Waaauwww @Siepie85 van harte! Heerlijk! Nu lekker genieten. Yesss. Kijk, dat is mooi meegenomen! @Marvy de vorige keer merkte ik al gauw (na 1 dag al) dat bv niets voor mij was. Ik voelde met me aan de baby verplicht om het te proberen. Omdat het je overal aangepraat wordt. Maar deep down: ik wilde zo graag mijn lijf weer terug. Vind het hele zwanger zijn ook nooit leuk, vooral onpraktisch en onhandig (ik ben dus níet ondankbaar!, leef gewoon niet op een roze wolk) en ik wilde gewoon mezelf weer terug. Egoïstische overwegingen misschien maar ik voelde de behoefte ook niet en vond het ook makkelijk om te kunnen controleren hoeveel O dronk. Tel daarbij op dat ik het ook praktisch vind dat mijn man gewoon de fles man geven én ik na de bevalling fulltime ben blijven werken en dus geen zin in gekolf had, ja.. dan is de keuze snel gemaakt. Dat is me erg goed bevallen, daarom gaan we het dit keer op dezelfde manier aanpakken!
Al die bevallingen lijken allemaal vlak na elkaar te komen! Super leuk om te lezen en dan begint het bij mij ook flink te kriebelen maar ik mag nog wel even Net toch besloten om verder te gaan met poetsen. Zo stom stom stom lig weer met een kruik op de bank vanwege de rugpijn. Mijn man word woedend als die me er nu weer zo bij ziet liggen Ik moet echt nog leren accepteren taken toch aan anderen te gaan geven nu. Hoe graag ik alles ook zelf doe. Zometeen komt een van mijn beste vriendinnen langs met zo’n yoga bal. Haar collega had er schijnbaar baat bij toen zij last had van haar bekken en rug dus ga ik dat maar eens proberen.
@Nina Sanders , ik had dat precies andersom. Ik had niet eens over de fles nagedacht of bedaxht dat borstvoeding ook kon mislukken. Ik wilde gewoon de borst geven. Grootste nadeel is wel inderdaad dat je nog in een soort zwangerschapmodus zit kwa rekening houden met wat je eet, drinkt, medicatie etc. @Dikkiedikk , rustig aan meis! Leer te luisteren naar de signalen van je lichaam. Dan ben je klachten of verergering daarvan voor. Ik moet eerlijk zeggen dames, ik ben zoooo blij dat ik het achter de rug heb. Ik kan me dus ook niks voorstellen bij vrouwen die er positief naar kunnen kijken maar vind dat wel heel knap.
@Boordevol Positief naar de bevalling kijken; no way... Meer een héél erg noodzakelijk kwaad ... Blijft toch altijd jammer dat het er zoveel moeilijker uit komt dan dat het er in ging
@Boordevol en @Siepie85 Gefeliciteerd! Ik lees alles mee hoor maar zodra ik wil reageren ben ik het weer kwijt
Ik had net een controle en groeiecho. In vergelijking met de groeiecho 2 weken geleden lijkt de groei nu wat naar beneden af te buigen maar dat kan ook een meetverschil zijn. Nu moet ik 26 september voor de zekerheid nog een echo. Voor nu maakt ze zich nog geen zorgen. Moet wel beetje rustiger aan proberen te doen.
Positief naar mijn vorige bevalling kijken kan ik ook echt niet helaas. Het enige positieve er aan was de gezonde dochter die ik er aan over heb gehouden. Hopelijk deze keer beter, maar daar ga ik gewoon voor. Met de kennis die ik nu heb denk ik dat het sowieso een betere ervaring gaat worden. Wat betreft kunstvoeding/borstvoeding: iedereen wil het beste voor haar kindje en dat houdt ook een gelukkige moeder in. Voor mij was borstvoeding toen juist wat mij een beetje op de been hield. Lichamelijk was het zwaar, en met momenten geestelijk ook, maar voor mijn gevoel (ik had een postnatale depressie) was dat het enige wat ik echt voor mijn kindje kon doen. Gelukkig liep het ook vrij snel wel goed, maar ik realiseer me ook dat niet iedereen het kan en wil geven en dat is prima, toch? Hier vandaag een dagje "gewerkt". Leuk kindje even een paar uurtjes opgevangen. Kwamen zijn ouders hem net halen en namen ze voor onze baby 2 leuke rompertjes mee.
Ja die gelukkig wel. Hoop dat die zo netjes blijft. 117/70 zeg ik even uit mn hoofd. Bij jou ook nog een goede bloeddruk? Ben benieuwd nu 2 weekjes wachten. Ze zei dat ik me geen zorgen hoef te maken dus daar vertrouw ik op.
Ah kijk das netjes he. Bij mij hetzelfde, 120/70 Hopelijk blijft ie zo! Als de vk zegt dat je je geen zorgen hoeft te maken zou ik dat zeker ook niet doen.
Ik kijk ook positief terug op beide bevallingen! Natuurlijk deed het pijn, maar vind het zo bijzonder en mooi dat we dit als vrouwen, met steun van de man, kunnen en zo mooi wondertje op de wereld kunnen zetten. Ik heb in de derde bevalling ook vertrouwen (als de kleine dus maar niet dwars blijft liggen )
Hier bewust keuze voor borstvoeding, maar wel 6-8 weken en daarna over naar de fles. Ik ben er wel achter dat ik geen moeder ben die maanden borstvoeding kan en wil geven, dus mijn overweging is om eerst wel borstvoeding te geven omdat dit bij mij de vorige twee keren ook makkelijk af ging en dan over naar de fles. Ik vind iedere keuze die je maakt in KV of BV de juiste is als je er als mama (en papa) maar achter staat. Er is geen goed of fout.
Helaas bleek mn hb veel te laag 4.2 en krijg ik inmiddels een bloedtransfusie. Waardoor ik me ook flink beroerd voel dus ik zal de komende dagen niet veel hier te vinden zijn. Dank jullie voor alle felicitaties!
STERkte! Mijn ervaring is dat je ej met een bloedtransfusie juist heel snel weer goed voelt. Hopelijk geldt dat ook voor jou.