Gefeliciteerd! Wat prachtig! Ik denk maar zo: mensen die hier kritiek op leveren zijn het niet waard om mee om te gaan, zo filter je lekker in de mensen met wie je omgaat. Maar ik weet zeker dat het wel mee zal vallen hoor en de meeste mensen gewoon heel blij voor jullie zullen zijn! hoe oud is je eerste kindje? Ik werd zelf voor het eerst moeder op mijn 40ste en kreeg mijn tweede kindje twee maanden voordat ik 43 werd.
Dank je . Mijn eerste is 7 jaar en die zal het geweldig vinden om een broertje of zusje te krijgen hij vraagt er vaak om.
Gefeliciteerd ik ga er ook maar van genieten en zien waar het schip strand hopelijk over 9 maanden pas.
Gefeliciteerd! Probeer negatieve reacties naast je neer te leggen. Het allerbelangrijkste is dat jullie blij zijn met de gezinsuitbreiding, wat de rest ervan vindt is maar bijzaak. Toen ik, 39 en autistisch, vertelde dat ik onverwachts zwanger ben geraakt, werd er aanvankelijk ook negatief gereageerd, omdat ik al 39 ben, autistisch, en al een puberdochter (ook autistisch en hoogbegaafd) heb. Waarom ik me dat zelf nog een keer aandoe, inclusief het opgeven van mijn vrijheden, en of ik geen abortus wil overwegen. Ik heb PCOS, voor mij betekent dat dat ik nauwelijks ovuleer, no way dat ik dit kindje, dat zich weliswaar onverwachts aandiende maar o zo gewenst is, zou laten “weghalen”. Sinds ik dat iedereen duidelijk heb gemaakt zijn de gemoederen bedaard, en merk ik dat ze het nu eigenlijk toch wel leuk vinden dat er weer gezinsuitbreiding komt.
Gefeliciteerd, ik snap dat je geen abortus wil , wil ik ook niet ik denk maar alles heeft een reden dus dat ik zwanger ben geworden ook. Maar het is wel spannend
Vroeger was het krijgen van een nakomertje op latere leeftijd heel erg normaal. Er waren toen minder/geen voorbehoedsmiddelen beschikbaar. En zolang een vrouw haar eisprong had was er dus kans op een kind. Niemand keek daar gek van op of had daar een negatieve mening over. Nu er tig keuzes aan voorbehoedsmiddelen beschikbaar zijn worden vrouwen van 40+, terwijl ze dus nog gewoon in hun vruchtbare leven zitten, vaak ineens bestempeld als te oud voor een kind. Eigenlijk belachelijk dus, want je lichaam bepaald zelf wel of het te oud is, de natuur bepaald dat en niet de mensen om je heen. Geniet dus vooral van je zwangerschap. Gefeliciteerd!!
Zoals velen het al aangeven; boeien wat iedereen denkt! Gewoon lekker genieten van dat wondertje dat er in je buik aan het groeien is Gefeliciteerd ❤️
Gefeliciteerd! Wat een mooi cadeau. En joh maak je niet druk om gedoe van anderen. Mijn moeder was 41 toen ze mij kreeg, hartstikke leuk mens en ik kan me überhaupt niet herinneren dat iemand ooit doorhad dat ze "ouder" was. Heb er in ieder geval nooit iemand over gehoord. Ze is trouwens ook ouder dan mijn vader. Dat vonden mensen eerst ook raar, maar zelf heb ik dat nooit meegekregen, wederom omdat niemand het doorhad in mijn omgeving. Je leeftijd staat niet op je voorhoofd tenslotte (gelukkig maar!). Oja en ze zijn nu 30+ jaar samen, dus als iemand daar nu alsnog iets van gaat vinden mogen ze wel héél erg hun best doen om hard te maken wat daar dan mis mee is. Mensen hebben altijd wat te zeuren, het tegendeel bewijst zich vanzelf.
Gefeliciteerd! Als jullie er maar gelukkig en blij mee zijn. Het is voor de omgeving nooit goed. Mensen oordelen altijd wel. Over een poosje is dat ook allemaal weer oud nieuws en hebben ze weer iets anders om over te zeuren. Hoe voel je je zelf?
Oh wat mooi, wat heerlijk dat je dit weer mee mag maken. Al was je 50 geweest, ik begrijp dat het geheel onverwacht is, maar wat prachtig. Dat gevoel, die kriebels in je buik, het dagdromen, die mooie kijkers van je zoon als je t gaat vertellen. Dat is t belangrijkste! Alleen dat! Zodra jij de deur uitgaat doe je(jullie, je bent niet meer alleen) dat met opgeheven hoofd en een glimlach op je gezicht, hoehard t ook waait of regent. Ik ben benieuwd naar je 1ste echo, heb je al gebeld @Pardoes21 ?
Doe het op je eigen tempo. Zo’n eerste vroege echo zegt nog steeds niks. Ik heb dat 2x meegemaakt een mooi kloppend hartje wat daarna helaas gestopt was. Ik heb as maandag eerste gesprekje bij de vk ben dan 8+2, ik wil zelf pas een echo bij 12 weken. Maar jij moet doen wat voor jou goed voelt. En hou vast aan de gedachte dat wat je ook doet je er geen controle over hebt.
Van harte gefeliciteerd en geniet ervan. Mensen hebben altijd wat te zeiken. Geloof me we hebben alles al gehad tot: we zijn te jong, we zijn te oud (nu) en we willen zeker een elftal bla bla. Lekker van genieten en als ze vragen naar je leeftijd zeg je gewoon ik voel me 30
Jouw omgeving heeft helemaal NIKS te zeggen over jouw leven. Dit kindje is meer dan gewenst. Wat willen ze dan nog meer?! Gefeliciteerd met je zwangerschap.
Hoi dames bedankt voor alle lieve berichten. Ik heb het een beetje druk omdat we aan het verbouwen zijn wat fijn is. De echo probeer ik mee te wachten tot 10 weken vooral omdat ik niet weet hoever ik ben. Verder gaat het tot nu toe goed geen bloedverlies wel menstruatie gevoel maar dat hoort erbij. Ik hou jullie iig op de hoogte