Februari 2008 Mama's

Discussion in 'De mama's' started by MissN, Feb 2, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sizzel

    sizzel VIP lid

    Mar 26, 2007
    9,547
    0
    0
    ik ga even gauw beneden poetsen.
    Heb nora net lekker in bad gedaan, daarna heeft ze gedronken en ze ligt nu heerlijk te pitten in bed!

    Geeft mij even de tijd om die dingen te doen!
     
  2. Miran34

    Miran34 Actief lid

    Jun 13, 2007
    430
    0
    0
    Enschede
    Hallo allemaal,

    tijdje niet gereageerd hier, wel af en toe meegelezen. Sorry heb daar niet altijd tijd voor met 4 kids.

    Ik schrik ervan hoeveel kleintjes er naar een kinderarts moeten en bah het nieuws van Ichtus en Dees... pffff.
    Gelukkig is het idd geen hersenvliesontsteking en bij Dees is het nog even afwachten ik begrijp dat Luuk veel spuugt?

    Hier gaat alles zn gangetje. Nouja zn gangetje... Oudste van 13 jaar is voor het eerst in aanraking geweest met de politie, heeft een mep gekregen op de kermis en heeft teruggeslagen (mag van mij als HIJ maar niet begint), hij heeft alleen een beetje te hard terug geslagen waardoor ventje aangifte heeft gedaan en mijn oudste dus op verhoor moest komen op het politiebureau. Wat daar de gevolgen van zijn horen we nog. Raar is wel dat vader van het ventje de volgende dag wraak nam door het vriendje van mijn oudste een kopstoot te geven op de kermis! (aangifte doen en dan eigen rechter spelen?).
    Met Zoë gaat alles perfect, madam eet ca 5 maal 170 cc friso Extra en groeit als kool. Ze slaapt van 23.30 uur tot ca 5 uur, dat vind ik te vroeg en rek het dan tot 6 uur. Ze glimlacht veel en probeerd nu geluidjes te maken wat hier niet echt lukt waardoor ze erg boos wordt en dan gaat huilen.
    Het is een echt knuffel kind en een mama kindje... eenkennig kunnen ze nog niet echt zijn op deze leeftijd maar ze 'zoekt' me wel altijd op en als ze bij iemand anders op de arm ligt trekt ze vaak een pruillipje.

    Sorry voor mijn lange ego verhaal.
    Voor Ichtus en Dees.. veel succes, sterkte en een dikke knuffel!

    Voor de dames die zo goed aan het afvallen zijn.... succes, knap dat jullie dat kunnen.

    Veel liefs en knuffels,
    Miranda
     
  3. Ariel

    Ariel VIP lid

    Mar 8, 2006
    16,482
    0
    0
    Zoetermeer
    Ik hou Rosalie ook altijd wakker. Cker tot 11 uur 's avonds. Eergister had ik dr om half 10 in bed omdat het mannetje vroeg naar bed wilde en toen kwam ze om 4.00 weer. Dat was dus niet echt mijn idee van een lekkere nachtrust :(
     
  4. Ariel

    Ariel VIP lid

    Mar 8, 2006
    16,482
    0
    0
    Zoetermeer
    Als ze niet in de kamer is wel, dan staat het bovenraampje open. En als ze wel in de kamer is dan staat ie op een klein kiertje.
     
  5. Ariel

    Ariel VIP lid

    Mar 8, 2006
    16,482
    0
    0
    Zoetermeer
    Hmm Rosalie heeft weinig zin om dr bed of de box te slapen, maar tegen mama aan is natuurlijk heerlijk :( Jammer weer
     
  6. Ariel

    Ariel VIP lid

    Mar 8, 2006
    16,482
    0
    0
    Zoetermeer
    Dat naar mama toetrekken is hier ook heel erg! Misschien ook omdat ze eigenlijk alles met mij moet doen. Papa is namelijk 12/14 uur per dag weg voor ze werk....En als ze dan bij iemand anders ligt gaat ze altijd een beetje om zich heen kijken waar ik ben. Vooral als ik aan het praten ben! :D
     
  7. Ariel

    Ariel VIP lid

    Mar 8, 2006
    16,482
    0
    0
    Zoetermeer
    Oh en toen was ik weer gezellig in me 1tje aan het kletsen geloof ik :(

    Joma heb jij trouwens enig idee waarom ik nie kan reageren op onze hyves? Kan wel bij andere mensen berichten plaatsen maar niet bij ons :(
     
  8. Ariel

    Ariel VIP lid

    Mar 8, 2006
    16,482
    0
    0
    Zoetermeer
    Oh het reageren via hyves lukt al weer!
     
  9. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    goeiemorgen meiden

    jeetje wat lees ik nu ichtus meid heeel veel sterkte ik denk aan je je krijgt van mij een ontzettend dikke knuffel, ook voor dees trouwens een dikke knuffel hoop dat luuk snel weer mee naar huis mag.

    Nou ben vandaag op nacontrole geweest bij de vk dat stelt eigenlijk ook niets voor he :) maar mijn bloeddruk was in ieder geval goed das al heel wat.
    Wel nog even besproken waarom bryan nu toch niet naar de ka moet hadden ze bij iedere echo gezegd in maastricht en bij de laatste opeens niet vinden we maar raar nu raad zij ons aan het even te overleggen met de ha, misschien dat hij ons gerust kan stellen en anders toch voor zekerheid echo we hebben toch niet al die maanden voor niets in onzekerheid gezeten.
    Verder gaat alles goed hier deze trotse moeder kan heel fijn zeggen dat bryan nu al 2 weken doorslaapt van ongeveer 23.30 tot 5.30/6 uur en vandaag zelfs tot 7 uur heerlijk ben helemaal uitgerust weer had ik even nodig :)

    Meiden die het nodig hebben allemaal een dikke knuffel
     
  10. MamaNorah

    MamaNorah Fanatiek lid

    Feb 20, 2007
    1,654
    0
    0
    Ichtus, jeetje wat schrikken zeg! Gelukkig is het geen hersenvliesontsteking, maar een week lang in het ziekenhuis is natuurlijk ook een zware domper. Gelukkig is Marijn nu op een plek waar ze hem goed in de gaten kunnen houden. Hopelijk is de koorts snel over, en mag hij weer met jullie naar huis!
     
  11. MamaNorah

    MamaNorah Fanatiek lid

    Feb 20, 2007
    1,654
    0
    0
    Gisteren heeft Kaylee bijna de hele dag geslapen, en ook vannacht ging het tusen de voedingen door best goed. Normaal is ze altijd wakker na de nachtvoeding, omdat ze last heeft van zuur. Maar nu heb ik haar op haar buik gelegd en sliep ze heerlijk!

    Dat buikslapen was dus het advies van het cb. Ze zei dat het altijd nog veiliger was dan bij je in bed nemen. Als je maar bij je kindje in de buurt bent (wiegje naast het bed), en vooral niet te warm aankleden. Nou ik vond het wel eng hoor, en heb eerst een half uur naar haar zitten kijken. :(
     
  12. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Kan ik me voorstellen MamaNorah. Maar fijn dat het buikslapen wel helpt en dat vertrouwen komt vanzelf als je ziet dat het goed gaat.
     
  13. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Tess heeft 2 en een half uur geslapen, maar is het nu zat. Ik ga even snel een broodje eten en dan badderen met natusan bedtime....jullie hore nog of het idd werkt hier.
     
  14. sizzel

    sizzel VIP lid

    Mar 26, 2007
    9,547
    0
    0
    nou poetsen is gedaan en dat voel ik dus ook wel.. alles doet pijn.. vooral dus mijn buik..
    ik ga zo maar eens ff op de bank liggen. Nora slaapt gelukkig nog lekker..
     
  15. sizzel

    sizzel VIP lid

    Mar 26, 2007
    9,547
    0
    0
    Ik ben benieuwd!
     
  16. Ariel

    Ariel VIP lid

    Mar 8, 2006
    16,482
    0
    0
    Zoetermeer
    Ik ben ook benieuwd! Als het werkt ga ik het ook meteen halen! Zo ff kijken of madame naar dr bedje wil, want mama's arm begint nu toch wel een beetje pijn te doen! :)
     
  17. joma

    joma VIP lid

    Jan 24, 2007
    28,689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    heb je je wel ingelogd onder je eigen naam?? je ziet wel het profiel?????
     
  18. joma

    joma VIP lid

    Jan 24, 2007
    28,689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    @Anouk fijn dat je bij de kinderarts terecht kan! hoop dat ze jullie kunnen helpen ! dikke knuffel.
     
  19. joma

    joma VIP lid

    Jan 24, 2007
    28,689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Pffffff gevonden zeg...... die stond ver weg! :rolleyes:

    Meeting, zaterdag 26 juli
    Makkelijkste is als je dit lijstje quote/overneemt en aanvult.

    -Dees
    -Wen26
    -Ichtus
    -MissN
    -Mystery
    -Sizzel: moet nog vrij vragen
    -Debie
    -Joma: moet nog vrij vragen
    -Kikkert
    -Boney
    -Diaantje
    -Mrijn
    -Debora moet nog vrij vragen
    -Ariel (zit alleen met vervoer)

    Tussendoor meeting

    Donderdag 10 april hotel New York Rotterdam: afternoon tea, €16,50 pp om 15:00 uur tot 18:00 uur


    Kunnen:

    Debie
    Sizzel
    Ichtus
    Boney
    Mrijn onder voorbehoud. Ligt er aan hoe Julia het doet.
    Joma
    Dees
    Mystery
    Ariel

    ik denk ik haal hem weer even naar voren :D
     
  20. dwazie1980

    dwazie1980 VIP lid

    Apr 16, 2007
    8,750
    0
    36
    jeetje ik kreeg een hartverzakking nettoen ik het las van marijn en Ichtus... gelukkig ge
    en hersenvliesontsteking maar nog vreselijk die week ziekenhuis ... oh meis ik heb het zo met jullie te doen....

    die hardnekkigeziekte is gelukkig weer verwijderd

    Dees heb ik net aan de foon gehad totdat onze kinderen het gesprek overnamen en in stereo begonnen te bleren...

    pfft meiden ik duim voor ichtus...
     

Share This Page