Ik kom toch regelmatig hier maar ik kan me in veel dingen niet vinden. Ik vraag me dan af nemen jullie dat dan ook mee je dag in de irritatie dan he? Ik lees bv iets heb vaak geen mening die aanstootgevend is en ga weer verder.
Ik heb een aantal berichten geliked waarbij ik me iets bij voor kan stellen, maar ben zelf veels te relaxed om me op een forum ergens druk om te maken. Ik lees hier vaker mee dan dat ik reageer en als een bericht mij niet aanstaat, scroll ik gewoon verder
Nou... ik heb mijn leven nu ingericht op het gegeven dat we alles samen doen. Ik kan mijn baan in mijn eentje niet combineren met de bso, omdat hij niet lang genoeg open is. Ik kan mijn baan in mijn eentje ook niet combineren met intensieve sport en mantelzorg-activiteiten in ons gezin. Als mijn man ineens compleet uit beeld verdwijnt , zou ik een andere baan/opvang/mantelverzorger moeten zoeken. Maar dat is niet iets wat je doet voor 1 week natuurlijk, voor 1 week zet je een keer je tanden opelkaar en slaap je een keer wat minder.
Leden die in veel topics de schone schijn ophouden/zich beter voordoen dan ze zijn ipv zich in te leven/medeleven te hebben voor probleem van to. Dus bv bij topic met man die sokken niet opruimt ‘nee hoor mijn man verdient én bakken met geld want werkt 80 uur per week, kookt elke dag, ruimt altijd alles op en sopt ook nog elke dag de wc’. Dan denk ik lekker relevant nee hier heeft to echt wat aan. Of topic over zeurende vriendin ‘nee hoor ik heb 30 beste vriendinnen die ik wekelijks spreek, dan mee uit eten ga en ook nog elk jaar twee weken mee feest op ibiza terwijl ik 3 kinderen onder de drie heb’. Nou leuk voor je maar ik ken werkelijk niemand waar alles altijd op rolletjes loopt. Iedereen heeft toch wel eens wat en juist dit forum is er toch om elkaar er een beetje doorheen te slepen en tips of andere zienswijzen te krijgen. Ook dat laatste vind ik juist soms verfrissend en helpen.
Ik neem aan dat je dat alleen doet als het van je gevraagd wordt, toch? Het was maar een voorbeeld Het gaat mij vooral om dat "... dat heet fatsoen!"-stukje. Ik heb een broertje dood aan al die opgelegde sociale conventies en een allergie voor het woord fatsoen.
Er schiet mij nog iets te binnen. Als mensen advies vragen en er komt een antwoord waar je écht niks mee kan. Klein voorbeeld.. Vraag: Hallo, ik wil graag een gezinshond. Wat is jullie ervaring met een labrador? Antwoord: Ik heb een schijthekel aan honden. Katten zijn leuker.
Nee zo ver heb je het niet laten komen Overigens ben ik wel zo reeël dat ik zeker weet dat ik ook op wat negeerlijstjes sta
Ik irriteer me mateloos aan mensen die oude koeien uit de sloot halen. Bijv. de topicstarter heeft in een ander topic onenigheid gehad met een aantal mensen en die komen in haar nieuwe topic met een hulpvraag haar te kakken zetten. Heb ik nu al meerdere malen zien gebeuren. Of als er ergens een discussie gaande is men niet met goede argumenten komt maar met speldenprikjes op de persoon. Bijv. nou ik heb medelijden met jouw kinderen zeg.
Ik heb één keer getwijfeld maar je bent er bij mij nooit echt opgekomen, haha Ik heb wel een tijdje een ander erop gehad (lang geleden) omdat haar manier van schrijven mij mateloos irriteerde. Ken je soms hebben denk ik
Wat ik storend vind is dat als iemand advies vraagt over A, vervolgens commentaar krijgt over B. Bv: ‘mijn zoon mag vrijdag avond altijd tot 21;00 opblijven. Hij krijgt dan een glas cola. Ik vind dat niet nodig, cola is slecht voor de tanden, maar mijn man vindt het wel ok. Wat vinden jullie? Antwoorden als: - Wauw, dat vind ik wel heel laat voor een jongen! Volgens onderzoek zou hij uiterlijk 20:00 op bed moeten liggen - ik vind vrijdag echt een vervelende avond, ik zou toch overwegen om het op zaterdag te doen - wat is die man van jou een eikel zeg! Ik zou scheiden!!! Dat was niet de vraag mensen!!!
hahaha ja dit! Of mensen die de tekst niet goed lezen waardoor hun tips nergens op slaan. Bijvoorbeeld: "Ik heb last van spanningshoofdpijn. Het doet zeer bij mijn nek en achterhoofd. Hebben jullie tips?" Antwoord: Klinkt als spanningshoofdpijn. Dat is niet erg. dooohhhh
Dat dit soort topics minimaal twee keer per jaar opnieuw worden geopend Toen ik hier net zat, dacht ik: o, wat een origineel topic, even uitgebreid antwoord geven! (terwijl het toen waarschijnlijk ook al niet meer origineel was) Nu denk ik: laat maar
Zeker niet op de mijne. Ik lees jouw berichtjes graag. Jij klinkt altijd zo herkenbaar, lekker gewoon doorsnee en normaal . Het is jammer dat je zo ver weg woont, want ik had mijn kinderen graag bij jou gebracht als go.