Welke drinkbeker oudere kinderen....

Discussion in 'Schoolkinderen en pubers' started by Amarens, Sep 18, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mjmw

    Mjmw Actief lid

    Dec 5, 2013
    221
    54
    28
    Thuis genieten van de meiden
    Winschoten

    Gaat hier al 5jaar mee. Hier en daar een deukje maar de investering zeker waard!
     
  2. disaro

    disaro Fanatiek lid

    Aug 18, 2014
    2,036
    251
    83
    Hier ook de klean kanteen met schroefdop, wij vinden hem ideaal.
     
  3. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    Jul 25, 2006
    3,369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    Ik heb gewoon Bidons staan. Meerdere. Vinden zij ideaal
     
  4. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,522
    3,770
    113
    Bidons mogen hier op school niet gebruikt worden. We gebruiken ze wel voor het sporten.

    Dank iedereen voor de reacties! Toch wel fijn om te lezen dat mepalschimmelprobleem meer voorkomt. Ik heb ondertussen mepal in de vaatwasser gestopt en ook extra met de hand gepoetst maar 100% schoon worden ze niet.
    Dopler gaan wij zeker uitproberen. Voor nu heb ik bij de blokker sistema drinkflessen gekocht, bevallen tot nu toe erg goed en zijn makkelijk om schoon te houden. Ik was voor drie flessen en een broodtrommel 25 euro kwijt, erg blij mee tot nu toe.
     
  5. Hoihoii

    Hoihoii Actief lid

    Dec 16, 2018
    227
    149
    43
    Female
    Bedoel je schimmel in een Mepal schroefdop? Je kunt de rubberen ring eruit wippen (scherp mesje eronder), goed schoon schrobben en weer terug plaatsen. Of alleen een nieuwe ring bij Mepal bestellen en hij is weer helemaal fris.

    Heb je een Sistema twist n sip drinkbeker? Ben daar zelf ook wel fan van maar die dop moet je ook eens in de zoveel tijd uit elkaar halen (gaat lastig, je vindt het met google), anders komt er ook van die zwarte schimmel in. Dat zie je alleen niet van de buitenkant, maar misschien heb je een andere gekocht.
     
  6. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,522
    3,770
    113
    Ja klopt schimmel in de dop maar ook langs de randen van de bodem. Wordt in de vaatwasser niet schoon en met de hand kan ik daar niet goed bij (beker is te lang en te small). Totaal niet praktisch vind ik het.
    Van sistema heb ik hydrate trio flessen gehaald, ze lijken wel schoonmaakvriendelijk. Twist n sip zag ik het schoonmaakrisico al in :roflmao:
     
  7. Hoihoii

    Hoihoii Actief lid

    Dec 16, 2018
    227
    149
    43
    Female
    O die kende ik nog niet, leuke! En schimmelproef :D

    (Mepal beker doe ik trouwens eerst zo'n klein schuursponsje erin en dan de afwasborstel erin en duwen+draaien, dan worden ook de onderste randjes schoon :))
     
    Amarens likes this.
  8. wwrr

    wwrr Fanatiek lid

    May 14, 2013
    1,280
    448
    83
    Wij hebben life factory flessen. Van veiligheidsglas met siliconen hoes. Ik ben niet zo’n fan van plastic en ‘handige’ doppen zijn over het algemeen minder goed schoon te maken. Voor de melk hebben we een Liewood thermosbeker van rvs.
     
  9. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    Jan 19, 2008
    6,317
    216
    63
    Hier gebruiken ze doppers en ik ook :thumup:
     

Share This Page