Ik merk de laatste tijd dat ons zoontje van 3 een beetje angstig is in het donker. Volgens mij beginnen ze rond die tijd ook besef te krijgen van dromen en emoties. Hij kan sommige filmpjes op tv ook als eng ervaren. Nu wilt hij ook graag, als hij 's avonds gaat slapen, een lichtje aan in zijn kamer. Naast zijn bed staat zo'n lampje dat na verloop van tijd vanzelf uitgaat. Superhandig. Alleen kan hij die in de ochtend niet 'terugvinden' in het donker en ik merk dat hij dat eng vindt. Ik ben dus op zoek naar zo'n lampje voor in het stopcontact dat niet teveel licht geeft en de hele nacht aan kan blijven, waardoor het niet pikke-donker is in zijn kamer. Iemand een tip?
Ik heb van de Ikea zo'n spookje. Die laad je op een gaat behoorlijk lang mee, sowieso langer dan 1 nacht. Je kan hem neerzetten waar je wil (al leeg je hem in bed)en ze geven best prettig licht
Wij hebben voor onze dochter zo’n klein projectie nachtlampje voor in het stopcontact. Niet zo’n felle of hele grote projector gewoon een klein lichtje, die schijnt dan een fee, deze van de Lidl: Hij schijt niet zo fel als op de foto hoor
Ik heb toevallig deze vandaag besteld: https://www.bol.com/nl/p/roze-led-nachtlampje-met-lichtsensor-nachtlamp-nachtlicht-kinderkamer-slaapkamer-woonkamer-badkamer-overloop-bewegingssensor-met-licht-veiligheidslampje/9200000104849891/?Referrer=ADVNLGOO002035-G-55886778365-S-474847453362-9200000104849891&gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcIYBuW1OR3KOXdMpOnUyhATnq6h6FRcC0RyQGnW9ZCvmIubGGnWvXBoCUhgQAvD_BwE Hij gaat als het goed is vanzelf aan/uit afhankelijk van het omgevingslicht. Mijn jongste dochter had hiervoor een living colors van Philips (nog een hele oude versie) die ze ‘snachts op rood licht aan had. Maar die vergat ze steeds uit te doen, en ik werd daar een beetje gek van. Dus nu een lampje wat het zelf regelt.
Ja heb ik ook! Maar... wij hebben alleen stopcontacten in de hoeken. En je kan het bolletje niet uit de hoek draaien! Alleen omhoog of omlaag.. dus het poppetje is vrijwel niet zichtbaar bij ons.. Volgens mij wil ze juist een lampje dat aan blijft! Niet 1 die uitgaat..
Ooh echt? Die van ons kan wel alle kanten op gedraaid worden wat apart! Maar deze gaat ook niet uit? Alleen als je hem uit het stopcontact haalt.
Met een lichtsensor gaat hij alleen maar uit als het licht genoeg is. Dus in het donker brandt het altijd.
Die van ons rukt alle stekkers er uit en nog lichtelijk last van ontploffingen (temperamentje) dus ik was eindelijk blij met een permanentere variant. Ik heb zo'n klik aan klik uit fitting voor de kamerlamp en een schakelaar die je op de muur kan zetten. Glow in the dark sticker er op en ze kan dr gang gaan. Ding verplaatst nooit, kan niet worden gegooid en je kan instellen wanneer hij uitgaat.
Het spookje van Ikea gaat hier al jaren mee, maar is helaas uit de collectie. Die anderen zijn volgens mij iets minder duurzaam, maar ook goed!
Wij hebben deze. Goedkoop en geeft mooi zacht licht. Genoeg om te zien, en zacht genoeg om te kunnen slapen
Wij hebben (al jaren) een projectielampje van Haba. Hij gaat automatisch aan als t een beetje donker wordt en uig als het heel licht is. Je kunt hem draaien naar waar je wilt en er zijn 6 verschillende designs waar je door middel van een draaiwieltje uit kunt kiezen. Hier zijn we er heel tevreden over! Deze, al hebben wij de draken variant. https://www.internet-toys.com/m/261908-haba-nachtlampje-feeentuin-sensor-9-cm-roze/?gclid=Cj0KCQjwi7DtBRCLARIsAGCJWBrYiuQOwzuISzqeMUfSYd7FERGcrXibUYLPPOlkFhgBNYYB0GjrccEaAsdMEALw_wcB#
Wij hebben al lang zijn deur op een kier en de badkamer lamp aan. Sinds kort een Philips bewegingslampje. Er staat een plaatje van monsters Inc op en zodra hij veel beweegt gaat hij aan. Dat is makkelijk wanneer hij naar de wc moet en daarna terug kruipt.
Wij hebben voor de kinderen dit lampje . Geeft blauw licht en is heel prettig. https://www.mamaloesbabysjop.nl/alecto-anv-18-led-nachtlampje?utm_source=GoogleShopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=Baby Toebehoren%2FSlapen%2FVerlichting Babykamer%2FNachtlampjes %2FAlecto&utm_content=Alecto&gclid=EAIaIQobChMI8KKryIOz5QIVB-N3Ch33XAWIEAQYBSABEgI5ePD_BwE
Wij hebben deze ook. Idd heel jammer dat ze uit de collectie zijn! We hebben ook een ‘nieuwe’ variant maar die vind ik lang niet zo fijn!