De topic titel zegt genoeg denk ik Man en Vrouw Man: zijn teveel knappe mannen, moet ik nog ff over nadenken Vrouw: Miljuschka Witzenhausen View attachment 629623
Geen BN'er, maar ik kies Joel Lambert. Zucht zucht zucht (mis hartjesogen smile) Afijn als het dan toch een BN moet zijn, dan Martien Meiland. Een ontbijt zou betekenen dat ik in zijn chateau logeer en volgens mij is hij inmiddels een meester in koken etc. En dan heb ik het nog geeneens over dat ik steeds erg om hem moet lachen Als vrouwelijke BN'er kies ik Ryanne van Dorst. gewoon een lekker gek, vrolijk mens. Lijkt mij hilarisch om een avondje met haar te stappen. Ontbijt is dan wel weer overdreven haha
Ik heb niks met BN'ers maar die Miljuschka mag voor mij wel een cheesecake maken daar schijnt ze nl heel goed in te zijn...
Ik ben niet zo van de vrouwenliefde Maar eh Benja Bruijning is wel echt super sexy. Mijn vriend dacht laatst ook eens voor zo’n baardje te gaan maar dat prikte toch wel een beetje.
Nah, als ik dan toch een keer een vrouw mag kiezen ga ik absoluut voor Geraldine Kemper. Heerlijk mens! En Jan Kooijman natuurlijk..
BN'er heb ik geen crush.. maar niet-BN'er Jake Gyllenhaal/Ryan Reynolds en Scarlett Johansson (de vrouwencrush deel ik overigens ook met mijn vriend haha)
Niet een beschuitje eten maar ik zou het echt leuk vinden om eens een avond uit te gaan met Marieke Elsinga. Zij lijkt mijn zo’n lieve meid waar je echt lol mee kan hebben.
Vrouw; Chantal Janzen, lijkt me vooral erg gezellig. Man; Fred van Leer. Wordt een hysterisch beschuitje, hopelijk met styling advies
Man: Eric Corton vind ik zo'n lieve man. Vaker mee gegeten en mee gesproken werk gerelateerd hoor haha. Of Tygo Gernandt: lijkt mij gewoon mega gezellig haha Vrouw: maxima. Niet vanwege aantrekkelijkheid maar omdat mij het gewoon super interessant lijkt.