denk soms hmm zou het? van andere kant het is nog heel vroeg en toch zegt mijn gevoel het is niet raak deze ronde.. enige waardoor ik soms twijfel is dat mijn borsten soms iets gevoelig zijn en soms lijken ze vanbinnen beetje te gloeien ofzo geen idee ze zijn niet echt pijnlijk ofzo alleen soms als je echt drukt.. maargoed dan denk ik ook weer het is nog te vroeg als zwangerschapskwaal.. dus het zal niks zijn denk ik! kan het wel aardig loslaten gelukkig!
Ik heb vorige week mijn zw test in zo'n forum gegooid waarbij ze met je meekijken wanneer je ongeveer je innesteling hebt. Tegen mij zeiden ze 5 a 6 dpo. Omdat mijn test al zo donker was.. zelfs denk Ik vanaf 7 dpo. Omdat Ik een week na ei ineens veel puistjes kreeg en me borsten meer zeer gingen doen. Maar t kan dus wel al vroeg.
Vanmorgen overgegeven. Verder werken dus doe het lekker rustig aan. Mijn vriend snapt niet zo goed waarom juist dit de lastigste maanden zijn. Hij zegt het is nog zoo klein, hoe kan je daar nou last van hebben. Heb het hem wel uitgelegd maarja of hij het echt zal snappen. Vind dat wel lastig merk ik hoor. Ik doe echt even tandje minder en misschien ben ik wel minder gezellig thuis, ben dan bang dat hij me niet meer leuk vind. Toch weer die onzekerheid in mij. Irritant!!! Maargoed... Even volhouden!
Tuurlijk vind ie je nog wel leuk! Laat hem gewoon even lezen wat er allemaal gebeurt in je lichaam. Een baby bouwen kost gewoon heel veel van een lichaam
Je onzekerheid kan ook nog eens verergeren door je hormonen enzo. Ik ben ook zo wisselend.. blij, chaggie, emotioneel of ook erg onzeker. Wat Zonnetje zegt.. laat hem eventueel wat lezen en je hoeft je echt niet te verantwoorden naar hem toe hoor. Wel beetje balen dat je overgegeven heb.. hopelijk blijft het bij 1 of 2x. Doe rustig aan .
Ahh. Hij snapt dit stukje gewoon niet (en vind dat miss soms niet zo leuk), maar dat betekend echt niet dat JIJ meteen niet leuk meer bent. Hoe klein het vruchtje ook nog is. Bijna alles wordt deze eerste weken gevormd. Van celletjes tot een inieminie klein mensje dat in week 12 al kan duimen! En de placenta wordt vanaf week 9 tot 12 gemaakt geloof ik, dat is ook niet niets.
@2Livelife, wat heftig! Goed dat ze iets aan je bekken hebben kunnen doen. Heb je nu bij een zwangerschap meer kans op instabiliteit? @Orchid24 , spannend hoor. Zo duren de dagen lang! @Dame09 Wat een mooierd! Hier een goede dag vandaag, ondanks dat de massage niet ontspannend was heeft het wel geholpen haha!
Dat is geeft het goed resultaat, fijn! Ze zeggen dat ik minder kans heb ..maar dat moet ik nog zien. In ieder geval mag ik gewoon zwanger worden nu dus dat is wel fijn.
is ook lastig voor mannen te begrijpen allemaal, ze zullen het zelf nooit ervaren.. maar tuurlijk vind hij je nog wel leuk!
Wat fijn dat het heeft geholpen! De dagen gaan gelukkig best snel! Maar heb toch wel wat steekjes in mijn borsten soms en mijn borsten zijn altijd vrij gevoelloos haha heb vandaag nieuwe vriendin van mijn broer ontmoet dus had leuke afleiding! maar dan voel je ineens die steekjes en dan denk je het is dus wel opvallend, niet zo zeer dat ik er echt op probeer te letten en dat is wel lastig haha maar heb weer drukke week dus opzich wel fijn!
@Orchid24 Spaaaanneeeend! Ik heb goed gevoel voor jullie deze maand, niet dat dat wat zegt maar toch haha.. Ik ben vanmorgen bijna flauwgevallen( op straat ) gelukkig voelde ik het aankomen en kon ik snel gaan zitten. Rest van de dag maar rustig aan gedaan, had mijn lichaam wel nodig denk ik
hahaha nou fijn hopelijk klopt je gevoel!! oeii echt.. lijkt me toch wel akelig.. gelukkig ging je op tijd zitten! Dit warme weer ineens zal ook niet meehelpen