Vorige poll won Mila duidelijk van miliana. Nu vinden ik en mijn partner Mila allebei leuk maar hij vond miliana nog leuker, waar ik niet echt achter kon staan. Ik vind Valerija leuker dus ben benieuwd wat jullie daar van vinden tov Mila.
Zeg je Va-le-rij-a of Va-le-ri-ja? Alsnog vind ik Mila beter, ongeacht de uitspraak. Maar ben wel benieuwd
Dan weer Mila, al ben ik daar ook niet echt weg van. Maar Valerija vind ik niet mooi (wel mooier dan Miliana). Waarom niet Valerie?
Als de keuze Mila of Valerie was had ik voor Valerie gekozen. Valerija vind ik erg geknutseld en een onduidelijke uitspraak hebben.
Als je de uitspraak Valeria wilt, waarom dan de j ertussen? Dat maakt het erg onduidelijk. Zonder j staat ook veel beter! Heb niet gestemd overigens. Vind beide namen niet mooi
Volgens mij begreep ik uit de eerdere post dat het om een Servische? naam gaat. Vandaar dat de schrijfwijze anders is neem ik aan. Vooralsnog gaat mijn keuze uit naar Mila.
Heb Mila gestemd. In het Nederlands Kan de lange ij verwarrend werken in de uitspraak. Maar idd in andere landen gaat dat goed, alleen Nederland heeft die gekke lange ij
Mila boven Valerija. Maar Valerie boven Mila. Ik zou Valeria schrijven, met de uitspraak die je wilt.
Met deze spelling sowieso Mila. Als je Valeria had geschreven had ik misschien wèl daarvoor gekozen. Al zou ik dan persoonlijk denken dat je de naam Valerio (van de BN'er Valerio Zeno) leuk vond en daar dan maar een meisjesnaam van hebt gemaakt door de -o te vervangen door de -a. Misschien is Victoria nog wat voor je lijstje?
Valeria uitgesproken op z'n Italiaans (Va-lee-rie-a), vind ik wel leuk. Maar als je echt Valerija wil schrijven en Va-le-ri-ja wilt uitspreken, blijf ik bij Mila.