@duitshollandsmeisje ik hoop het echt voor je! En even update dames... heb zonet m'n tweede ovutestje gedaan... negatief. Zou ik m'n piek al gemist hebben?
Hmm die is ook wel gelijk heel licht.. wat raar. Wanneer zou je je piek moeten hebben ongeveer? T kan zijn dat het even zakt en straks weer net zo hard stijgt. Zo heb ik gehoord. Anders misschien bij piek moment een clear blue er tegenaan gooien met een smiley. Dan heb je veel duidelijkheid.
Ma ochtend is ie idd donker dus hij kan nog komen. Blijf even doortesten ze worden eerst wat lichter dan weer donkerder
Nja dat is een beetje moeilijk te voorspellen aangezien ik zo onregelmatig ben. Daarom gebruik ik ze vooral... vorige cyclus had ik m'n eisprong op cd 20 en de cyclus dáárvoor op dag 15... ik zit nu aan cd 12... Nuja over een uurtje of 3 moet ik bij de gyn staan, zal het dan wel horen zeker... ik ben een beetje ongerust erin... Edit: @MissElla87 & @Zonnetje19 ik hoop het echt, dat ik me voor niks ongerust maak...
@Orchid24 natuurlijk laat ik het hier weten en ik hoop dat dat heeeel snel gaat zijn hihi. Ik ben erg ongeduldig nu en zoek echt een beetje dingen om te doen zodat me dagen beetje gevuld zijn. Het is alleen lastig want ik plan niks vooruit , dus bekijk het echt per dag. Ik geniet er nog wel van om echt tijd voor mezelf te hebben en ongestoord op de bank te hangen en te Netflix , wel ga ik elke dag even op de fiets een boodschapje doen of bij vriendinnen/ ouders op de koffie. @San0804 naar hè als je de kleine niet voelt zoals je gewend bent. Ook ik heb vrijdagavond aan de ctg gelegen omdat de bewegingen anders waren . De ctg zag er prima uit ( 1.5 uur eraan gezeten omdat het druk op de afdeling was ) tijdens de echo bleek dat ook ons kindje wat gedraaid was , met haar rug naar de mijne en haar armpjes en beentjes naar me buik waar dus mijn placenta zit. Zaterdag was ze gelukkig weer op haar vertrouwde plekje en voel ik haar weer heerlijk vaak en veel bewegen , hoe is dat nu bij jou ? Goed dat je aan de bel trekt hoor , is toch een stuk fijner slapen als je weet dat alles goed gaat daarbinnen. Vrijdag de uitgerekende datum , kleine kans dat ze dan komt, ik heb dan wel een afspraak bij de verloskundige staan en gaat ze me proberen te strippen. Heb zo ie zo het gevoel dat ze nog wel even op zich laat wachten. Heb wel al info gekregen over een inleiding bij 41 weken maar vind het een lastige beslissing. Eerst maar is een ( paar keer) strippen proberen.
Het zal nu ook best wel zwaar zijn. Geen teken van een naderende bevalling nog?...ze zit lekker denk ik haha.
Toch maar mijn dokter gebeld omdat ik echt veel pijn heb. Ik moet vanavond en mogen vroeg even geen metformin slikken, ''s middags heb ik sowieso dan mijn afspraak. Als de pijn dan weg is, was het waarschijnlijk de metformin, is de pijn niet weg dan moet ik even langs de gyn..
Soms wat rugpijn , soms wat meer harde buiken , soms wat krampen haha het is allemaal mindfuck. Bij alles denk je mmmm misschien is dit het begin ? Maar dan 5 min later nergens last meer van
Dames vraagje mag ik pasta pesto eten? We zijn uitgenodigd bij mensen en die gaan pasta pesto maken voor ons. Heb een keer gezegd dat ik daar gek op ben
Hahaha das lastig dan...hekel aan mindfucks je weet nooit waar he aan toe bent. Maar hopelijk gaat het nu snel en heb je snel je kleine meisje in je armen.
Oke nou wel fijn dat ze even kijken of het daar aan ligt. Wat betekent het als je idd daar last van heb? Minder metformin slikken weer. Dus stapje terug wat je begrijpelijk niet wilt maar dit is ook niks
Ja hoor , lekker ! Nou weet ik natuurlijk niet hoe hun deze pasta klaar maken maar Zolang er geen rauw vlees inzit of alcohol kun je t gewoon eten