Geeft de Predictor ooit valse streepjes? Zie foto. Had de moed al opgegeven op 12 dpo na witte testjes maar nu dit. Zou het?
je zal wel te horen krijgen dat het er niet goed uit ziet voor 12dpo. Maar zo begon ik ook en heb inmiddels 3 goede echo’s gehad.
Dat is meestal t standaard advies wat men geeft, maar idd! Het kan. Ik was ook verloren op 10 dpo want ja iedereen ziet strepen hè op 9 en 10 en ik dacht pas na 14 dpo ik doe een test en daar was de streep! De komende dagen zijn beslissend , ik hoop op verdubbeling!
Ben ook niet 100% zeker van m'n ei, niet getempt of ovulatie testen gebruikt. Dus misschien iets korter pas. Op basis van de test zeggen jullie eerder 10dpo ofzo?
Ik zag op 10 dpo echt helemaal niks, zelf geen indroger of iets, belangrijkste voor nu is om de dag kijken wat je testen doen. Succes!
Helaas nog geen positieve test. Dit lijkt idd op een indroger, zeker als je ovulatietesten al deze tijd negatief zijn.
Ja zou je denken idd, maar ook ik teste nooit goed met de early dus die heb ik fijn aan de kant gegooid..mijn early was zelfs nog negatief terwijl de gewone wel positief was, vond het maar vreemd. Hoop dat ie mooi gaat oplopen
Als dit resultaat er binnen de afleestijd stond en je hebt het omhulsel niet open gemaakt dan kan dit zeker het begin zijn van iets hoor
Balen dat de kwaliteit achteruit holt met uploaden. In het echt zag Mn man het ook gewoon in 1 oogopslag. Zo leuk weer kan het nog niet zo beseffen! Temp is in tegenstelling tot vorige maand nog hoog. Straks even wat clearblues inslaan vind mijn man prettig maar eerst morgen nog een gewoon testje voor ik die dures er tegenaan gooi
Ik zie op allebei een streepje!! Moest wel mijn beeldscherm op het allerlichtst zetten. Hoop op een goede oploop
Heb je een foto nu hij droog is.. Ik heb het idee dat die rechter ( natte) namelijk donkerder is. Van wanneer is die linker test?